REKLAMA

Wszyscy na Ł3

Banery zapraszające w sobotę na Łazienkowską 3

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś nad ranem w kilkudziesięciu ważnych miejscach komunikacyjnych w Warszawie i okolicach pojawiło się ponad 50 banerów "Sobota 20:00 - Wszyscy na Ł3", przypominających, że przy okazji meczu Legii z Wartą Poznań fani Legii zbierają przy naszym stadionie przy Łazienkowskiej.

"Czas, chociaż na chwilę wrócić. Wrócić w takiej formie, na jaką teraz możemy sobie pozwolić i jest najbardziej zbliżona do tego za czym tak tęsknimy. Wrócić razem, koło siebie, ramię w ramię dla Legii. Dlatego apelujemy do każdego Legionisty. Przyjdź 13.03 na Łazienkowską 3! Przyjdź, pośpiewaj, skacz, dopinguj, ciesz mordę i na chwilę zapomnij o tym, co nas otacza. Niech piłkarze nas usłyszą. Niech usłyszą i zobaczą nas różne kmioty, którym na rękę jest nasze siedzenie na dupach. Niech usłyszy nas Warszawa. Pamiętajcie, że takie spotkanie ma sens tylko i wyłącznie w liczbie godnej naszego klubu. Nie widzieliśmy się grubo ponad pół roku. Nie chodzimy na mecze, obecnie nie dajemy Legii od siebie absolutnie nic. Zmobilizujcie się, tego jednego wieczora bądźcie koniecznie. Bądźcie z Legią!" - apelują Nieznani Sprawcy.

fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
*****. ** - 13.03.2021 / 15:24, *.d1-online.com

Nie będzie mnie tam bo to ukłon w stronę lewactwa, mimo że ta sytuacja też mnie wkurza.

odpowiedz
Tabu - 13.03.2021 / 06:14, *.centertel.pl

2 w Górze Kalwarii na trasach krajowych

odpowiedz
April - 13.03.2021 / 05:59, *.plus.pl

Tylko Legia.!

odpowiedz
XD - 12.03.2021 / 17:15, *.chello.pl

3 widze ze w Warszawie zawieszone te banery a reszta gdzie?

odpowiedz
cekawy - 12.03.2021 / 08:17, *.chello.pl

policja to zablokuje i tyle z tego będzie ..

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 11.03.2021 / 23:17, *.18.154

Wszyscy ! albo ! nikt!Wszystko zależy od frekfencji ,aby było pier...niécie !kultura!doping!barwnie!kolorowo! Cykory niech zostajâ w domu!90min!tylko 90minut! warto!przybyć!Dziéki!N.S !

odpowiedz
niusa Wam sprzedam - 11.03.2021 / 22:39, *.play-internet.pl

Jak każdy pójdzie po tym meczu do marketu i zapłaci kartą to nie będzie miał wirusa bo tam się człowiek odkarza. Proponuję szkoły do Lidla. Szpitale do biedry a w Kauflsndzie będą grać mecze.

odpowiedz
Sanepid - 11.03.2021 / 20:27, *.plus.pl

Będziemy!

odpowiedz
Robin(L) - 11.03.2021 / 20:26, *.centertel.pl

Myślicie ze da to coś?, nie to żebym miał coś przeciwko ale rządzący to mają w d.... delikatnie mówiąc i tak pewnie pozostanie. A smutni panowie będą szaleć z mandatami wnioskami i efekt może być nie zbyt ciekawy.

odpowiedz
Nonnonex - 11.03.2021 / 19:30, *.centertel.pl

Panie i Panowie. Spotykamy się na naszej Legiuni i mniejmy ich wszystkich w d.... Łazienkowska będzie dla Nas!!!!

odpowiedz
gazza - 11.03.2021 / 18:36, *.inetia.pl

Świetna akcja - Brawo !
Będę na 100 procent pod stadionem - mam juz dość tych bzdurnych zakazów i chętnie obejrzał bym mecz na stadionie ale stado thebili mi tego zabrania !!!

odpowiedz
Bajpenis - 11.03.2021 / 18:35, *.t-mobile.pl

Chyba coraz bardziej kiepsko grają jak na mecze zapraszają!

odpowiedz
Jasio - 11.03.2021 / 16:10, *.telkab.pl

Cala ulica Łazienkowska bedzie zamknieta. Patrole policji juz w autobusach beda karac mandatami i zawijać na dołek.

odpowiedz
Kibic - 11.03.2021 / 13:42, *.centertel.pl

Brawo czas obalić mity KUŹWA W biedronce się nie zaraz a na stadionie tym bardziej WSZYSCY NA MECZ

odpowiedz
Gamon13 - 11.03.2021 / 13:09, *.plus.pl

Drogowcy już przy Lotników dzieli :(

odpowiedz
Jurek - 11.03.2021 / 12:12, *.133.197

A za tydzień-wszyscy na Narodowy

odpowiedz
PRG - 11.03.2021 / 12:07, *.chello.pl

nareszcie !

odpowiedz
Lfan - 11.03.2021 / 11:14, *.chello.pl

Niestety nie mogę być z powodu pracy, ale apeluję o wysoką frekwencję, NIECH BĘDZIE O NAS GŁOŚNO! STOP tej pseudopandemii. PANDEMII GŁUPOTY...

odpowiedz
Wukashi - 11.03.2021 / 10:54, *.orange.pl

Wystarczy, że będzie spontanicinie i essa

odpowiedz
Adson 78 - 11.03.2021 / 10:13, *.plus.pl

Super !!! <3 ( L )

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.03.2021 / 10:04, *.chello.pl

"Siedzenie na dupach"? Chyba jednak lepsze, niż siedzenie na mordach.
BTW: jest ktoś na tym forum (i na innych forach kibicowskich), który zaręczy, że po ew. otwarciu stadionów, kibice bedą zachowywać podstawowe kryteria higieniczne np. dystans społeczny? Nikt normalny nie otworzy stadionów do końca sezonu. Po co judzić ludzi? Dlatego że rudy dzban z PZPN, odgrywa się za to, że ustawa nie pozwala mu na trzecią kadencję?

odpowiedz
PFCL - 11.03.2021 / 09:28, *.inetia.pl

i elegancko

odpowiedz