REKLAMA

Siatkówka

Pamiątkowe koszulki siatkarskiej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii wywalczyli w poprzedni weekend awans do I ligi, a w trakcie świętowania tego sukcesu nasi zawodnicy założyli przygotowane specjalnie na tę okazję, okazjonalne koszulki "Mamy awans". Sekcja siatkówki zachęca wszystkich kibiców do zakupu pamiątkowych koszulek, które zamawiać można mailowo. Koszt to ok. 50 złotych wraz z przesyłką.

Zainteresowani proszeni są o wysłanie maila na adres legiasiatkowka@gmail.com, w którym należy podać liczbę zamawianych koszulek oraz rozmiar. Zamówienia możliwe są do 30 maja.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Cult King Warsaw - 11.05.2021 / 00:00, *.amazonaws.com

FAJNE KOSZULKI!ABY!ZA!ROK!BYŁ!AWANS!

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 15:12, *.centertel.pl

Pierwsza liga to juz najwyzszy poziom rpzgrywek?

odpowiedz
K - 10.05.2021 / 15:06, *.centertel.pl

Jaka jest cena koszulki?
Bo około 50 pln jest niekonkretne.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.