fot. UEFA
REKLAMA

Liga Mistrzów

Drita Gnjilane lub Linfield FC rywalem Legii w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę rozlosowano pary 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Rywalem Legii Warszawa na tym etapie rozgrywek będzie zwycięzca rundy wstępnej: Drita Gnjilane (Kosowo) lub Linfield FC (Irlandia Północna). Mecz odbędzie się 18 lub 19 sierpnia w Warszawie, bez udziału kibiców. W najbliższy poniedziałek rozlosowane zostaną pary 2. rundy eliminacyjnej LM.

Runda wstępna rozgrywana jest w formie turnieju - Linfield pokonało 2-0 zespół Tre Fiori z San Marino, natomiast Drita wygrała 2-1 z Interem Escaldes z Andory. Mecz finałowy odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 18 w Nyonie. Po jego zakończeniu Legia pozna swojego rywala.

WYNIKI SONDYNajlepszy rywal dla Legii w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów to...
SUMA GŁOSÓW: 798
START: 08.08.2020 / KONIEC: 09.08.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
jacoo - 10.08.2020 / 09:50, *.tpnet.pl

czyli koniec przygody w europucharach. skupiamy sie na lidze.

odpowiedz
G.K - 10.08.2020 / 05:54, *.inetia.pl

Bez kibiców?

odpowiedz
Leslav - 09.08.2020 / 22:30, *.icpnet.pl

Tacy przeciwnicy to nie są amatorzy, trzeba nie tylko wysokiej formy, ale i odrobinę szczęścia ;)

odpowiedz
Sebas (L) - 09.08.2020 / 20:18, *.t-mobile.pl

Gładkie zwycięstwo przewiduje

odpowiedz
Darek - 09.08.2020 / 18:55, *.t-ipconnect.de

Fajnie,że mecz w Warszawie.Nie trzeba lecieć na mecz.Dwa dni wiecej na regeneracje.

odpowiedz
775 - 09.08.2020 / 18:34, *.orange.pl

Najbardziej obawiałem się Szwedów lub Islandczyków, to zawsze bardzo zmotywowane zespoły i nawet jeśli na co dzień nie reprezentują wysokiej formy to w kluczowych momentach potrafią gryźć trawę. Kosowo lub Irlandia to z możliwych rywali w tej rundzie najlepsze opcje i jeszcze u siebie.

odpowiedz
Radomiak - 09.08.2020 / 18:25, *.vectranet.pl

Lepiej odpaść ze Szwedami niż z takimi ogórkami. Potem skupiamy się na lidze. vuko OUT !!!

odpowiedz
Mike (L) - 09.08.2020 / 17:52, *.vectranet.pl

Gramy u siebie więc po co te komentarze ze u siebie są nie wiadomo jaką drużyna. Minimalnie wygramy 3:0 poniżej tego będzie oznaczało, że Legia musi się lepiej motywować.

odpowiedz
kkk - 09.08.2020 / 17:14, *.vectranet.pl

o jakieś nowe zespoły w końcu,pierwszy raz o nich słyszę,no ale wyjazd do kosowa to by była fajna przygoda

odpowiedz
wukowicz - 09.08.2020 / 17:07, *.t-mobile.pl

Może być ciężko na tym etapie nie ma słabych zespołów

odpowiedz
Juri - 09.08.2020 / 16:03, *.inetia.pl

Pan Boniek pozwoli grać?

odpowiedz
SF - 09.08.2020 / 15:47, *.tpnet.pl

Zgodnie z sonda ! "L" !!!

odpowiedz
sraczkovic - 09.08.2020 / 14:51, *.orange.pl

Linfield to dobrzy Kumple Rangersow, takze ten...

odpowiedz
atmosferic - 09.08.2020 / 14:48, *.orange.pl

Irlandia Polnocna? Boruc niech lepiej nie wychodzi na ten mecz. To bardzo nie lezacy nam rywale ci wyspiarze. Nie jest to moze powazna liga ale ten styl - czyli kopanina - zawsze nam nie lezal.

odpowiedz
Arek - 09.08.2020 / 14:24, *.tpnet.pl

Nie chcę tu robić za nie wiadomo jakiego eksperta, czy coś w tym stylu, ale tak myślałem. Że właśnie ktoś z tej pary zagra z nami.

odpowiedz
Kedar1985 - 09.08.2020 / 14:21, *.tpnet.pl

Czy wszystkie mecze europejskich pucharów w każdej rundzie odbędą się bez kibiców?

odpowiedz
Inform - 09.08.2020 / 14:17, *.play-internet.pl

Obie drużyny grały wczoraj w Nyon Szwajcaria i wygrały. We wtorek też w Nyon zagrają że sobą o awans do następnej rundy, czyli na zwycięzcę czeka Legia.

odpowiedz
kalosz - 09.08.2020 / 13:52, *.mm.pl

rozgrywki pewnie nie ruszą nawet bo srovid...skoro superpuchar odwolany z powodu srovida to czemu inne mecze/rozgrywki mialyby sie odbyc?
swoja droga ostatnioz powodu srovida nikt nie grał oprócz białorusi...czy to zmieniło cos w sprawie covida i wyników ?
aletak to jestjak sie jest zaleznym od kogos lub czegos....

odpowiedz
Władeczek - 09.08.2020 / 13:50, *.vectranet.pl

Dobre losowanie, gramy u siebie faken. Jeszcze żeby się z koronawirusa wyleczyli to mecz się odbędzie faken.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 09.08.2020 / 13:21, *.centertel.pl

Genialnie ale będzie ciężko

odpowiedz
Fitter - 09.08.2020 / 13:19, *.chello.pl

Linfield to uznana firma na Wyspach obok Glentoranu i Crusaders

odpowiedz
Oby - 09.08.2020 / 13:04, *.chello.pl

Odpadajmy szybko z tych pucharów i bierzmy się za ligę

odpowiedz
Zamoj - 09.08.2020 / 12:57, *.orange.pl

Moze będziecie hejtować może nie, nie wiem

ale na tym etapie nie ma już słabych drużyn... szansa na odpadnięcie z tym przeciwnikiem to na ten moment 50%

albo wygramy albo przegramy

odpowiedz
Olaf - 09.08.2020 / 12:50, *.vectranet.pl

ja pierdzielę, jakie potęgi powitamy w W-wie !!! ; P

Nisko upadliśmy, ale się podniesiemy! : )

odpowiedz
Micha - 09.08.2020 / 12:47, *.14.27

Szkoda, że przy pustych trybunach

odpowiedz
Prawi(L)ny - 09.08.2020 / 12:46, *.centertel.pl

No i ok . Spoko ogórki do ogrania. Można wystawić połowę zmienników i resztę młodzieży z rezerw niech się ogrywają. Mniej jak dwucyfrowka nie bedzie. Pierwsza drużyna powinna odpoczywać i nabierać sił na prawdziwe granie jak ruszy liga

odpowiedz
Kle - 09.08.2020 / 12:43, *.vectranet.pl

Spokojnie, zaraz ogłoszą koronę i tyle widzieli...

odpowiedz
jo - 09.08.2020 / 12:41, *.centertel.pl

Super że w Warszawie !!!

odpowiedz
Szakal - 09.08.2020 / 12:35, *.centertel.pl

Do będzie trudny rywal

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 12:23, *.mm.pl

Bardzo niedobrze...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 09.08.2020 / 12:21, *.orange.pl

Najlepsze losowanie z możliwych.
Teoretycznie najsłabsze drużyny, ale najważniejsze że mecz w Warszawie.
Obowiązkiem wygrana i awans do 2 rundy.

odpowiedz
INFO - 09.08.2020 / 12:20, *.chello.pl

Linfield FC wczoraj pewnie wygrało pierwszy mecz na wyjeździe więc to oni zawitają do Warszawy

odpowiedz
M@c - 09.08.2020 / 12:17, *.chello.pl

Ale na tym etapie nie ma już słabych drużyn :P

odpowiedz
PedroSc - 09.08.2020 / 12:15, *.chello.pl

Ktoś wie kiedy te drużyny grają między sobą?

odpowiedz
PL - 09.08.2020 / 12:12, *.chello.pl

Lepszego losowania nie mogło być, mecz u siebie i z ogórami..
Ostatnio los łaskawy dla nas w tych losowaniach.

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 12:11, *.mm.pl

Najlepsze losowanie jakie mogło się nam zdarzyć. Ten mecz powinno się wygrać bez najmniejszych problemów.

odpowiedz
Nam Nam - 09.08.2020 / 12:09, *.chello.pl

Co za wspaniałe losowanie! Lotto ekstraklasa!

odpowiedz
imp - 09.08.2020 / 12:08, *.hostesseria.com

Super losowanie, lepsze nie mogło być!

odpowiedz