Toni Segura, Ivan Obradović, Salvador Agra, Nikodem Niski - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia II Warszawa 2-0 Huragan Morąg

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia II wygrała 2-0 w sparingu z Huraganem Morąg rozgrywanym pod balonem przy Łazienkowskiej. Zespół z Morąga zajmuje po rundzie jesiennej 7. miejsce w 1. grupie III ligi. Do przerwy legioniści zupełnie zdominowali grę i prowadzili 2-0 - najpierw z dystansu trafił Łukasz Łakomy, a następnie po kombinacyjnej akcji i wrzutce Ivana Obradovicia gola głową zdobył Toni Segura, który zaprezentował się całkiem obiecująco. Po przerwie podopieczni Piotra Kobiereckiego cofnęli się na własną połowę i kontrolowali wynik. Goście nie zdołali chociażby zmniejszyć strat. Za tydzień legioniści zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór - wiceliderem tej samej ligi.

Sparing: Legia II Warszawa 2-0 (2-0) Kaczkan Huragan Morąg
Gole:
1-0 25 min. Łukasz Łakomy (z dystansu, as. Salvador Agra)
2-0 27 min. Toni Segura (głową, as. Ivan Obradović)

Strzały (celne): Legia 9(5) - Huragan 8 (3)

Legia II: Wojciech Muzyk (Kacper Tobiasz ng) - Nikodem Niski, Radosław Pruchnik (Kpt), Mateusz Grudziński, Ivan Obradović - Kamil Orlik (59' Filip Sobiecki), Łukasz Łakomy, Kamil Kurowski, Salvador Agra (75' Kacper Skibicki), Aleksander Waniek (66' Jakub Kisiel), Toni Segura.
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Tomasz Sokołowskifot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Mistrz - 23.02.2020 / 11:45, *.ostnet.pl

Ciekawie ile tracą do lidera

odpowiedz
ed - 23.02.2020 / 08:17, *.mm.pl

Dp przerwy

odpowiedz
lepude(L)ek - 23.02.2020 / 07:03, *.plus.pl

67 miejsce ja ci kręce...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.