Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli: Nigdy nie grałem w takim ustawieniu

Woytek - Wiadomość archiwalna

- To spotkanie było dla mnie ważne ze względu na możliwość bliższego poznania kolegów z drużyny w meczu. Oczywiście jestem zadowolony ze strzelenia trzech goli, ale najważniejsza jest dla mnie aklimatyzacja. Uważam, że wszystko pod tym względem przebiega poprawnie. Jestem napastnikiem i moją pracą jest zdobywanie bramek. Najważniejsze jednak jest to, co będzie w najbliższej przyszłości. Muszę skoncentrować się na tym, by kontynuować dobrą grę - powiedział po sparingu Mahir Emreli.

- Przeciwnicy nie byli mocną drużyną, ale walczyli dzielnie i pokazali charakter. Legia lubi grać piłką. Nigdy nie grałem w takim ustawieniu taktycznym. Przez 6 lat w Qarabagu graliśmy systemem 4-3-3. Muszę się dostosować do tego ustawienia. Rozmawiałem o tym z trenerem. Powiedział, że wszystko mi wytłumaczy i krok po kroku się zaadaptuję - dodał Emreli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
maku - 18.06.2021 / 10:49, *.chello.pl

krzychu?ty jesteś wogóle zdrowy

odpowiedz
Krzychu - 18.06.2021 / 10:14, *.gov.pl

Michniewicz we wczorajszej wypowiedzi:
"Myślę, że będzie dobrze czuł się w ustawieniu 3-5-2, kiedy będzie miał obok siebie partnera w ataku. Tak grał również w Karabachu"

Emreli:
"Nigdy nie grałem w takim ustawieniu taktycznym"

To jak to w końcu jest :P

odpowiedz
Hulk - 18.06.2021 / 02:00, *.tpnet.pl

1-4-4-3 ? Dobree , podoba mi się . Tak właśnie powinniśmy grać , trzema napaściorami . Mówię to absolutnie poważnie .

odpowiedz
Antykrzeszczu - 18.06.2021 / 01:10, *.120.127

No tak ale kto jest lepszy Qarabag czy Legiunia, 6 lat gry w ustawieniu 4-3-3 nauczyło biegania, myślenia i strzelania bramek, ustawienie Cześka blokuje i nie da pgrać ,porozciâgać skrzydła, itd zbyt zsgészvzenie to szybkie straty i zamulenie,takie gry dziada....

odpowiedz
L - 18.06.2021 / 00:59, *.tpnet.pl

Że niby w jakim języku on i Czesio rozmawiali? Migowy?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.