Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović w kadrze Serbii

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Filip Mladenović został powołany do reprezentacji Serbii na październikowe mecze Ligi Narodów oraz spotkanie barażowe o Euro 2020 z Norwegią. Mecz z Norwegią odbędzie się 8 października w Oslo, a mecze Ligi Narodów z Węgrami i Turcją zostaną rozegrane odpowiednio 11 października w Belgradzie i 14 października w Gaziantepie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Loslobos - 25.09.2020 / 07:44, *.supermedia.pl

Słabiutki jak na polskie boiska, stara się ale jest wolny i brak mu decyzyjności

odpowiedz
Tomek - 24.09.2020 / 18:24, *.chello.pl

Słaby jest , przewidywalny

odpowiedz
Hulio - 24.09.2020 / 14:26, *.play-internet.pl

to jest dobry piłkarz bez dwóch zdań ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.