Wiktor Kamiński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

U-16 i U-17: Powołania dla legionistów

Fumen, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Trenerzy reprezentacji Polski do lat 16 oraz do lat 17 ogłosili kadry na konsultacje szkoleniowe. W obu znaleźli się zawodnicy Legii Warszawa. Bartosz Krasuski oraz Jan Sobczuk (obaj U-16) pojadą 5-13 października do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie będą trenować pod okiem Marcina Dorny. Natomiast Wiktor Kamiński w tym samym terminie uda się do Opalenicy.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.