Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Andre Martins z nowym kontraktem!

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa podpisała nowy kontrakt z Andre Martinsem. Dotychczasowa umowa wygasała wraz z końcem sezonu, nowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia.



Do tej pory Portugalczyk rozegrał 59 spotkań w koszulce z "eLką" na piersi i zdobył w nich dwie bramki. Szczegółowe statystyki Andre Martinsa.

- Chyba nie da się być bardziej szczęśliwym, niż jestem w tym momencie. Cieszy mnie świadomość, że zostanę w Legii jeszcze przez co najmniej dwa lata. Odkąd trafiłem do Warszawy, to dla mnie wspaniała podróż. Wiem, że nic jeszcze nie wygrałem, ale jestem pewien, że teraz znajdujemy się na dobrej drodze. Jestem dumny, że będę miał możliwość walczyć w barwach tego klubu o mistrzostwo, Puchar Polski i występy w europejskich pucharach. Czuję wsparcie ze strony naszych kibiców. Wielu z nich pisało do mnie wiadomości, abym został w Legii. Teraz chcę odpłacić im się za to, jak traktowali mnie od momentu, w którym po raz pierwszy przyjechałem na Łazienkowską - powiedział Andre Martins na łamach legia.com.

- Przez cały czas swojego dotychczasowego kontraktu Andre stał się kluczowym punktem naszego zespołu. Okazał się nie tylko świetnym piłkarzem, odpowiedzialnym profesjonalistą na każdej płaszczyźnie, ale także wspaniałym człowiekiem. Jego doświadczenie, umiejętności piłkarskie i tak ważny w Legii niezaspokojony głód zwycięstwa z pewnością pomogą nam osiągać wyznaczone sportowe cele - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 11.02.2020 / 14:13, *.net.pl

Brawo Legia, brawo Martins!

odpowiedz
tekken (L) - 11.02.2020 / 13:48, *.230.92

Dobrze:)

odpowiedz
Szpilordzik - 11.02.2020 / 01:43, *.t-mobile.pl

Martins zajebiście ze zostaje na dłużej. Widać że jest mu dobrze u nas. Samo to ze jest dobrym piłkarzem i wierzę w to że jeszcze pokaze się z jeszcze lepszej strony. Pozdro z Brzegu

odpowiedz
marruda - 10.02.2020 / 22:41, *.centertel.pl

Super. Fajnie że Pinto go ściągnął.

odpowiedz
olew - 10.02.2020 / 22:37, *.vectranet.pl

to dobry ruch, to fajny grajek

odpowiedz
Książę Nocy - 10.02.2020 / 22:32, *.inetia.pl

Wiem że piłkarze często dużo mówią i są to często puste slogany ale wydaje mi się, że przez tego faceta przebija szczerość. Fajnie Andre, że będziesz z Nami. Powodzenia, rozwijaj się.

odpowiedz
Zasadnicze pytanie - 10.02.2020 / 21:27, *.206.52

Legia jest na razie liderem ligi ponieważ jest tak mocna czy nasza liga tak słaba ?

Przyjdą puchary i czy z obecnym składem mamy jakiś cień szansy na awans do fazy grupowej LM ?

odpowiedz
Krys008 - 10.02.2020 / 21:12, *.serv-net.pl

Dobra wiadomość.

odpowiedz
:) - 10.02.2020 / 21:09, *.chello.pl

Jakie cele sportowe?

odpowiedz
bojan - 10.02.2020 / 21:09, *.plus.pl

Przykre że co niektórzy cieszycie się z tej wiadomości. Martins na Legię jest za słaby i tyle. Obejrzyjcie mecze w jego wykonaniu i zobaczycie to sami. Kolega poniżej ma rację, tylko piłkarze pokroju Ofoe dawali nam przewagę i gwarancję dobrego rozgrywania. Albo nasz skauting jest cienki albo Loczek przyciął fundusze i raczej już nie zobaczymy takich zawodników. Wczorajsze zapasy z beniaminkiem - kandydatem do spadku - to nie przypadek, raczej już norma i trzeba się do tego przyzwyczajać. To że mamy lidera to "zasługa" naszej marnej ligi, na którą i tak jak wielu z was czekałem..............

odpowiedz
Rambo - 10.02.2020 / 20:08, *.centertel.pl

Brawo!!!

odpowiedz
Iść nie w ilość a w jakość transferów !!! - 10.02.2020 / 19:58, *.206.52

Legii potrzebny jest w pomocy taki zawodnik jakim był Ofoe , który kierowałby grą zespołu na odpowiednim poziomie na którym Legia mogła by nie tylko powalczyć z najsłabszymi zespołami w naszej lidze , ale i ze średnimi drużynami z Europy . Do tego dynamiczny z dobrą techniką napastnik . Który potrafiłby sam wykreować sobie akcje do zdobywania bramek lub miał umiejętności do gry kombinacyjnej do poklepania piłki w ataku . A nie tylko stał jak drwal przed bramką i czekał na dopicie piłki .

odpowiedz
Aqwer - 10.02.2020 / 19:14, *.play-internet.pl

A co z tym pekhardem ? Tyle dni testy trwają ? Czy już nie dla Legii?

odpowiedz
Roma - 10.02.2020 / 18:35, *.plus.pl

Nareszcie wiadomość, która mnie ucieszyła - to dobra decyzja. Zawodnik na swojej pozycji trudny do zastąpienia.

odpowiedz
Grzesiek - 10.02.2020 / 18:07, *.centertel.pl

Miłe to co powiedział, ale jak dla mnie zdecydowanie za slaby na Legie. Niech ktos mnie poprawi jesli sie myle ale on ofensywnym srodkowym pomocnikiem? Czy defensywnym?

odpowiedz
bronek49 - 10.02.2020 / 18:04, *.chello.pl

ja bym nie podzielał tego optymizmu w sprawie nowego kontraktu Martinsa mam nadzieje że nie dostał więcej niż miał bo na to nie zasługiwał ,ma bardzo słabiutkie statystyki żadznej bramki asysty a te niby celne podania to do bramkarza czy obrońcy trochę ratują go tylko odbiory ale to za mała na grę w Legii

odpowiedz
Arek - 10.02.2020 / 17:51, *.tpnet.pl

No i to mi się podoba.

odpowiedz
Juri - 10.02.2020 / 17:41, *.inetia.pl

Bardzo mnie to ucieszyło.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.02.2020 / 17:36, *.inetia.pl

Fakt, że Andre Martins chce tu grać to najlepsza wizytówka Legii w Europie i być może furtka do zatrudnienia kolejnych, nie tylko dobrych (jak Cafu), ale świetnych jak Martins właśnie, Portugalczyków.

News dnia.

odpowiedz
Yorick - 10.02.2020 / 17:36, *.umk.pl

Bardzo ważna i nadal niedoceniana postać.

odpowiedz
tomi - 10.02.2020 / 17:23, *.net.pl

lepiej by vadisa kupili on nic sie nie rozwija tylko cofa

odpowiedz
bum - 10.02.2020 / 17:20, *.135.90

Bardzo pozytywne zaskoczenie

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.02.2020 / 17:19, *.centertel.pl

Można pewnie wiele powiedzieć na ten temat,ale to chyba najlepsza informacja w tym okienku transferowym.

odpowiedz
Człek - 10.02.2020 / 17:05, *.play-internet.pl

Super wiadomość !!!

odpowiedz
Jan kałuża - 10.02.2020 / 17:02, *.chello.pl

Ogórek zostaje !!!

odpowiedz