fot. Legionisci.com
REKLAMA

Komplet rywali w walce o Puchar Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W dniach 11-14 lutego w Lublinie odbędzie się turniej o Puchar Polski w koszykówce, w którym zagra siedem najlepszych drużyn w tabeli Energa Basket Ligi po 15. kolejkach oraz gospodarze - Start Lublin. Legia Warszawa już wcześniej zapewniła sobie udział w turnieju, a teraz poznaliśmy komplet uczestników.
O puchar będą rywalizowały: Zastal Zielona Góra, Śląsk Wrocław, Trefl Sopot, Stal Ostrów Wielkopolski, Asseco Arka Gdynia oraz Spójnia Stargard*.

W losowaniu ćwierćfinałów, które odbędzie się 16 grudnia, rozstawione będą trzy pierwsze zespoły ligi (Zastal, Legia i Śląsk) oraz gospodarze. Oznacza to, że "Zieloni Kanonierzy" zmierzą się z kimś z czwórki Trefl, Stal, Arka lub Spójnia. Losowanie par odbędzie się w środę 16 grudnia w Lublinie.

W czwartek i piątek (11-12 lutego) rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe, w sobotę (13 lutego) półfinałowe, a finał odbędzie się w niedzielę (14 lutego). Drużyny pokonane w ćwierćfinałach i półfinałach odpadają z rywalizacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.