Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta i Kisiel z nowymi kontraktami!

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa poinformowała, że nowe kontrakty z Legią podpisali Cezary Miszta i Jakub Kisiel. Dotychczasowa umowa 19-letniego bramkarza obowiązywała do czerwca przyszłego roku, a 18-letni pomocnik zakontraktowany był do grudnia 2023 roku. Nowe kontrakty obu graczy obowiązują do 30 czerwca 2025 roku.

- Nowe kontrakty Kuby i Czarka Miszty to sygnał, że klub traktuje ich jako ważny element budowania zespołu. Są to wyróżniający się zawodnicy młodego pokolenia, bardzo utalentowani i tylko od ich nastawienia, pracy i determinacji będzie zależało, czy osiągną sukces z Legią Warszawa - powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Wariat - 20.04.2021 / 08:31, *.chello.pl

Miszta lewituje

odpowiedz
:) - 20.04.2021 / 07:38, *.chello.pl

Dziś lech lechia jak coś w tvp.. W Poznaniu mieszkałem rok, a w Gdańsku kilka miesięcy, wolę Gdańsk

odpowiedz
Gepetto - 19.04.2021 / 18:29, *.chello.pl

Ijaijaooo. Pierdu pierdu prezesie Kucharski. Później za darmo do innego klubu, a w ich miejsce 20 Salvadorow czy innych pachołków za 50 razy większa pensje i 500 razy mniejszą ambicje niż oni na treningu. Prezes Kucharski ogląda LE zamiast szukać wzmocnień. Chyba planuje ładne transfery od półfinalistów.

odpowiedz
bronek49 - 19.04.2021 / 17:34, *.chello.pl

oni już naprawde potrafią już grać w piłkie tylko powinni dostawać szanse gry bo na zachodzie w tym wieku są już podstawowymi piłkarzami swoich zespołow jeżeli nie dostaną szansy to następni się zmarnują i to już jest tylko wina tego tchórza michniewicza

odpowiedz
Lupus - 19.04.2021 / 16:04, *.centertel.pl

Ale oni dopiero za 2-3 lata będą coś umieć, a wtedy już się im kontrakty skończą i odejdą za friko

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.