Marko Vesović, Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dzień pożegnań

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiejszy mecz Legii Warszawa z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie okazją do pożegnania kilku zawodników, którzy po sezonie opuszczą stołeczny klub. Wiadomo, że klub nie zdecydował się na przedłużenie kontraktów z Marko Vesoviciem, Walerianem Gwilią, Radosławem Cierzniakiem, Igorem Lewczukiem, Mateuszem Cholewiakiem i Inakim Astizem. Ten ostatni kończy piłkarską karierę, ale ma pozostać w Legii w innej roli.

Niewykluczone, że niektórzy z powyższych zawodników otrzymają szansę na grę w dzisiejszym spotkaniu. Zaproszenie na dekorację i wręczenie medali dostał także Artem Szabanow, który grał w stołecznym zespole wiosną, ale w Warszawie nie zostanie, bo kończy się jego wypożyczenie z Dynama Kijów. Wciąż nie jest jasna sytuacja Pawła Wszołka, który ma na stole ofertę z Legii, ale prowadzi także rozmowy z innymi klubami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Adam - 18.05.2021 / 00:28, *.chello.pl

To żenujące jak klub potraktował Vesovica.

odpowiedz
ksieciunio - 16.05.2021 / 20:30, *.chello.pl

no i w końcu gwilek wyleciał łapciuch

odpowiedz
bronek49 - 16.05.2021 / 15:38, *.chello.pl

głupi trenerzyno pożegnać piłkarzy można przed meczem i nie muszą grać w ich miejsce powinni zagrać młodzi bo na pewno włoza w mecz serducho a te grajki którzy są na wylocie będą spacerować po boisku , dokąd to Wszołek będzie zwlekał już dawno Legia powinna mu wyznaczyc ostateczny termin nie zdecyduje się w tym terminie to do widzenia łaski niech nie robi a takie załatwianie przez klub to tylko osłabia jego prestiż

odpowiedz
o Bałkańcach z innej strony - 16.05.2021 / 14:32, *.centertel.pl

Jak przyjechał Vrdoljak w odwiedziny to przypominało mi się kilka faktów.
1) strata Vrdoljaka w środku pola w meczu z Lechem po której tak gonił Linnettego jakby nie chciał go dogonić w efekcie czego lech strzelił na 2:0.
2) filmik ze zgrupowania na którym Radović z Vrdoljakiem namawiają do gry w karty na pieniadze niepełnoletniego juniora (chyba Jagiełłę, gdzie teraz Jagiełło podaje piłki bo chyba nic nie osiągnął)
3) "clubbing " Ljubo i Rado przed decydującym o mistrzostwie meczem
4) wyjazdy w radosnych podskokach Vukovicia do Grecji i Rado do Chin a potem powrót i bajki o miłości do Legii
5) Romeo i Kapica ich tranfery oraz prowadzenie klubu
6) klepanie się w serducho i opowiadanie bajeczek o DNA
7) Ostatnie popisy Vesioviciowej na insta oraz inne mniej znane akcje.

Dwulicowe dupki!

Naprawdę nie ma czego żałować był i nie ma, będą inni. żaden piłkarz nie jest większy od klubu a kto mąci i psuje atmosferę a jednocześnie pozuje do fotek z elką to niech juz spier...la

A co wszołka to w sobotę o godzinie 0:01 powienien być komunikat klubu "W związku z nie otrzymaniem od piłkarza Pawła Wszołka odpowiedzi na propozycję przedłużenia kontraktu z naszym klubem. Informujemy że rozmowy zostały zakończone. Dziękujemy Pawłowi za grę dla naszego klubu i życzymy dalszych sukcesów sportowych. W przerwie meczu z Podbeskidziem B-Ba Prezes klubu wręczy Pawłowi oraz innym odchodzącym piłkarzom okolicznościowe dyplomy/puchary oraz bukiet kwiatów. Prosimy kibiców o oklaski dla Pawła oraz innych piłkarzy którzyopuszczają nasz klub! "

odpowiedz
Olek - 16.05.2021 / 14:08, *.tpnet.pl

Legia powinna pogonić tego Uzbeka,bo nie gra a kasę bierze,podobnie Rusina i Muciego,ten Szabanow nie grał w u siebie ,bo ciągle kontuzjowany,te zimowe transfery to lipa,nie zasłużyli grać w Legii

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 16.05.2021 / 14:05, *.play-internet.pl

Szczerze mówiąc szkoda tylko Gruzina.

Głównie dlatego, że zawsze jak go widziałem przy piłce to myślałem o pysznym chaczapurii po adżarsku.

odpowiedz
Roma - 16.05.2021 / 13:58, *.lunet.eu

Z wielką przyjemnością i szczerze podziękuję Astizowi- kawał historii. Z wielką przyjemnością pożegnam Gwilię - długo na to czekałem.

odpowiedz
Lupus - 16.05.2021 / 13:35, *.centertel.pl

Dopiszcie do listy pożegnań tego wspaniałego Jasura, nic Legii po nim, tylko się umartwia albo leczy.

odpowiedz
Andreas - 16.05.2021 / 13:32, *.play-internet.pl

Prawda jest taka że drewno Kuchy ma 7 bramek strzelonych, A nasi techniczni Wszołek Kapustka ledwie 3.

odpowiedz
łubudubu - 16.05.2021 / 13:21, *.toneticgroup.pl

W siną dal!

odpowiedz
Pawełek - 16.05.2021 / 13:14, *.play-internet.pl

Dzisiejszej nocy Shabanov z Jankiem Muchą zabalowali w Selavi,także nie wiem czy dotrą na dekoracje ????????

odpowiedz
dino - 16.05.2021 / 13:06, *.plus.pl

A kiedy pożegnanie prezesa

odpowiedz
duch - 16.05.2021 / 12:55, *.chello.pl

Lewczuk w formie był świetny i napewno lepszy od wieteski któremu zdarzają sie dziwne babole lub przypadkowe kontakty z kolegami które konczą sie kontuzją
, Dużo złej gry Wieteski co do Lewczuka nie wiadomo dawno sie go oglądało w akcji potrzeba nam DOBREGO środkowego. A nie jakis szroty

odpowiedz
jezus - 16.05.2021 / 12:43, *.vectranet.pl

Lewandowski nadchodzi do Legii, to juz pewne info - pozdro dla niekumatych i dla tych kumatych tez i dla Pani Eli z warzywniaka

odpowiedz
Zbigniew - 16.05.2021 / 12:22, *.play-internet.pl

Po co te komentarze ? Każdy trener ma swoją wizję zespołu i tylko on wie który z zawodników jest mu potrzebny a który musi odejść .My możemy sobie tylko po gdybać z racji swojej roli kibica .Normalne że jednych piłkarzy bardziej lubimy a innych mniej a jeszcze innych nienawidzimy .Nie daj Boże by to kibice mieli wpływ na ustalanie składu przed meczem . Są też tacy co by chcieli rządzić klubem , np; wybierać czy zwalniać prezesa lub trenera .Uchowaj Panie Boże .

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2021 / 11:23, *.mm.pl

Mahir Emreli z Karabachu i Joel Abu Hanna z Ługańska zagrają w Legii. Sprawy są dogadane.

odpowiedz
Ryba - 16.05.2021 / 11:06, *.chello.pl

Ja tam uważam że Lewczuk w formie lepszy niż WIetes i Jędza.. NO ale wiadomo wiek i kontuzje robią swoje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.05.2021 / 11:02, *.centertel.pl

Z innej strony, wcale się nie dziwię takim zachowaniom. Przecież do Legii sprowadza się ludzi ,,z łapanki,,. Nawet jeżeli istnieje lista transferową, to przy kompletnym braku funduszy, można śmiało wpisać na nią każdego, zarówno Lewego, jak i jakiegoś Żwirka z Muchomorkowa. Ani na jednego, ani na drugiego nas nie stać. Dopiero, gdy ktoś kogoś nie chce, albo chce, ale pozbyć się kłopotu (bo jego charakter jest jak wulkan przed erupcją), taki gracz wali do nas śmiało, w radosnych podskokach. Można się zastanowić nad młodymi Polakami, ale ci albo wyjeżdżają, albo kosztują sporo, np. Slisz. A mityczna akademia dopiero raczkuje, co nie znaczy, że zacznie przynosić efekty. Bo skąd brać młodych, skoro coraz więcej z nich gra w piłkę, ale na kompie. Poza tym mamy coraz większy niż demograficzny. Dlatego chyba trzeba będzie się pogodzić z obecną sytuacją, która dotyczy wszystkich klubów w Polsce, i być może nie tylko. Długi rosną, zobowiązania też, za piłkarzý płacą chore kwoty, podobnie z kontraktami. Wyścig szczurów trwa, a na końcu jest paszczęka kota...

odpowiedz
Źródełko - 16.05.2021 / 11:00, *.plus.pl

Mam nadzieję, że w Źródle w czasie meczu będzie normalnie doping i atmosfera jak przed rokiem? Wbijacie bracia?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.05.2021 / 10:56, *.orange.pl

Vesović i Gwilia nie powinni odchodzić za darmo. Odejście Cholowiaka to przyznanie się do tego, że jego transfer był bez sensu, mimo iż i tak grał lepiej niż ktokolwiek oczekiwał. Astiz, wiadomo. Lewczuk i Cierzniak świetna decyzja.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.05.2021 / 10:36, *.centertel.pl

Czym postawa Wszołka różni się od zachowania państwa Vesoviciów? W mojej ocenie niczym. Dostał ofertę, a teraz szuka nowego klubu, a może już znalazł i wali z Legią w pomidora? Szanujmy samych siebie, chociaż trochę. A jeżeli łaskawie wyrazi zgodę, to go przyjmą chlebem i solą, albo szampanem i kawiorem? Na pewno powinien dostać tę propozycję wcześniej, na pewno jest to profesjonalne z obu stron. Ale niech ktoś wreszcie zakończy ten cyrk, bo to jakiś totalny absurd się robi.

odpowiedz
go ( L ) den - 16.05.2021 / 10:33, *.orange.pl

Wszyscy out,dobra decyzja klubu,szkoda tylko Veso...ale jak żona ma rządzić to bezsens..pytanie co z Wszolkiem..

odpowiedz
olew - 16.05.2021 / 10:31, *.vectranet.pl

Dziękujemy za grę. Dziękujemy bardzo. Życzymy powodzenia.
LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz