REKLAMA

Wyniki 26. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Cracovia, która miała być najgroźniejszym rywalem Legii w walce o mistrzostwo Polski, przegrała czwarty mecz tej wiosny. W piątek uległa w Zabrzu Górnikowi 2-3.

W sobotę kibice w Lubinie obejrzeli prawdziwą kanonadę - Zagłębie zremisowało z Lechią 4-4. Arka przegrała u siebie z Wisłą Płock, a Śląsk nie wykorzystał wpadki Cracovii by wskoczyć na pozycję wicelidera i przegrał z Jagiellonią. W niedzielę Wisła podzieliła się punktami z Lechem i to samo uczyniły zespoły Rakowa i Pogoni. Z kolei Legia nie wykorzystała tej szansy i przegrała u siebie z Piastem. Kolejkę zakończył mecz dwóch zespołów walczących o utrzymanie. Korona wygrała z ŁKS-em 1-0, co drastycznie zmniejsza szanse łodzian na pozostanie w Ekstraklasie.

26. kolejka:

Górnik Zabrze 3-2 Cracovia
Arka Gdynia 1-2 Wisła Płock
Zagłębie Lubin 4-4 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 1-0 Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa 0-0 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 1-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 1-2 Piast Gliwice
Korona Kielce 1-0 ŁKS Łódź

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Bie /L /sko - 08.03.2020 / 19:34, *.master.pl

Czerwień dla Kante to działanie mafi sędziowskiej na słowa Vuco ,, jesteśmy gotowi na to że zagramy bez Domagoja po tym ''delikatnym faulu,, jak określił sędzia VA R . Mafia nie odpuszcza

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.03.2020 / 00:40, *.play-internet.pl

No cóż,tak jak mówiłem.Nikomu się nie opłaca Mistrzostwo i......dlatego zostanie nim Legia.Ale to tylko dlatego,że musi,bo kolejna próba podbicia Europy,która spełźnie na niczym spowoduje,że Mioduski już się może nie podnieść i to będzie koniec jego drenażu klubu z pieniędzy.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 07.03.2020 / 23:43, *.play-internet.pl

Raków oraz Wisła to pewniaki na jutro

odpowiedz
Arek - 07.03.2020 / 23:33, *.tpnet.pl

Jak jutro wygrają to mamy autostradę do celu.

odpowiedz
optymista - 07.03.2020 / 22:27, *.tpnet.pl

Panowie spokojnie. Zmierzamy do upragnionego celu. Liczy sie tylko gra naszej Legii. Grupa poscigowa sama sie wyeliminuje. Po mistrzostwo Legio marsz.

odpowiedz
Gienek - 07.03.2020 / 22:20, *.play-internet.pl

Ładnie się wyniki pod Legię układają. Niech jutro jeszcze łach wtopi z wisłą a my pogonimy piasta i kolejka nasza.

odpowiedz
Mr T - 07.03.2020 / 22:01, *.mm.pl

Kolejna szansa odjechania slimaczej grupie poscigowej. Craxa i Slask.w dupke.

odpowiedz
Wolfik - 07.03.2020 / 18:03, *.mm.pl

Chciałbym zwrócić uwagę Kolegów na jeden szczegół. Mecz Arka - Wisła Płock. Za bezmyślny faul Deji na Dominiku Frumanie winowajca (słusznie) ukarany czerwoną kartką przez sędziego Kwiatkowskiego po obejrzeniu sytuacji na VAR. Identyczne (a nawet ostrzejsze) wejście Siplaka w Domagoja Antolicia nie zasługiwało na żadną reakcję międzynarodowego (sic!!!) sędziego Marciniaka.

Oczywiście potem zdziwienie w mediach, że kibice mają pretensje do genialnego (ich zdaniem) rozjemcy. Ręce opadają.

odpowiedz
Bródno - 07.03.2020 / 09:05, *.chello.pl

Probierz i wszystko jasne

odpowiedz
Jano - 07.03.2020 / 08:49, *.orange.pl

Probierz: Cracovia walczy o mistrza Polski
Ja: buahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2020 / 08:15, *.centertel.pl

No coz....czyzby 12 pkt przewagi?:)

odpowiedz
NAS - 07.03.2020 / 07:35, *.80.146

Czy ma ktoś link na jakiś darmowy stream żeby obejrzeć meczyk za granicą. Krzeszczu wiem że masz ale nie dasz więc się nie wypowiadaj

odpowiedz
K - 06.03.2020 / 23:37, *.t-mobile.pl

Górnik pojechał Cracovię,
Zagłębie popchnie Lechię,
Jagiellonia opi@rdoli Śląsk,
Raków pogoni Pogoń,
Wisła pierdyknie Lecha.
Na koniec zwycięstwo Legii nad Piastem i jesteśmy w domu!!!

odpowiedz
(L)egia - 06.03.2020 / 23:18, *.virginm.net

Jak wygrają z Piastem, to będzie cudownie.

odpowiedz
jo - 06.03.2020 / 11:17, *.centertel.pl

Kolejka jak pod nas... Wszyscy za nami mają niełatwe spotkania. My też nie możemy absolutnie dopisać sobie punktów, bo Waldek to sprytna bestia i łatwo skóry nie sprzeda... Róbmy swoje a będzie dobrze.

odpowiedz