REKLAMA

Futsalowa Legia z licencją na ekstraklasę

Woytek, źródło: Legia Futsal - Wiadomość archiwalna

Komisja ds. Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej wydała pozytywną decyzję futsalowej drużynie Legii Warszawa na udział w rozgrywkach Futsal Ekstraklasa w sezonie 2021/22.

Rozgrywki rozpoczną się 11 września. Terminarz Futsal Ekstraklasy na sezon 2021/22

Przypominamy, że prowadzona jest zbiórka, która ma pomóc futsalowej Legii w dalszej budowie sekcji. Szczegóły tutaj: https://zrzutka.pl/legiafutsal

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
HM - 08.07.2021 / 19:51, *.play-internet.pl

Wpłacać hajs kurka wodna w mordę jerza..!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.