fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kursy na mecz

Polska - Słowacja, czyli tylko zwycięstwo!

Woytek - Wiadomość archiwalna

O godzinie 18:00 reprezentacja Polski rozpocznie w Sankt-Petersburgu udział w Euro 2020. Pierwszym rywalem Polaków będzie reprezentacja Słowacji. Według bukmacherów Fortuny Biało-Czerwoni są faworytem tego starcia. Kurs na wygraną wynosi 1,93. Stawiając na zwycięstwo Słowaków włożoną kwotę można pomnożyć przez 4,80, a remis to kurs 3,35.

POLSKA - SŁOWACJA
1 1.93 X 3.35 2 4.80

Postaw na Polskę, a na pewno nie stracisz

W Fortunie Polska nie przegra ze Słowacją. Jak to możliwe? Liczy się Tylko Zwycięstwo! Stawiasz na wygraną Biało-Czerwonych, a jeśli naszej reprezentacji powinie się noga i mecz zakończy się remisem lub przegraną dostaniesz bonus w wysokości 100 zł. Nie mają znaczenia inne rozstrzygnięcia na kuponie. Remis lub przegrana zespołu Paulo Sousy to gwarantowany bonus zwrotny.

Szczegóły oferty na mecz Polska - Słowacja

Prosty bonus na start

Na czas mistrzostw Fortuny uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
vadisodjidjiaofoe - 14.06.2021 / 19:53, *.petrotel.pl

Czytam w mediach o kolejnych wielkich wyczynach Lewego: Robert Lewandowski to pierwszy polski piłkarz w historii, który był kapitanem drużyny narodowej na trzech turniejach rangi mistrzowskiej. Brawo.
Teraz czekamy na następny rekord: ilości zwolnionych trenerów kadry. Na razie dwóch: Brzęczek i Zołza.

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 19:29, *.mm.pl

Jak zaczęło iść bezmózg faule rywala w środku boiska i wylatuje. Po tym wydarzeniu gol dla Słowaków to kwestia czasu była.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 18:48, *.bredband2.com

Jak na razie widac kto trenowal, ma jakies schematy i pomysl na gre. A kto latal po galeriach, muzeach i gral w FIFE. No ale moze w drugiej polowce (jak mawial Brzeczek) "wyciagniemy jakies wnioski". Przeciez mamy najlepsza atmosfere od zawsze!

odpowiedz
Wilanow - 14.06.2021 / 18:39, *.tpnet.pl

Szkoda czasu na oglądanie tej kopaniny. Legia to moje serce bez względu jak grają ale drużyna tzw. Narodowa to zbyt wiele byle jakości jak dla mnie. Ale może wygrają

odpowiedz
Ronaldo - 14.06.2021 / 17:48, *.tpnet.pl

Michał Pazdan w studiu !

odpowiedz
:) - 14.06.2021 / 15:44, *.chello.pl

Modzio, dobre podanie, Puszka, kółko, zgubił Słowaka, dośrodkowanie, Juziwiak, Kaaamil Juźwiaaak gooooooool!!!!!!

odpowiedz
spasiony - 14.06.2021 / 15:00, *.123.82

Nie "tylko zwyciestwo" a "tylko wysokie zwyciestwo":) Jak widac powazne ekipy (Italia, Belgia, Holandia) w pierwszych meczach nie braly jencow. Tylko skalpy.

Niestety jestesmy pilkarskie lata swietlne za ww. druzynami. Ale jesli nasi moga pokazac taka determinacje, zapal i chec dojechania przeciwnika to kiedy jak nie ze Slowacja...

odpowiedz
Coach biedronka - 14.06.2021 / 13:17, *.btcentralplus.com

Sklad
Szczesny
Glik
Bednarek
Bereszynski
Moder
Klich
Krychowiak
Zielinski
Swiderski
Jozwiak
Lewy

odpowiedz
Elquatro - 14.06.2021 / 12:37, *.chello.pl

Forza Polonia ;)

odpowiedz
Heniek - 14.06.2021 / 12:25, *.chello.pl

Będzie remis. I będzie to także JEDYNY punkt dobyty przez Polskę na tych mistrzostwach.

odpowiedz
Roma - 14.06.2021 / 12:11, *.plus.pl

Może to wrodzony optymizm, ale jakoś wierzę, że Sousa wie co robi. Będzie dobrze.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 11:49, *.bredband2.com

Byly koncerty, muzea, wizyty wojskowe. Byl premier. Byly zony, kochanki, galerie i inne atrakcje zeby sie doroslym ludziom nie nudzilo. Byl basen, gierki i turniej FIFA. Ciekawy jestem jak to dzis wieczorem bedzie wygladalo. Czy raczej znowu zobaczymy sfrustrowanego Lewego?

odpowiedz
:) - 14.06.2021 / 10:47, *.chello.pl

Modzio, Puszka, Juziu, Bedi, Kendi, Kownaś, Lewy, Bereś

odpowiedz
Hautausmaa - 14.06.2021 / 10:40, *.tpnet.pl

Ależ to będzie męczenie prosiaka z jednej i drugiej strony.

odpowiedz
Kamuflaż - 14.06.2021 / 10:35, *.tpnet.pl

Grają 2 słabe zespoły, nie może być inaczej jak remis obu. Typowe 0:0 albo 1:1 (po babolach obrony) coś w stylu naszej ekstraklasy.

odpowiedz
Coach biedronka - 14.06.2021 / 10:10, *.btcentralplus.com

Ja stawiam 2do 1 dla slowacji,nasi sa przemeczeni,obrona jakby jej niebylo,a nasza gwiazda w bramce zawsze cos pusci.

odpowiedz