Mistrzowska koszulka od Nieznanych Sprawców
REKLAMA

Mistrzowskie koszulki i szaliki 2020 (akt.)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po zdobyciu przez Legię 15 tytułu mistrza Polski, w sprzedaży pojawiły się nowe koszulki i szaliki związane z tym wydarzeniem. W sklepie Żyleta dostępny jest jeden wzór koszulek, w wersjach męskiej, damskiej (70 zł) i dziecięcej (60 zł) z jednakowym wzorem - trofeum wpisanym w laur oraz hasło "M15strz Polski 2020". Ponadto w sprzedaży pojawił się również legijny szalik "M15strz Polski" (35 zł). Można nabywać je zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym przy Ł3.

Koszulki z motywem sobotniej oprawy, w cenie 50 złotych, przygotowali również Nieznani Sprawcy. Te będą do nabycia w w środę w godzinach 18-20 w Źródełku. "Zysk pozwoli pokryć nam koszta ostatnich opraw i może jeszcze zostanie nam coś na następne" - informują NS-i.
Istnieje także możliwość zakupu koszulki wraz z wysyłką (+25 zł). Zamówienia należy składać na adres KoszulkiNS2020@gmail.com
W wiadomości podawajcie rozmiar i dokładny adresu (imię, nazwisko, ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość). Zwrotnie otrzymacie informacje o płatności. Koszulki wysyłane będą pocztą - paczka priorytetowa. Wysyłki rozpoczną się na początku przyszłego tygodnia. Istnieje możliwość wysyłki za granicę.

Z kolei w Legia Fan Store można kupić modele mistrzowskich koszulek - jeden "prostszy" wzór z hasłem "M15strz" i "15" na plecach kupić można w cenie 59,99 zł, zaś koszulka z trofeum i napisem "Legia Warszawa Mistrz Polski" oraz eLką w kółeczku na ramieniu, sprzedawana jest w cenie 89,99 zł. Klub przygotował również szaliki-pasiaki z niewielkim herbem i hasłem "Mistrz Polski" w cenie 40 zł.

W sklepie ABJ Sport mieszczącym się na Torwarze do nabycia są koszulki "Mistrzem Polski Jest Ukochana Ma 2020" w cenie oraz 3 wersje szalików po 39 zł.

Mistrzowskie gadżety w sklepie Żyleta:


Mistrzowska koszulka od Nieznanych Sprawców:


Mistrzowskie gadżety w sklepie klubowym:Mistrzowskie gadżety w ABJ Sport:REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ABJ - 15.07.2020 / 08:58, *.chello.pl

Dramat... z daleka jak LEchia Gdańsk, ale i tak motłoch kupi

odpowiedz
Strogow - 13.07.2020 / 20:48, *.chello.pl

Byłem dzisiaj zakupiłem koszulkę ukochana ma super A.B.J. w sklepie Żyleta też spoko koszulki ale w sklepie klubowym to dramat a w szczególności koszulki Mistrz wyglądały wymiętolone jak by przed chwilą wyciągnięte z pralki jak coś takiego można sprzedawać !!!

odpowiedz
JBM - 13.07.2020 / 19:39, *.chello.pl

Te szaliki ABJ to jakaś tragedia. Żyletka w koronie? Litery "M" w słowie MISTRZEM" inne? Biało-czerwone 15 i "jest/ma" zupełnie innym fontem? WTF?

odpowiedz
GOC (L) ŁAW - 13.07.2020 / 17:17, *.centertel.pl

JAK ZAWSZE... PRZEBIJAMY WSZYSTKICH !!!!!!

P.S. Co myślicie by NaSza pieśń urozmaicić w Text- Mistrzem Polski jest Ukochana Ma... Dodac - W MOIM SERCU JEST UKOCHANA MA !!! W MOIM SERCU JEST. !!! LEGIAAA WARSZAWA

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.