Tomas Pekhart spędził cały mecz na ławce - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart na ławce w meczu reprezentacji

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Czech przegrała w towarzyskiej potyczce 0-4 z Włochami. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Tomas Pekhart.


Od pierwszej minuty na boisko wybiegł snajper PAOK-u Saloniki Michael Krmenčík, którego po przerwie zmienił napastnik Bayeru Leverkusen Patrik Schick.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Zduneq - 06.06.2021 / 02:49, *.play-internet.pl

No, Tomuś gdybyś jednak zdecydował się pójść choć jedną półkę wyżej to już wiesz jak będzie wyglądać Twoja pozycja w klubie. Zagrasz na początku w 1,2,3 meczach i ławeczka.

odpowiedz
bronek49 - 05.06.2021 / 17:53, *.chello.pl

właśnie widać jaką renome ma nasza liga nawet na kilka minut nie wpuszczają na boisko króla strzelców naszej ekstraklasy to samo z Mladenowicem który został najlepszym piłkarzem w Polsce a nie został powołany do reprezentacji

odpowiedz
L - 05.06.2021 / 14:33, *.tpnet.pl

Na euro nie zagra ani minuty pewnie.

odpowiedz
Trampek - 05.06.2021 / 10:00, *.125.106

Przynajmniej nie ponosi winy za indolencje strzelecką reprezentacji Czech.

odpowiedz
Andrzej - 04.06.2021 / 23:30, *.tpnet.pl

Co jest ? Powinien zagrać , co ten ich trener , też gra jednym napastnikem ? Oj , nie doceniają naszego Tomka .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.