fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz o Superpuchar Polski

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Ruszyła sprzedaż biletów na niedzielny mecz o Superpuchar Polski, który odbędzie się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Legia jako mistrz Polski zmierzy się Cracovią zdobywcą Pucharu Polski. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Cena normalnego biletu na Żyletę wynosi 25 zł. Przez pierwsze 48h sprzedaży bilety można kupić ze zniżką -20%, czyli po 20 zł. Mecz o Superpuchar Polski nie jest wliczony w cenę karnetu.

KUP BILET NA MECZ

fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Tadek - 06.08.2020 / 09:16, *.netfala.pl

Wiecie, czy seniorów wpuszczają na mecz? Ponoć mają być zaostrzenia. Na wesela seniorzy mają być nie wpuszczani. Co z meczami?

odpowiedz
artur1916 - 06.08.2020 / 08:54, *.centertel.pl

kupiłem bilet który zapisał się na karcie kibica a karta straciła ważność wypuszcza czy muszę wyrobić nową

odpowiedz
dzieci Legionistów - 06.08.2020 / 00:42, *.chello.pl

Czy ktoś wie, czy na ten mecz dzieci <7 muszą mieć karty kibica?
Chodzę ze swoim synkiem na wschodnią od kilku lat, zawsze takie małe dzieci miały wjazd za darmo, a ostatnio był zonk, bo sie okazało, ze musi mieć kartę (nie chodzilo o kase za bilet tylko o kartę z powodu covida, cokolwiek miałoby to rozwiązać).
Jutro będę dzwonił, ale może ktoś już wcześniej rozwiązywał tę zagadkę.

odpowiedz
Kris - 05.08.2020 / 11:43, *.centertel.pl

Jak widzicie skład?
Boruc-Jędrzejczyk-Lewczuk-Remy-Mladenović-Wszołek-Gwilla-Antolić-Karbownik-Luquinhas-Lopes

odpowiedz
Władeczek - 05.08.2020 / 10:23, *.netfala.pl

3 bileciki faken tym razem na sektor 213 na bogato zakupione. Nadciągam w niedziele na Ł3, już dawno faken nie byłem.

odpowiedz
Książę Nocy - 04.08.2020 / 22:48, *.inetia.pl

Czy ktoś z Was wie może, czy będzie transmisja tego finału w TV?

odpowiedz
Royal - 04.08.2020 / 20:39, *.plus.pl

Co z zawodnikiem Yaya Banana? Dopięli w końcu z nim umowę? Ponoć dużo nie bierze, a jest waleczny

odpowiedz
Madafaka - 04.08.2020 / 18:07, *.play-internet.pl

Czy za brak karty kibica doliczane jest 5zł?

odpowiedz
pozytywista - 04.08.2020 / 15:38, *.tpnet.pl

przerwać złą passę SP i rozpocząć nowy sezon od trofeum (L)

odpowiedz
Sałat - 04.08.2020 / 15:01, *.chello.pl

już kupiłem chociaż dla karnetowiczów powinien być w pakiecie

odpowiedz
gosc - 04.08.2020 / 14:52, *.233.0

Ostatni superpuchar bilety dla karnetowiczów były po zł 10 teraz dwa razy drożej ......
Ale i tak kupię.

odpowiedz
Kibic - 04.08.2020 / 14:20, *.chello.pl

A co z karneciarzami i seniorami odnosnie tego meczu?

odpowiedz