fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

3. kolejka Ekstraklasy: Górnik na czele

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od piątku do poniedziałku odbywają się będą mecze 3. kolejki Ekstraklasy. Na początek Jagiellonia zremisowała z Podbeskidziem, a Legia pokonała Wisłę Płock. W sobotę padły trzy remisy. W dwóch słabych meczach - Cracovia podzieliła się punktami ze Stalą, a Warta z Piastem. Z kolei po ciekawym spotkaniu we Wrocławiu Śląsk zremisował z Lechem 3-3.



W niedzielę Pogoń w ostatniej sekundzie wyrwała trzy punkty Wiśle Kraków, a Górnik wysoko pokonał Lechię i został samodzielnym liderem. W poniedziałek Raków wygrał z Zagłębiem.

3. kolejka:
Jagiellonia Białystok 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa
Cracovia 1-1 Stal Mielec
Warta Poznań 0-0 Piast Gliwice
Śląsk Wrocław 3-3 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 2-2 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 3-0 Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa 2-1 Zagłębie Lubin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Dexter - 15.09.2020 / 06:40, *.centertel.pl

Valencia nie dla Legii??

odpowiedz
Gienek - 14.09.2020 / 08:55, *.netfala.pl

Dobry test z kórnikiem hanysowo czeka nas za tydzień. Hanysy nieźle weszli w sezon, dla Legii będzie to dobry test przed el. LE.

odpowiedz
Strogow - 13.09.2020 / 13:50, *.chello.pl

Co by nie mówić łach gra o wiele lepszą piłkę niż Legia na chwilę obecną także tylko się cieszyć że nie gramy z nimi bo rozmiary porażki mogły by przejść do ciemnej historii klubu w pojedynku tych drużyn pod wodzą tego pseudo trenerka !!!!

odpowiedz
RobL - 13.09.2020 / 10:16, *.centertel.pl

Kibic! Piękna riposta.

odpowiedz
kami(L)praga - 13.09.2020 / 02:14, *.vectranet.pl

srakovia ma ujemne punkty za korupcje

odpowiedz
Kaktus - 13.09.2020 / 01:44, *.tpnet.pl

Jak co roku po pierwszych 3 kolejkach w przodzie tabeli, same wynalazki, które potem będą się biły o utrzymanie w górnej ósemce

odpowiedz
Yeti - 13.09.2020 / 00:44, *.vectranet.pl

Amica idzie na majstra jak co roku. Po 3 meczach 2 punkty. Zaczęli po poznańsku, z przytupem ????

odpowiedz
Pepe - 13.09.2020 / 00:20, *.chello.pl

Kto wam tabelę robi? Ten sam człowiek, co pisze paski w tvp? Cracovia jest ostatnia i ma zero punktów przy dwóch remisach???

odpowiedz
Alfred - 12.09.2020 / 22:59, *.chello.pl

Macie błąd w tabeli Cracovia ma 1 punkt

odpowiedz