fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Terminy meczów z AZS-em UG i Orlikiem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Znamy dokładne terminy najbliższych meczów futsalistów Legii. Nasz zespół w najbliższą niedzielę zmierzy się z TAF-em Toruń w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00. Również dwa kolejne mecze legioniści zagrają na własnym parkiecie. Najpierw w najbliższą środę o 20:00, podopieczni Pawła Juchniewicza rozegrają zaległe spotkanie z AZS-em UG Gdańsk, a następnie w niedzielę, 28 marca o 13:00 zmierzą się z Orlikiem Mosina.Terminy najbliższych meczów Legii:
21.03 (ND) g. 15:00 Legia Warszawa - TAF Toruń
24.03 (ŚR) g. 20:00 Legia Warszawa - AZS UG Gdańsk
28.03 (ND) g. 13:00 Legia Warszawa - Orlik Mosina
03.04 (SO) g. 18:00 KS Gniezno - Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.