Arkadiusz Żakieta i Daniel Rosa w akcji przy siatce - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosa i Żakieta przedłużyli kontrakty

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Środkowy Daniel Rosa i atakujący Arkadiusz Żakieta to kolejni zawodnicy, którzy przedłużyli swoje kontrakty z Legią Warszawa.

Niespełna 28-letni Żakieta dołączył do sekcji przed sezonem 2019/2020, z kolei 25-letni Rosa to siatkarz, który występuje w zespole „Wojskowych” od początku reaktywacji sekcji w 2014 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.