Rafael Lopes podczas meczu z Widzewem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Darek - 26.11.2020 / 07:24, *.t-ipconnect.de

Skrót meczu.Gol Legii i niecelny strzał widzewa w pierwszej połowie.Druga połowa to strzał widzewa w sam środek bramki Legii i niecelne uderzenie z głowy piłkarza Legii po rzucie rożnym.
Tak zaprezentował się mistrz Polski na tle pierwszoligowca.
Ten poziom żenady wyjaśnia czemu od 4 lat nie gramy w europie.Zero zaangazowania,zero ambicji. Wszystko wolno w iście spacerowym tempie.Aby się za bardzo nie przemęczać.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.