Legia II - Legionovia. O piłkę walczy Aleksander Waniek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia II zagra w PP z Legionovią

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary I rundy (wstępnej, zmierzą się w niej tylko 4 drużyny) oraz 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Na tym etapie w rozgrywkach uczestniczą III-ligowcy oraz finaliści PP na szczeblu okręgów. W 1/8 Legia II zmierzy się z zajmującą 7. miejsce w tabeli III ligi Legionovią. Legioniści będą gospodarzami spotkania, które odbędzie się najprawdopodobniej w I połowie kwietnia (ostateczny termin będzie podany później).

Pary 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu MZPN:

Drukarz Warszawa (IV) - MKS Przasnysz (IV)
Energia Kozienice (LO) - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III)
Legia II Warszawa (III) - Legionovia Legionowo (III)
Pilica Białobrzegi (IV) - Mszczonowianka Mszczonów (IV)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki (III) - RKS Ursus Warszawa (III)
Świt Staroźreby (IV) - Polonia Warszawa (III)
Tygrys Huta Mińska (IV)/Błonianka Błonie (III) - Broń Radom (III)
Wektra Zbuczyn (LO) - KS CK Troszyn (IV)/Wisła II Płock (IV)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.