Paweł Juchniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juchniewicz: Cieszy duża dojrzałość w rozgrywaniu piłki

Bodziach, źródło: Legionisci.com / sportowa.tv - Wiadomość archiwalna

Paweł Juchniewicz (trener Legii): Nie ukrywam, że z uwagi na wynik pierwszego meczu, bardzo zależało nam na tym, aby zrewanżować się drużynie z Białegostoku i wszyscy od samego początku wyszliśmy z nastawieniem, że to nie tylko mecz o trzy punkty, ale i rewanż za okoliczności porażki na wyjeździe. Błędy w dzisiejszym meczu zdarzały się, i błędy zawsze będą się zdarzały. To jest nieuniknione. Koncentrujemy się na tym, co robimy dobrze. Dzisiaj cieszyła w drugiej połowie bardzo duża dojrzałość w rozgrywaniu piłki. Potrafiliśmy się przy niej utrzymać nawet po kilka minut. Do tego chcemy dążyć, aby nasza gra tak właśnie wyglądała, aby była pełna kontrola wydarzeń na boisku od początku do końca. Nie ukrywam, że kładziemy duży nacisk na stałe fragmenty gry na treningach. Chcemy, żeby zarówno rzuty rożne, jak i auty były naszym atutem. Co cieszy, zaczynamy to fajnie wykorzystywać w meczach, bo to już nie pierwsze bramki ze stałych fragmentów. Myślę, że jak poświęcimy im jeszcze więcej uwagi, to każdy rzut rożny będzie sporym zagrożeniem pod bramką rywali.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.