fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: GKS - Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Bezpośrednią transmisję z meczu GKS Bełchatów - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Farme(L) - 14.08.2020 / 22:18, *.virginm.net

Meczowa piłeczka dla Rosołeczka⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
filand - 14.08.2020 / 22:06, *.t-mobile.pl

Trening strzelecki w Bełchatowie????
Rosołek =Klub Smakosza

odpowiedz
Stano - 14.08.2020 / 21:57, *.kompex.pl

1-9

odpowiedz
herakles - 14.08.2020 / 21:52, *.orange.pl

1-5 po godzinie gry O_O pięknie

ciekawe co za ch...j wstawil ten mecz w tym samym czasie co barca-bayern - sabotaz po prostu.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2020 / 21:51, *.bredband2.com

Z Rosolka beda ludzie! Zdaje sobie sprawe ze to pierwszoligowiec ktory rozpaczliwie bronil sie przed spadkiem, ale Rosolek bardzo madrze sie porusza, fajny kontakt z pilka no i swietne i madre wykonczenia. Zeby tylko Vuko nie bal sie na niego stawiac.
No i brawo Mlado! Gol w debiucie zawsze jest zayeeebistym przezyciem.
Dzisiaj zespol gra bardzo fajna pilke. Nie popadajmy jeszcze w hurra optymizm ale wyglada to niezle.

odpowiedz
Farme(L) - 14.08.2020 / 21:48, *.virginm.net

Pora pomyśleć o zmianach... czas na LM.:.

odpowiedz
Władeczek - 14.08.2020 / 21:21, *.t-mobile.pl

Faken, tylko ten Artur puszcza wszystko co leci do bramki, niedobrze!

odpowiedz
Dobry transfer - 14.08.2020 / 21:20, *.chello.pl

Ale ten Slisz dzisiaj jest fatalny. 2 klasy niżej niż reszta. Bez Antolic środek nam zdechnie.

odpowiedz
głodny piłki - 14.08.2020 / 21:19, *.net.pl

mordy na yutube leci meczyk wbijać

odpowiedz
Hahaha - 14.08.2020 / 21:11, *.t-mobile.pl

Poziom 1 ligi.. vuko trener na lata

odpowiedz
Rav - 14.08.2020 / 21:04, *.play-internet.pl

Jest może jakaś relacja radiowa?

odpowiedz
Perkoz - 14.08.2020 / 21:04, *.vectranet.pl

Wieteska frajer, to jest kaleczniak...

odpowiedz
KowaL - 14.08.2020 / 20:58, *.vectranet.pl

I druga! Rosołek!

odpowiedz
Władeczek - 14.08.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

Faken, dobrze grają, pierwsza maciora już pęka!

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2020 / 20:43, *.bredband2.com

Nie potrafie zrozumiec podniety komentatorow telewizyjnychh wiekiem i od razu doswiadczeniem. Bo jak pilkarz stary to automatycznie doswiadczony? debilizm.

O prosze, i juz 1-0! Swietne wykonczenie Rosolka, beda z niego ludzie. (w przeciwienstwie do wiecznie promowanego na c*uj i sile Kulenovica)

odpowiedz
Elquatro - 14.08.2020 / 20:38, *.chello.pl

Dajta linka

odpowiedz
Jurek z Zaborni - 14.08.2020 / 20:35, *.kompex.pl

Mladenovic fajnie wyglada.

odpowiedz
Arek - 14.08.2020 / 20:26, *.t-mobile.pl

Emeryt na bramce..dajcie mu chociaż stołek

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2020 / 19:35, *.bredband2.com

Sklad wydaje sie optymalny i najsilniejszy na dzien dzisiejszy. Mam nadzieje ze bedzie to interesujace spotkanie.

odpowiedz
Old school - 14.08.2020 / 19:06, *.chello.pl

Sprawdziłem wynik w telegazecie, 2:0 dla Legii.

odpowiedz