Toni Segura, Ivan Obradović, Salvador Agra, Nikodem Niski - fot. Raffi / Legionisci.com

Sparing: Legia II Warszawa 2-0 Huragan Morąg

Legia II wygrała 2-0 w sparingu z Huraganem Morąg rozgrywanym pod balonem przy Łazienkowskiej. Zespół z Morąga zajmuje po rundzie jesiennej 7. miejsce w 1. grupie III ligi. Do przerwy legioniści zupełnie zdominowali grę i prowadzili 2-0 - najpierw z dystansu trafił Łukasz Łakomy, a następnie po kombinacyjnej akcji i wrzutce Ivana Obradovicia gola głową zdobył Toni Segura, który zaprezentował się całkiem obiecująco. Po przerwie podopieczni Piotra Kobiereckiego cofnęli się na własną połowę i kontrolowali wynik. Goście nie zdołali chociażby zmniejszyć strat. Za tydzień legioniści zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór - wiceliderem tej samej ligi.

Sparing: Legia II Warszawa 2-0 (2-0) Kaczkan Huragan Morąg
1-0 25 min. Łukasz Łakomy (z dystansu, as. Salvador Agra)
2-0 27 min. Toni Segura (głową, as. Ivan Obradović)

Strzały (celne): Legia 9(5) - Huragan 8 (3)

Legia II: Wojciech Muzyk (Kacper Tobiasz ng) - Nikodem Niski, Radosław Pruchnik (Kpt), Mateusz Grudziński, Ivan Obradović - Kamil Orlik (59' Filip Sobiecki), Łukasz Łakomy, Kamil Kurowski, Salvador Agra (75' Kacper Skibicki), Aleksander Waniek (66' Jakub Kisiel), Toni Segura.
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Tomasz Sokołowski