Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W sprawie Wszołka białego dymu dziś nie będzie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Paweł Wszołek nadal nie podjął nadal decyzji czy skorzystać z oferty nowego kontraktu Legii Warszawa. W mediach już kilka razy pojawiały się terminy, do których miał dać odpowiedź klubowi, ale były one przesuwane. Ostatnią informacją było to, że decyzja zapadnie dziś. - Rozmawiałem z Pawłem Wszołkiem, pytałem, czy mamy spodziewać się białego dymu w jego sprawie, ale powiedział, że w piątek się wszystkiego dowiemy - mówił w czwartek na konferencji prasowej trener Legii Czesław Michniewicz.

Według naszych informacji w piątek nie poznamy decyzji 29-letniego pomocnika. Wszołek nie zamierza podejmować - a przynajmniej zdradzać - swojej decyzji przed końcem sezonu. Z - Jestem zawodnikiem Legii z ważną umową, a sezon jeszcze trwa - skomentował krótko sam zainteresowany. Zawodnik jest brany pod uwagę na niedzielne spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Czy opieszałość Wszołka w sprawie kontraktu może dziwić? Jeżeli weźmiemy pod uwagę ile miesięcy na ofertę kazała mu czekać Legia, raczej nie. Niewykluczone, że piłkarz prowadzi także rozmowy z innymi klubami. Podobno mocno o Wszołka zabiega Union Berlin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (147)

+dodaj komentarz
Marcinek 31 - 15.05.2021 / 18:18, *.plus.pl

Temat wszolka jest już zamknięty, nawet jeśli zgodzi się na te warunki które mu Legia przedstawiła to otoczka która się zrobiła wokół Pawła niestety go skreśla i kibice mu to w ładny sposób przekaza podczas meczu ,a więc muszą nasi włodarze szukać jeszcze lepszego na wahadle,bo Wszolek dobry na naszą Kopana ligę ale na puchary to już szalu nie ma

odpowiedz
Dziadek46 - 15.05.2021 / 14:28, *.47.133

Boi się aby nie został wygwizdany. Pa Pa Pa.

odpowiedz
Obwieszczenie - 15.05.2021 / 12:51, *.chello.pl

Odwołuje się fetę w dniu jutrzejszym. Proszę się rozejść i nie powodować utrudnień. Terminu nowego nie wyznacza się.

odpowiedz
Kamuflaż - 15.05.2021 / 12:42, *.tpnet.pl

Ćwierkają ptaszki że Poznań wybrany, a taki ponoć nie zdecydowany :)

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 15.05.2021 / 11:18, *.vectranet.pl

pan piłkarz a wypier.... !!!!!!!!!! i skoncz gwiazdorzyc juz sie czytac niechce tych wszystkich glupot kontraktowych
jasna sprawa zostaje powalczyc z Legia o puchary lub nie zostaje bo trener niema namnie planu i moge spedzic najblizszy czas na lawce a nie podpisze jak bede grał czy przeciaganie sprawy bo moze lepszy kontrakt sie zdobedzie jak jeszcze ktos odejdzie
Wszolek masz klub co ci wiecej placi to spie... i skoncz ta szopke bo ani ty Legionista ani dobry zawodnik sredniak jakiego idzie w 2 lidze znalezc

odpowiedz
Artur - 15.05.2021 / 10:32, *.vectranet.pl

niech wypier..tego polonistę na zbity pysk skończy się ta szopka

odpowiedz
hajdukL - 15.05.2021 / 10:14, *.77.242

Tyle znaczy słowo piłkarza. Coś mi się wydaję, że na Żylecie nie skończy się tym razem na humorystycznych zachętach do śpiewania przez Wszołka na swój były zespół. Przynajmniej tego chce uniknąć nasz jakże charakterny kopacz. W końcu żadnej lukratywnej oferty na to wychodzi, że nie ma więc furtki nie chce sobie zamknąć.

odpowiedz
Hehe - 15.05.2021 / 09:53, *.chello.pl

panowie proszę się rozejść

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.05.2021 / 09:22, *.orange.pl

Opcje są dwie. Albo ma bardzo słabe oferty z innych klubów, albo jest już zdecydowany na odejście, więc tego nie ujawnia, bo chce grać do końca. Tak czy siak jego sprawa, podobnie jak i Vesovicia są śmieszne, bo niby klub biedny, więc ich odpuszcza, ale gdyby był umiejętnie zarządzany to potrafiłby pierwszego sprzedać, a drugiego odbudować i sprzedać.

odpowiedz
gazza - 15.05.2021 / 09:07, *.inetia.pl

Jak nie podpisze to nie będę płakać za nim - zwykły ligowy średniak i tyle.

odpowiedz
Obcy - 15.05.2021 / 08:40, *.t-mobile.pl

On jakiś taki śliski. Powinien powiedzieć tak,albo nie. A tutaj coś pajacuje. Ma Legię w głębokim poważaniu. Traktuję chyba tą nową propozycję kontraktu,jako koło ratunkowe na wypadek gdyby nie udało mu się podpisać innej umowy.

odpowiedz
ksieciunio - 15.05.2021 / 08:27, *.chello.pl

wywalaj gamoniu

odpowiedz
Lewy - 15.05.2021 / 08:11, *.timplus.net

Super jest ta Legia, taka profesjonalna. Przy Vesoviciu mówili że nie mogą sobie pozwolić na brak szacunku, a przy Wszołku już mogą. Śmieszny klub, choć i tak najbardziej profesionalny z naszej ligi.

odpowiedz
wawa - 15.05.2021 / 08:05, *.chello.pl

z Niewolnika nie ma Zawodnika , Szerokiej Drogi i Zdrowia na lawce w Niemczech

odpowiedz
Zielu - 15.05.2021 / 07:54, *.centertel.pl

Wiosna a W powietrzu unosi się zapach spadających liści

odpowiedz
Pusia - 15.05.2021 / 07:10, *.centertel.pl

Jeśli pójdzie do słowików to nie ma życia na meczach Legii. Bracia układajmy już stosowne piosenki o nim.

odpowiedz
Semper Fi - 15.05.2021 / 03:54, *.112.73

Sluchajcie chlopaki...
Nikt nie moze pogrywać sobie z klubem?
A klub to co to jest?
Obecnie? Zlepek korpo ludzikow zbudowany pod finansowy projekt Legia W.
I nie mam nic do tego. Niech bedzie i taki.
Ale znam zycie. Myslisz ze masz pieniądze to jestes kozak? Nie szanujesz mnie, bo pracuje dla Ciebie i mozesz mnie zastapic?
To teraz poczekaj... Moze znajde cos lepszego... Nie wiemy jaka jest sytuacja. Wiem natomiast, ze ani Wszolek ani zaden pilkarz nie zasluguje na takie pieniadze.
Wiec dla mnie, caly ten korpo biznes klubowy to kolo chu...a mi lata.
LM? Czy nie LM? Je...e mnie to! Ja tylko chce zobaczyc dobry kawalek pilki, walczacych zawodnikow z polotem...
I to jeszcze chce to zobaczyc za KUR...A DARMO! Bo powiedzialem po ostatnim treningu "okienek"... Nie ma wsparcia dla darmozjadow. Takze Wszolek niby troche racji ma, a niby wypier...j jak cos nie pasuje. On tez mogl prowadzic rozmowy od pol roku, co? nie przewidzial, ze moze sie cos pokomplikowac i warto miec plan B. To nie dosc ze sredni pilkarz to jeszcze tepy widocznie.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 01:25, *.amazonaws.com

I WSZOŁKA GONIĆ, MŁODZI CZEKAJĄ MIODUSKI, WŁODAR I WARCHOŁ I INNI

odpowiedz
Roma - 15.05.2021 / 00:38, *.lunet.eu

Widzę, że jestem w mniejszości, ale cóż. Szkoda jakbyśmy stracili takiego zawodnika, drugiego takiego ciężko będzie znaleźć. No chyba, że sprawdzą się te przepowiednie o Lechu, ale to też źle będzie świadczyć o naszym skąpym prezesie.

odpowiedz
wtf - 14.05.2021 / 23:30, *.chello.pl

Mam już po dziurki w nosie tej telenoweli,niech wypier la.Mam też nadzieję,że nawet taka niedorajda jak Kucharski szuka zastępcy primadonny,a nie czeka aż inny klub ogłosi transfer polonisty.Oczywiście,znając jego fachowość,będzie to jakiś bliskowschodni Roberto Carlos z nadwagą nie mogący grać w szabas.

odpowiedz
filand - 14.05.2021 / 23:27, *.t-mobile.pl

Jak zwykle. Niewiadomo o co chodzi to chodzi o eci - peci. Znaczy się pieniądze...

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2021 / 23:18, *.mm.pl

Zamiast bialego dymu będzie czarny smog.

odpowiedz
Komentator - 14.05.2021 / 23:03, *.vectranet.pl

Dajcie spokój.
Kochajmy się, szanujmy.
Legia mogła zaproponować kontrakt wczesniej on teraz ma prawo milczeć i dopiero w poniedziałek rano ogłosić ,że jest w LECHu WRONKI

odpowiedz
Ewelina - 14.05.2021 / 23:02, *.play-internet.pl

Zaczyna to już być męczące. Chłopie określ się.

odpowiedz
Szymon - 14.05.2021 / 22:35, *.t-mobile.pl

Ha ha biały dym. To zamiast białego dymu to jest coroczny kibel transferowy. Pudel buduje dream team na lm ale na ps5. Nie chcę krakać ale te puchary to będzie wtopa. Obstawiam kompromitację w 2 rundzie lm. Niestety z tym korporacyjnym szczurem , oj sorki pudłem to nie ma prawa się udać. A Wszołek to cd. kompromitacji komitetu transferowego. Dopóki nie będzie inwestora z prawdziwego zdarzenia to będzie dalej tą hałtura

odpowiedz
czaro - 14.05.2021 / 22:10, *.chello.pl

Kolejne fochy słabiutkiego piłkarza. Zarząd dzisiaj o północy powinien wydać komunikat że temu panu już dziękujemy. Miał czas na podjęcie decyzji dwukrotnie na jego prośbę przesuwany nie podjął decyzji to oferta jest już nieaktualna życzymy szczęścia poza strukturami Legii. Nikt nie może sobie pogrywać z klubem szanujmy się. Legia miała prawo zwlekać z propozycjami kontraktów tak jak piłkarz ma prawo ich nie przyjąć lub negocjować ale ta zwłoka jest robiona z premedytacją złośliwie dlatego trzeba to uciąć.

odpowiedz
lopez711 - 14.05.2021 / 21:26, *.com.pl

i bardzo dobrze załatwił miodka, tak jak on postępuje, brawo.

odpowiedz
KSP - 14.05.2021 / 20:47, *.plus.pl

Paweł Wracaj do Nas,wszystko się zapomni i nie będzie tematu

odpowiedz
Alex Bielany - 14.05.2021 / 19:31, *.chello.pl

A może w miejsce tych obrażalskich panienek, kołka i tamarovica wypożyczyc z brighton karbo?nie gra, lawe grzeje, nie rozwija sie, wziac go na pol roku zeby pogral, a my w tym czasie poszukamy pilkarza na stale, karbo moze grac i na lewym i prawym wahadle

odpowiedz
realista - 14.05.2021 / 19:03, *.vectranet.pl

Nie chcę pocisku z trybun , dlatego nie chwali się wyborem amikołacha przed fetą.

odpowiedz
spasiony - 14.05.2021 / 18:35, *.123.82

Korporacyjne garniturki naszych wlodarzy sa swietnie skrojone ale chyba na szczeke na Stadionie Diesieciolecia. Mnie sie wydaje troche dziwne, ze takie rzeczy zalatwia sie na 1,5 miesiaca przed wygasnieciem kontraktow. Tym bardziej w kontekscie "wzmacniania" czy tez konsolidowania skladu na puchary. Strach sie bac kogo dyrektor Kucharski ma na tapecie tym razem...
Czeslaw mowil, ze dopiero po zdobyciu mistrzostwa beda rozkminiac jak i kim zaatakowac Europe latem. Jak tam zaciag zimowy, nadaje sie?

odpowiedz
bronek49 - 14.05.2021 / 17:56, *.chello.pl

Wszołek to sobie kpiny robi z Legii dziwię się że Mioduski pozwala jemu na takie zachowanie on w ostatniej chwili powie że nie przedłuza i Legia będzie w ostatniej chwili szukać zawodnika taki klub nie powinien sobie na to pozwalać nie chce grać to wypad on ten sezon nie miał za dobry był przeciętnym zawodnikiem i o klase gorszy niż Juranowic

odpowiedz
Artur brd - 14.05.2021 / 17:35, *.centertel.pl

Niech wyp...dala

odpowiedz
M@c - 14.05.2021 / 17:33, *.chello.pl

Dajmy sobie spokój z Wszołkiem. Gdyby zależało mu na grze w Legii to dawno by podpisał nową umowę. Znając życie to tak jak pisze poprzednik, negocjuje z innymi klubami i zostawia sobie furtkę w postaci Legii na wypadek gdyby się nie dogadał z innymi. Cóż, większość piłkarzy to najemnicy, zwłaszcza tacy, którzy zbliżają się do końca kariery. Nie ma się co dziwić, każdy by chciał zarabiać jak najwięcej :)

odpowiedz
dudi - 14.05.2021 / 17:06, *.polskieradio.pl

Skoro nie ogłąsza to znaczy,że negocjuje z innym klubem. Już tu nie pogra.

odpowiedz
tekken (L) - 14.05.2021 / 16:35, *.chello.pl

Obiektywnie. Z Polaków najlepszy piłkarz w Legii obecnie.
Potrafi sam przesądzić wynik meczu.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.05.2021 / 16:28, *.t-mobile.pl

dla mnie też to koniec przygody .

odpowiedz
bie/L/sko - 14.05.2021 / 16:21, *.vectranet.pl

Dla mnie sprawa jest jasna. Ma facet wszystko nagrane, ale ma ochotę wystąpić w niedzielnym spotkaniu. A wybór może nie spodobać się kibicom. Więc ogłosi to po meczu. Było by ty nieuczciwie z jego strony. Ale cóż życie. LEGIA MISTRZ X 16.

odpowiedz
Kris - 14.05.2021 / 16:15, *.com.pl

Kucharski ma za swoje z czekaniem na ostatnią chwilę z propozycją umowy.

odpowiedz
Jurek - 14.05.2021 / 16:11, *.tropolys.de

Na miejscu prezesa wycofałbym ofertę.

odpowiedz
AAA - 14.05.2021 / 15:59, *.play-internet.pl

No Wszołek lepiej się w niedzielę nie pokazuj..

.

odpowiedz
Farme(L) - 14.05.2021 / 15:55, *.bridgefibre.net

Dał nam kilka fajnych bramek i asyst. Ostatnio jednak spory zjazd.
Pamiętam jak się korzył przed Żyletą po meczu z łachem, a za dwa miesiące będzie to samo robił przed kotłem w Poznaniu... Jak dla mnie ten typ ma zerowy charakter. Nie chodzi nawet o to, że chce zarabiać jak najwięcej, bo to nawet zrozumiałe. Większość pracuje dla kasy, ale nie każdy pracujący dla kasy sprzedaje się na lewo i prawo.
Jak dla mnie jeśli nie da odpowiedzi dziś to w niedzielę do roboty nie musi przychodzić. Legia musi się szanować, i choć nie popieram takiego zarządzania, że czekamy z oferowanymi kontraktami do końca, to trzeba też znać swoją wartość. Dostał termin, chcial przesunąć OK, ale teraz to już szopka.

odpowiedz
DanieLo - 14.05.2021 / 15:53, *.com.mx

Dziwne i niepoważne. Sam powiedział ze da odpowiedz w piątek, a teraz po sezonie.

Ostatnio u nas jak w cyrku. Dobrze, że ligę wygrali… czekamy na ostatni odcinek telenoweli

odpowiedz
Pawe(L) - 14.05.2021 / 15:41, *.plus.pl

Nie rozumiem go niby nie może pogodzić się z rolą zmiennika ale w składzie mają grać najlepsi jeżeli zdaniem Michniewicza juranovic jest lepszy to on gra proste musi sobie pewne żeczy wywalczyć a nie obrażać się .

odpowiedz
jo - 14.05.2021 / 15:38, *.centertel.pl

Każdy kij ma dwa końce... Jak miodek przeciąga to i Paweł może przeciągać. Każdy z nas chce wiedzieć na czym stoi by móc planować swoją przyszłość. Jak się chłop ma zastanawiać co będzie, to wziął w ręce swój los i załatwia swoje sprawy. Każdy z nas tak samo by zrobił

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 15:33, *.centertel.pl

Jedna strona madalu jest taka, ze Wszolek jest niepowazny, niestety druga strona jest tak samo smieszna. Ale dla mnie najwazniejsze bedzie to, kogo uda sie pozyskac. I wtedy przekonamy sie, kto wygral, a kto stracil. Niestety od dluzszego czasu, w klubie dzieje sie bardzo zle.

odpowiedz
wwe - 14.05.2021 / 15:29, *.chello.pl

Wszołek odchodzi po sezonie i nieoficjalnie już o tym wiadomo. Oficjalne info będzie w przyszłym tygodniu, żeby w spokoju rozegrał ostatni mecz, był na fecie itd.

odpowiedz
paweLek - 14.05.2021 / 15:15, *.t-mobile.pl

Odsprzedam bilet na niedzielę, sektor 214. Tel 784722607

odpowiedz
xaaxa - 14.05.2021 / 15:11, *.tpnet.pl

Legia zakon traktuje nowego gracza, a primadonna Wszolek niech spada na drzewo. Taki z niego cienki bolek, ma już wybrany nowy klub, ale boi się powiedzieć o tym przed niedzielą.

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2021 / 15:11, *.mm.pl

Facet zachowuje się niepoważnie. Nie mam żalu o to, że do rozmów chce przystapić po sezonie, tylko o fakt że co innego mówi a co innego robi. Gdyby od razu konkretnie powiedział jak dziś to ok. A tak....

Widocznie dzisiaj taka moda, by z gęby robić dupę. Na miejscu Klubu dałbym sobie spokój.

odpowiedz
enor - 14.05.2021 / 15:07, *.chello.pl

Marzy mi się żeby Wszołek powiedział - tak. A wtedy Legia - przykro nam, ale Twój czas na decyzję minął. Miałeś dany jeden termin, potem drugi, a teraz to zasuwaj do rezerw, bo masz kontrakt do 30 czerwca i tam pobiegasz. Potem żegnamy.

Tak powinna Legia postąpić.

odpowiedz
Hubert - 14.05.2021 / 15:07, *.cyfrowypolsat.pl

A to Wszolek nie ma żony ????????

odpowiedz
PAblo - 14.05.2021 / 14:53, *.unitelmedia.pl

Sporo biletow Panowie w otwartej sprzedazy !!!

odpowiedz
:) - 14.05.2021 / 14:40, *.chello.pl

Czyżby w końcu transfer z legii do lecha?

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.05.2021 / 14:39, *.chello.pl

W Poznaniu dobre życie, klimatyczne miasto, niezniszczone przez wojnę i komunę, mniejsze, spokojniejsze, jeziora blisko.

odpowiedz
Hubi40 - 14.05.2021 / 14:39, *.com.pl

Sprawa jest prosta Wszołek rozmawia, a raczej jego menager z kilkoma klubami, nic konkretnego i ciekawego nie ma wiec czeka. Nie chce zostać na lodzie. Założe się że odejdzie. Przed pajacem Kucharskim zadanie skompletować drużyne na puchary.

odpowiedz
Wojtek86 - 14.05.2021 / 14:25, *.net.pl

On już dawno podjął decyzję. Od przyszłego sezonu nie będzie już zawodnikiem Legii. Kto oglądał z nim wywiad to powinien być tego pewien.

odpowiedz
olew - 14.05.2021 / 14:25, *.vectranet.pl

Krzyż na drogę i niech szuka szczęścia gdziekolwiek. Legia sobie poradzi bez niego. Nie lubię przemądrzałych grajków, choć wiem , że takich teraz pełno, ich uczą handlowania bardziej niż kiwki i strzałów.

odpowiedz
Tagi - 14.05.2021 / 14:23, *.plus.pl

Niech już wypier.... la do tego łachą i nie mydli oczu. Nie powinien zagrać w ostatnim meczu i brać udziału w fecie.

odpowiedz
Darek - 14.05.2021 / 14:21, *.chello.pl

Zakończyć przygodę z Wszołkiem definitywnie bo w kuta leci niech spieprza do Lecha gnida dworska

odpowiedz
roben66 - 14.05.2021 / 14:11, *.com.pl

Wszołek idzie do amici , Skorża dziś w wywiadzie powiedział że w tym okienku transferowym będą wzmacniać się polskimi piłkarzami , więc żeby nie miał przejebane podczas ceremonii , o swej decyzji poinformuje w poniedziałek

odpowiedz
grzeziek - 14.05.2021 / 14:10, *.centertel.pl

Jesli to prawda ze jwst dogadany z lechem to mega wzmocnienie lecha.

odpowiedz
Pablo - 14.05.2021 / 14:07, *.unitelmedia.pl

Przeciez on jest juz dogadany z Lechem.. trzeba go godnie w Niedziele pozegnac !!!

odpowiedz
MAKEN - 14.05.2021 / 14:04, *.t-mobile.pl

Guilherme Costa Marques na miejsce Pawła i po problemie. :)

odpowiedz
Tre - 14.05.2021 / 14:03, *.centertel.pl

W niedziele po meczu powie ze odchodzi

odpowiedz
bum - 14.05.2021 / 14:03, *.virginm.net

Wszolek zagra w lechu!! I nie zdziwie sie jak vesovic rowniez

odpowiedz
singspiel - 14.05.2021 / 14:02, *.atman.pl

tytuł kuriozalny. jego nie wybierają na żaden urząd, tylko negocjują z nim umowę. lepszy będzie: Wszołek kończy przygodę w Legii

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.05.2021 / 13:57, *.255.243

NIECH ON JUŻ WYPIEPRZA Z TEGO KLUBU, EWIDENTNIE GRA W GRĘ Z NAMI I NIE OBCHODZI MNIE TO ŻE ON CZEKAŁ NA KOTRAKT. TO ON JEST PRACOWNIKIEM A LEGIA PRACODAWCA I TO PRACODAWCA DECYDUJE W SPRAWIE UMOWY A POZA TYM WIE DOSKONALE JAKA JEST SYTUACJA W KLUBIE

odpowiedz
ChcemyTreneraNie... - 14.05.2021 / 13:56, *.orange.pl

Jest dogadany z Lechem. Teraz nie może tego ogłosić bo jest jeszcze ostatni mecz

odpowiedz
Władeczek - 14.05.2021 / 13:53, *.netfala.pl

Gdzie są te bilety faken???

odpowiedz
Gizior - 14.05.2021 / 13:50, *.t-mobile.pl

Z jednej storny wszolek mnir wkur. swoim zachowaniem, niech powie nie dziekuje i juz, z drugiej strony mimo notorycznie zdobywanych mistrzostw zarzadzanie legia jest fatalne, klub czeka na negocjacje w spraie kontraktu z zawodnikami na miesiac przed koncem.

odpowiedz
Darek - 14.05.2021 / 13:47, *.t-ipconnect.de

Piłkarz nie zamierza zdradzać swojej decyzji przed końcem sezonu.
Czyli jeszcze 2 dni.
Jak dla mnie to powiedział by zostaje bądź odchodzę a tak to takie zachowanie jest dla mnie nieodpowiedzialne.Że klub pozwala na takie zachowanie piłkarza?
Kupić jeden bukiet kwiatów wiecej i porzegnać w niedzielę pana gwiazdora.

odpowiedz
paweLek - 14.05.2021 / 13:45, *.t-mobile.pl

Odstąpię bilet na wschodnią. Oferty na nr tel. 784722607

odpowiedz
oLaf - 14.05.2021 / 13:41, *.vectranet.pl

Ja jestem (hm....byłem) fanem Wszołka bo facet zasuwał na boisku, konkret.

Takie zachowanie jest natomiast poniżej krytyki i Legia powinna powiedzieć "dziękujemy za grę, rezygnujemy z pana".

To skandaliczne, że zawodnik nie ma szacunku do włąsnego klubu i żongluje ofertami do ostatniej chwili - ja rozumiem, że można tak robić w styczniu ale teraz kiedy potrzebne są wzmocnienia??

odpowiedz
Stas - 14.05.2021 / 13:31, *.virginm.net

On tak ma w kazdym klubie wczesniej do nas przychodzil bezrobotny bo myslal ze jest gwiazda i ze oferty mu sie posypia

odpowiedz
lob - 14.05.2021 / 13:30, *.chello.pl

Podziękować mu ładnie.......Prowadzi rozmowy nie tylko z nami......ma do tego prawo.........kto da więcej tam zagra..............ostatnio dużo strzelał......ale fochów..............

odpowiedz
P - 14.05.2021 / 13:30, *.play-internet.pl

Prosta sprawa chce grać w Legii i walczyć w puchary, podpisuje i zostaje. Ma lepsze oferty z klubów będącymi średniakami lub grającymi o utrzymanie droga wolna. Kwestia ambicji, mniejsza kasa ale gra o coś czy grzanie dupy na słoneczku w południowej Europie.

odpowiedz
Mat - 14.05.2021 / 13:30, *.chello.pl

To już słabe z jego strony. Niech szukają zastępcy, a potem jemu niech przeciągają ogłoszenie decyzji.

odpowiedz
Pawciu - 14.05.2021 / 13:27, *.net.pl

Brak elementarnej powagi z obu stron

odpowiedz
Sorry - 14.05.2021 / 13:27, *.02.net

Sorry ale jak tak pan piłkarz podchodzi do tematu to jak dla mnie może spier...ac.Nikt na decyzje gwiazdora czekac nie będzie. Nie wystawiać w niedziele i podziekowac

odpowiedz
Maniek - 14.05.2021 / 13:27, *.centertel.pl

Może się wydawać, że jakby nie po drodze mu z trenerem. Niedawno żalił się, że nie jest odpowiednio traktowany. Pewnie pójdzie w pi....u.

odpowiedz