Marcin Robak, Paweł Stolarski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Stolarski: Najważniejsze, że awansowaliśmy

Mishka, źródło: Polsat Sport - Wiadomość archiwalna

- Nie ma co ukrywać - nie zagraliśmy tak, jak byśmy chcieli. Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Najważniejsze jednak, że udało nam się przejść do kolejnej rundy. Taki był nasz cel i go osiągnęliśmy. Każdy kto gra przeciwko Legii, stawia trudne warunki. Nie było to łatwe spotkanie - powiedział po meczu z Widzewem Łódź Paweł Stolarski.

- Musimy porozmawiać o tym, co się wydarzyło, bo mieliśmy sporo sytuacji, które mogły się zakończyć bramką, ale brakowało ostatniego podania.

- Cieszę się, że otrzymałem od trenera szansę na grę, bo minuty na boisku są dla mnie bardzo ważne. Staram się wykorzystać tę szansę w 100% i dać trenerowi sygnał, że jestem gotowy do gry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Do boju... - 26.11.2020 / 10:26, *.204.49

Byłeś najsłabszym ogniwem na boisku

odpowiedz
12345 - 26.11.2020 / 10:11, *.gov.pl

Było sygnalistów wielu ...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.