fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zainteresowana Nigelem Roberthem

Wiśnia, źródło: sportal.bg - Wiadomość archiwalna

Jak podają bułgarskie media, Legia rozważa sprowadzenie do siebie 22-letniego napastnika Nigela Robertha z Levskiego Sofia. Holender strzelił w tym sezonie 8 bramek w 13 rozegranych kolejkach bułgarskiej ekstraklasy. "Wojskowi" mieli czynić starania o piłkarza już w zimowym oknie transferowym, jednak wówczas klub z Sofii nie był zainteresowany jego sprzedażą.

Ostatnimi czasy bułgarski zespół popadł jednak w spore kłopoty finansowe, dlatego po zakończeniu sezonu najprawdopodobniej będzie musiał pożegnać się ze swoimi najbardziej wartościowymi piłkarzami. Nigel Robertha z całą pewnością jest jednym z nich - informują Bułgarzy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Szymon - 31.03.2020 / 03:44, *.chello.pl

A ja bym się zainteresował piłkarzami MKS Żilina. Wicelider słowackiej ligi od 1 kwietnia 2020 zaczyna proces likwidacji i grajki będą za Free. Na pewno możnaby bramkarza wyciągnąć - 11 meczy bez porażki , małolat 19 l. gra na pozycji śpi Jan Bernart . Inni też coś tam potrafią

odpowiedz
... - 29.03.2020 / 14:57, *.master.pl

Kolejny ogórek !

odpowiedz
g - 29.03.2020 / 14:39, *.prospect.pl

Trzeba przyznać, że obrońcy i bramkarze starali się bardzo, żeby go wypromować.

odpowiedz
andreas - 29.03.2020 / 08:37, *.chello.pl

Raczej nie jedyna. Zainteresowanych jest tysiące tylko czy kupujących tyle samo?

odpowiedz
Zgred - 29.03.2020 / 03:29, *.02.net

Można go podpisać a w zamian oddać Podbrzoznego

odpowiedz
Peter - 28.03.2020 / 22:11, *.vectranet.pl

Spokojnie, miną długie miesiące zanim w ogóle zaczniemy grać :-(

odpowiedz
Pomidor - 28.03.2020 / 21:50, *.chello.pl

Ogórek !!

odpowiedz
ZGL - 28.03.2020 / 21:32, *.tpnet.pl

Wart LEGII - brac i sie nie zastanawiac !!!

odpowiedz
Elquatro - 28.03.2020 / 19:36, *.chello.pl

Chodzi na żebry, płacze ze nie ma pieniędzy,nie wiadomo kiedy ta cała epidemia się skończy a on sprowadza nowego grajka, DOBRY WARIAT

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.03.2020 / 16:30, *.inetia.pl

Ha! Myślę, że to nie jedyny klub, który popadł w problemy finansowe. Ciekawe tylko skąd pomysł, że Legia akurat też nie popadła i ją będzie stać. :D

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 28.03.2020 / 14:11, *.centertel.pl

To ta liga wystartuje

odpowiedz
Sobo(L)ew - 28.03.2020 / 13:31, *.centertel.pl

Teraz czekam na komentarze do posta typu, że zagraniczny szrot i czy nie ma Polskich zawodników?? A jak będzie Polak to dla czego taki ogórek itd itp

odpowiedz
maniek78 - 28.03.2020 / 13:02, *.chello.pl

Młody da się na nim zarobić.Widac że ma pojęcie.Dobry kot brać go.Za dwa lata sprzedać za parę milionów ojro

odpowiedz
dan - 28.03.2020 / 12:54, *.marsoft.net

dlaczego reklamy zasłaniają część otwieranej strony?

odpowiedz
Arek - 28.03.2020 / 12:10, *.master.pl

Zatrudnić trenera !!

odpowiedz