Legia II Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zmiana rywala Legii II w Pucharze Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nie Wisła II Płock, a MKS Przasnysz będzie rywalem Legii II Warszawa w półfinale okręgowego Pucharu Polski. Wyniki dwóch ostatnich meczów Wisły II Płock z MKS Przasnysz w 1/4 finału Pucharu Polski MZPN oraz w 23. kolejce mazowieckiej IV ligi z Hutnik Warszawa Oficjalnie zostały zweryfikowane jako walkowery dla gości. Przyczyną orzeczenia walkowerów był fakt, że w barwach płockiego zespołu wystąpił nieuprawniony zawodnik. Wisła Płock zapowiedziała odwołanie od tej decyzji.

Mecz o półfinał Pucharu Polski pomiędzy MKS Przasnysz i Legią II Warszawa odbędzie się w środę 2 czerwca o godz. 18:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
stabur - 28.05.2021 / 19:51, *.plus.pl

...dodatkowo proponuje zweryfikowac wynik ostatniego meczu Legia - Piast w PP....

odpowiedz
rrr - 28.05.2021 / 13:26, *.28.106

I po co tego biednego Pyrdoła wystawiali? Chłopak świeżo po poważnej kontuzji (łamignat celowo go sfaulował, by złapać żółtą kartkę i "przy okazji" złamał mu nogę), niech już się przygotowuje do nowego sezonu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.