REKLAMA

NS: Terminy sprzedaży koszulek M15TRZ

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sporym wzięciem cieszą się nowe koszulki Nieznanych Sprawców, czyli kolejna kibicowska produkcja spod szyldu "Ultrawersytetu Warszawskiego" - koszulki z motywem oprawy zaprezentowanej na ostatnim meczu przy Ł3, "M15TRZ". Koszulki w cenie 50 złotych nabywać można w piątek w godzinach 18:30 - 19:30 w Źródełku, a także w niedzielę, w przerwie meczu z Pogonią pod "gniazdem" oraz za trybuną wschodnią od strony Żylety.

"Cały zysk ze sprzedaży koszulek pozwoli nam sfinansować kolejne oprawy i spłacić poprzednie. To Wy finansujecie ruch ultras. Do dzięki Wam powstają oprawy. Dzięki Wam możemy robić to wszystko co robimy. Więc zwyczajnie dziękujemy każdemu kto już zakupił koszulkę i zachęcamy do kupowania następnych" - informują NS-i.

Istnieje także możliwość zakupu koszulki wraz z wysyłką (+25 zł). Zamówienia należy składać na adres KoszulkiNS2020@gmail.com
W wiadomości podawajcie rozmiar i dokładny adresu (imię, nazwisko, ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość). Zwrotnie otrzymacie informacje o płatności. Koszulki wysyłane będą pocztą - paczka priorytetowa. Wysyłki rozpoczną się na początku przyszłego tygodnia. Istnieje możliwość wysyłki za granicę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
piko - 18.07.2020 / 19:52, *.centertel.pl

do NS-ów dajcie je na allegro nawet troche drożej beda szły jak ciepłe bułki

odpowiedz
TopCWKS - 18.07.2020 / 07:10, *.play-internet.pl

Do sss:otoz to!cena normalna wiec i zainteresowanie duze,chociaz jak to z Ultrawersytetu Warszawskiego,to: 1. Wiadomo,ze zysk idzie na cele ultras,wiec jest dużo chetnych,jak ze zbiorkami do puszek. 2. Jakosc jest mega w porownaniu na przykład do tej z fanstoru ze zlotym napisem! Ale,zeby nie bylo mam juz 2 fanstorowe, 1 z Żylety, 1 od Bosmana, wiec naturalne ze wjedzie 5 sztuka od Ns-ow! Kazdy powod,zeby sie chwalic Mistrzem jest dobry, pamiątka z 2020 zostanie tez zreszta na lata!!!! (L)egia MISTRZ

odpowiedz
szymon1999 - 17.07.2020 / 09:08, *.Gawex.PL

bilety na ostami mecz z Pogonią są dostępne - nie trzeba mieć nawet karty kibica. Bilety na legia.com (dziś przed 9.00 - duży wybór na 3 trybunach bez Żylety)

odpowiedz
Ding - 17.07.2020 / 07:25, *.chello.pl

Moja mistrzowska koszulka już czeka na odbiór w FanStorze, a i jeszcze okazjonalny szalik dokupię :-)

odpowiedz
Sss - 17.07.2020 / 01:05, *.chello.pl

Cieszą się dużym wzięciem bo.... Są w normalnej cenie...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.