Paweł Wszołek podczas spotkania ze Śląskiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu ze Śląskiem

Redakcja, źródło: Ekstraklasa.tv - Wiadomość archiwalna

Po bramkach Josipa Juranovicia i Tomasa Pekharta Legia pokonała u siebie Śląska Wrocław 2-1. Legioniści zagrali jeden z lepszych meczów w tym sezonie, dzięki czemu kontrolowali boiskowe wydarzenia od początku do samego końca. Zapraszamy do obejrzenia goli i skrótu środowego spotkania.

Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV

1-0 Juranović
2-0 Pekhart
2-1 Piasecki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
WETERAN - 22.10.2020 / 23:30, *.chello.pl

Warto zwrócić uwagę, jaki sprint wykonał Pekhart po odbiorze i zagraniu do Luquinhasa: 60 m na pełnym gazie, by zdążyć za akcją i strzelić gola.brawo!

odpowiedz
Hautausmaa - 22.10.2020 / 13:50, *.tpnet.pl

Jędrzejczyk wreszcie z asystą.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.