fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

AZS UG z awansem do ekstraklasy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grający w minionym sezonie w grupie północnej I ligi, AZS UG Gdańsk zapewnił sobie awans do futsalowej ekstraklasy. Gdańszczanie, którzy w sezonie 2020/21 zajęli drugie miejsce, za Legią, zagrali w barażach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej z drugą drużyną grupy południowej, Sośnicą Gliwice.
Pierwsze spotkanie rozegrane w Gdańsku zakończyło się wygraną AZS-u UG 5-2 (3-0), z kolei w rewanżu gliwiczanie wygrali 4-2 (3-1). Bezpośredni awans do ekstraklasy, oprócz Legii, wywalczył Górnik Polkowice.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.