fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia Warszawa 1-1 Wisła Płock

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

W sparingowym spotkaniu rozegranym przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa zremisowała z Wisłą Płock 1-1. Gola dla warszawskiej drużyny strzelił Jose Kante, a wyrównał Mateusz Szwoch.



Spotkanie było zamknięte dla mediów i publiczności.

Sparing: Legia Warszawa 1-1 (1-0) Wisła Płock
1-0 - 40' Jose Kante
1-1 - 55' Mateusz Szwoch

Skład Legii: Majecki – Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Karbownik – Wszołek, Antolić, Andre Martins, Luquinhas, Cholewiak – Kante (60' Rosołek)

Wisła Płock: (skład wyjściowy) Thomas Dähne - Cezary Stefańczyk, Alan Uryga, Jakub Rzeźniczak, Ángel García - Mateusz Szwoch, Dominik Furman, Maciej Ambrosiewicz, Giorgi Merebaszwili, Torgil Gjertsen - Grzegorz Kuświk.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
Grzesiek - 04.02.2020 / 16:50, *.centertel.pl

Byli tacy ktorym podobalo sie przejecie sterow przez Mioduskiego m.in Krzeszczu. Pozniej sluch o nich zaginal,

odpowiedz
Wiktor - 04.02.2020 / 13:31, *.centertel.pl

Część kibiców cały czas nie rozumie, że Mioduski nie jest wrogiem Legii. Oczywiście jego niektóre decyzje na pewno są błędne ale któż się nie myli. A jeśli nie Mioduski, to kto ma zarządzać Legią??? Jakoś kolejki chętnych na kupno Legii nie widzę. Tak naprawdę, to dla mnie Legią może zarządzać Marsjanin albo Eskimos (do obydwu nic nie mam), byleby robili to dobrze. Natomiast po Wiśle Kraków widać jak się kończy zarządzanie przez cwaniaczków.

odpowiedz
Wiktor - 03.02.2020 / 19:50, *.centertel.pl

Co do finansów Legii mogę się czasem z Prezesem M. nie zgadzać ale prawda jest taka, że to on wykłada kasę. Jeśli ktoś z Nas kibiców uważa, że prowadzi zgubną politykę finansową, to nic nie stoi na przeszkodzie, by klub od niego odkupić. Dla mnie najważniejsze jest, by Legia nigdy nie wpadła w takie finansowe tarapaty jak Wisła. Przy okazji, jak każdy kibic Legii liczę na Mistrzostwo Polski.

odpowiedz
Wiktor - 03.02.2020 / 19:44, *.centertel.pl

Legia powinna kupić za ok. 2 mln Euro młodego, szybkiego i rokującego napastnika. Myślenie o 27-letnim Świerczoku jest błędem. Facet podpisze 2 letni kontrakt i już będzie miał prawie 30 lat. Kto go potem od Legii ew. odkupi i za jakie pieniądze???

odpowiedz
Pinokio - 03.02.2020 / 18:37, *.master.pl

To był zwycięski remis..byliśmy lepsi,

odpowiedz
keny - 03.02.2020 / 11:50, *.230.191

Mam jedno pytanie, w jakim celu ten sparing był tak utajniony???

odpowiedz
Juri - 03.02.2020 / 11:33, *.centertel.pl

Chłopaki przecież nie biegali dużo na obozie.
Dobry wynik jak na sparing.

odpowiedz
LWGZ - 03.02.2020 / 10:47, *.tpnet.pl

Jedynym napastnikiem ktory moze dac LEGII mistrza jest Kante !!!!

odpowiedz
dd - 03.02.2020 / 10:23, *.gov.pl

Wydaję mi się, że biorąc pod uwagę ostatnie sprawozdanie finansowe, stratę - ponad 44 mln za 2018 r. oraz decyzje zarządu o pokryciu straty z zysków przyszłych okresów, że pieniądze z transferów zostaną pokryte na łatanie dziury budżetowej. Oznacza to, że dziura budżetowa prawdopodobnie będzie się pogłębiać jeśli klub nie znajdzie stabilnego źródła dochodu lub jeśli nie zredukuje znacznie kosztów. Redukcję kosztów już widać - zejście z kontraktów Cafu, Nagiego i Philipsa. Prawdopodobnie w lecie odejdzie kolejnych 2 graczy na których można jeszcze zarobić tj. Karbownik oraz Luquinhas. Perspektywy awansu choćby do Ligi Europy bardzo mgliste. Prawdopodobnie w klubie pogodzono się już z faktem, że Europy się nie zawojuje i nastawiono się na sprzedaż. Nie liczyłbym więc na transfer nie wiadomo jak dobrego zawodnika. Myślę, że będzie to zawodnik doświadczony ok 27-28 lat z potencjałem na sprzedaż po 1 rundzie, przy którym będą mogli się uczyć Rosołek oraz Kostorz.

odpowiedz
Dziadek - 03.02.2020 / 09:32, *.net.pl

Welcome home! Ekstraklasowe męczeństwa czas zacząć!

odpowiedz
Walerek - 03.02.2020 / 09:21, *.netfala.pl

Już się zaczyna tracenie punktów z frajerami. Taką wisłę płock powinniśmy pożreć 5:0 a tu ledwie remis. Drżyjmy przed mocarnym łksem bo możemy stracić punkty. Wyścig żółwi po mistrzostwo czas zacząć.

odpowiedz
stty - 03.02.2020 / 09:01, *.centertel.pl

Prezesiku kudłaty dawaj wzmocnienia.

odpowiedz
Gruby - 03.02.2020 / 05:29, *.centertel.pl

Vuko out hm znajomy tekst ale jaki na czasie.Obudzcie się on pojecia niema o trenowaniu

odpowiedz
swietlana przyszlosc - 03.02.2020 / 05:01, *.tpnet.pl

Wynik potwierdzil, ze po obozie i dwudniowym spotkaniu z zonami/partnerkami/ pilkarze są zmeczeni. Bedzie dobrze.

odpowiedz
Kamil - 03.02.2020 / 01:46, *.24.24

Jak nie ma napastnika jest Kante. Powinnismy sobie poradzic bez wzmocnien.

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.02.2020 / 01:11, *.02.net

Wychodzi Belek hahahahahahaha!

odpowiedz
Realista - 02.02.2020 / 23:26, *.t-mobile.pl

Nie ma napastnika, ustawienie Vukovica tęgie głowy z ekstraklasy już rozpracowały, ławka słaba, raczej na starcie rundy już można skreślić i puchar i mistrza, pomijając zadłużenie i że zaraz w czerwcu opuści nas Rocha, Karbownik, Martins, i pewnie jeszcze ktoś

odpowiedz
Antydebil - 02.02.2020 / 23:13, *.orange.pl

Mistrza damy rade . Jest wizja to moze sie udac wiecej wiary bracia po Lce

odpowiedz
(L)ukas - 02.02.2020 / 23:07, *.as13285.net

LEGIA, LEGIA, Legiunia....


odpowiedz
ZGL - 02.02.2020 / 22:14, *.tpnet.pl

"LEGIA" nie dla Swierczoka !!!

odpowiedz
padre - 02.02.2020 / 21:42, *.direct-adsl.nl

Siemka ale wszyscy pitolicie Legia jest mocna jak przed przerwą I spoko o wynik z ŁKS Dzięki

odpowiedz
WETERAN - 02.02.2020 / 21:37, *.chello.pl

Czy wróci taki czas, że na forum będą zabierać głos sensowni ludzie? Na razie - pseudoznawcy, narzekacze i płaczki.

odpowiedz
pol - 02.02.2020 / 21:20, *.chello.pl

bbbuuuhhaaahhhaaa...........pinokio...................jaka następna wymówka niedo?????????????????

odpowiedz
ski - 02.02.2020 / 20:36, *.play-internet.pl

Płaczki nie takie gwiazdy odchodziły

odpowiedz
filand - 02.02.2020 / 20:23, *.t-mobile.pl

Trening zamknięty dla mediów i publiczności ?
Czy to oznacza ,że Genialny Strateg grał bez bramkarza i napastników?
W takim razie moje pieniądze ZAMKNIĘTE dla Legia. Niech frajerów szukają w innym miejscu. Doktor Koperta służy darmowymi korepetycjami jak bez podatku pozyskać pieniądze...

odpowiedz
Kibic - 02.02.2020 / 20:21, *.206.98

Jak Legia chce dać 2 MLN za Świerczoka to za tą kasę może popytać o OFOE . Umiejętności bez porównania a kwota pewnie zbliżona . Jak Legia chce wydać 2 Bańki za nowego zawodnika to powinien to być zawodnik na poziomie Odidji niż słabego Świerczoka , różnica pomiędzy oboma zawodnikami jest taka , że Świerczok zapewne wkomponowałby się doskonale w marazm słabej polskiej kopanej a Ofoe naszą ligę ośmieszał .

odpowiedz
40% słabsza drużyna po transferze Jarka - 02.02.2020 / 20:19, *.chello.pl

Podejrzewam,że gdyby był na boisku Niezgoda to coś by strzelił i sparing byłby wygrany.Dobrze że to tylko sparing.Fakty są takie że bez Niezgody ta drużyna traci 40% ze swojej mocy,zobaczcie sobie ile goli w rundzie jesiennej strzelił Jarek .To są statystyki jak u Namaji Nikolica.Kante przy całym szacunku to nie jest typowy kiler pola karnego.Jak nie sprowadzą bramkostrzelnego napastnika to może być ciężko na wiosnę.

odpowiedz
Wawa - 02.02.2020 / 20:13, *.124.248

Lepiej lepiej to mają zagrać ta a nie tu co za bzdety masakra
Aleeeeeeee jak się ma
Prezesa amatora
Trenera bez doświadczenia
Nie potrafi się kupić dobrego napastnika
To nie dziw nic
Prezes i reszta jego świty tylko
DO SIEBIE DO SIEBIE GRABIE

odpowiedz
Pablo778 - 02.02.2020 / 20:11, *.tpnet.pl

Min 1 pomocnik + napastnik potrzebni. Kupić Jorge Felixa, Jakuba Świerczoka i do rywalizacji w środku Dominika Furmana, któremu zaraz kończy się kontrakt i mamy gotowy zespół.

odpowiedz
Loczek - 02.02.2020 / 20:07, *.telkab.pl

Spokojnie to tylko sparing...lks rozjada 4-0

odpowiedz
Gienek - 02.02.2020 / 20:05, *.vectranet.pl

Bidnie... Czyli strata punktów z łks jest możliwa. Co za dziadostwo...

odpowiedz
WSTYD - 02.02.2020 / 20:03, *.centertel.pl

Bardzo słabo to wygląda... żadnych wzmocnień do tej pory... jak odejdzie Luquinhas i Karbownik to nie będzie już nikogo z jakością w tej drużynie...

odpowiedz
(L) - 02.02.2020 / 19:56, *.t-mobile.pl

No nie najlepszy prognostyk przed ligą

odpowiedz