fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Miedzią

Fumen, źródło: Polsat Sport - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wygrała 2-1 z Miedzią Legnica w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Bramki dla stołecznej ekipy zdobyli Walerian Gwilia oraz Mateusz Cholewiak. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Pawła Zielińskiego. Podopieczni Aleksandara Vukovicia kończyli spotkanie w dziesiątkę z powodu czerwonej kartki, którą ujrzał Igor Lewczuk. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji oraz skrótu.

Bramki
0-1. Walerian Gwilia
0-2. Mateusz Cholewiak
1-2. Zieliński

Pozostałe akcje
Wszołek zatrzymany przez Załuskę
Gwilia trafia w słupek
Czerwona kartka Lewczuka

Skrót meczu Miedź - Legia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
solorz szmato - 27.05.2020 / 08:54, *.play-internet.pl

polsat to dno , nawet skrót się tnie , lepiej już nie obejrzeć meczu niż dać choćby złotówkę tym śmieciom

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.