Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Występ Gwilli w reprezentacji Gruzji

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Walerian Gwilia z Legii Warszawa wystąpił w reprezentacji Gruzji w półfinałowym barażowym meczu o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy z Białorusią. Gruzja wygrała 1-0, a Gwilia wszedł na boisko w 65. minucie, zmieniając Otara Kiteiszwiliego.Gruzini w finale barażu zagrają ze zwycięzcą meczu Macedonia Północna - Kosowo, który zostanie rozegrany dziś o godz. 20:45. Gospodarzem finału zaplanowanego na 12 listopada na godz. 18:00 będzie Gruzja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
ww - 08.10.2020 / 21:03, *.chello.pl

Brawo, Walerian!

odpowiedz
Obcy - 08.10.2020 / 20:21, *.t-mobile.pl

Niech już tam zostanie i nie wraca. Obędziemy się bez tego Pana.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.