Walerian Gwilia - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Wyniki nie są ważne

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Wyniki teraz nie są ważne. Najważniejsze jest to, byśmy teraz budowali swoją formę, grali w dobrym tempie i odpowiednio przygotowali się do drugiej części sezonu - mówi Walerian Gwilia.

- Teraz czuję już się dobrze, tęskniłem za graniem i mam nadzieję, że noga będzie pozwalała mi złapać formę i pomogę drużynie w nadchodzącej rundzie. Tu w Dubaju mamy wszystko, by dobrze pracować i przygotować się do ligi.

- Tomas Pekhart strzelił dziś cztery gole, ale wszyscy dali maksimum z siebie. Cieszy to, że młodzi zawodnicy bardzo się starają, a my musimy im w tym pomagać.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Lipa - 15.01.2021 / 01:44, *.chello.pl

Wyniki nie są ważne. Powiedz to przy pobieraniu wypłaty .

odpowiedz
1909 - 10.01.2021 / 07:22, *.plus.pl

Jak nie grasz na wynik to nie nadajesz się do Legii

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 09.01.2021 / 21:48, *.t-mobile.pl

Panie Gwila nie ten rozmiar kapelusza na Legie , po prostu hamulcowy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.