Kacper Skibicki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skibicki: Bramka podcięła nam skrzydła

Redakcja, źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

- Wniosłem trochę ożywienia do gry, ale ta pierwsza bramka podcięła nam skrzydła, Raków prowadził grę. W drugiej połowie było trochę ożywienia. Walczyliśmy do końca, widać to choćby po nosie Czarka Miszty i po nodze Andre Martinsa. Superpuchar jest dla Legii bardzo pechowy, bo już ósmy z rzędu przegrany. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie lepiej. To na pewno cenne doświadczenie dla mnie - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa Kacper Skibicki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
SP - 18.07.2021 / 21:24, *.tpnet.pl

Trzeba grac wysokim presingiem jak to zrobil Rakow i ustawic mecz strzeleniem gola na dodatek grajac u siebie tracimy !!

odpowiedz
Darek - 18.07.2021 / 19:02, *.chello.pl

Zamist dobrze zareagować i pokazać kto tu rządzi to stracona bramka podcieła im skrzydła.Pozostaje 80 minut,budżet kilkakrotnie wiekszy a dająecie sobą pomiatać.Z takim nastawieniem to idź pan w cholerę.
Po każdym straconym golu teraz będziecie się mazać zamiast wziąć się do roboty?

odpowiedz
Kibic - 18.07.2021 / 19:05, *.plus.pl

@Darek : mają trenera od kilku lat i to prawdopodobnie najlepszego w Polsce i nie ma takiej presji jak u nas więc daruj sobie dzieciaku

odpowiedz
Kibic - 18.07.2021 / 19:09, *.plus.pl

@Kibic : a my z pekhartem w składzie gramy do boku i dośrodkowanie na niego to już wszyscy znają więc nie dziw się ze jest jak jest

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.07.2021 / 20:15, *.petrotel.pl

@Kibic : no i czyja to wina? Darka, kibiców? Jeśli już Darka to Mioduskiego. Darek ma rację. Gówniarz się pyszni, że wiatru narobił. Jak by chcieli wygrać, to skład od razu byłby wystawiony lepszy, albo zmiany byłyby szybciej, a 711 z Borucem nie darli by łacha z Emreliego, który trafił w słupek.

odpowiedz
Arek - 18.07.2021 / 23:26, *.tpnet.pl

@Darek/Daria : sam się mażesz w każdym komentarzu. A mnie akurat podoba się jego gra.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2021 / 05:57, *.petrotel.pl

@Arek: za często strzela zamiast podawać (taka rola pomocnika). Momentami widać, że sodówka do głowy uderza. Ja co do niego to mam tylko jedną nadzieję, że zostanie korzystnie sprzedany, bo wiek to jego największy atut.

odpowiedz
Lupus - 18.07.2021 / 18:20, *.centertel.pl

Ty kurczaczku jeszcze nie masz skrzydełek

odpowiedz
bronek49 - 18.07.2021 / 18:09, *.chello.pl

Kacer trochę zejdz na ziemie co to za drużyna że bramka stracona podcina wam skrzydła wy tych skrzydeł po prostu w pierwszej połowie nie mieliście graliście beznadziejnie słabo co do ciebie to twoje wykopnięcie piłki po gwizdku jest nieodpowiedzialne bo zaczynasz gwiazdorzyć a to trochę za wczesnie dla ciebie

odpowiedz
pol - 18.07.2021 / 15:09, *.chello.pl

"bramka podcięła nam skrzydła" .............................następy debil niedojda

odpowiedz
Papay - 18.07.2021 / 12:19, *.vectranet.pl

A wg mnie oni mieli zakodowane w głowie,że ten puchar to nie jest specjalnie istotny,a dla Rakowa każdy mecz z Legią to mega wydarzenie i to wyszło w końcowym wyniku.Po prostu wygrała drużyna,która bardziej chciała i była bardziej zdeterminowana.Można dorabiać różne teorie ,a prawda jest taka prosta

odpowiedz
Lamborghini - 18.07.2021 / 11:54, *.168.108

Kacper masz okazję stać się dobrym piłkarzem ale nie w Legii. Tam jak ktoś gra to już jest gwiazdą i już nie musi dobrze grać.

odpowiedz
atmosferić - 18.07.2021 / 11:41, *.orange.pl

Jak może 1 gol podciąć skrzydła? Nie kompromituj się dzieciaku. Nic wam nie podcieli bo całą 1 połowę nie było pomysłu na gre, Raków kontrolował ten mecz - w drugiej połowie więcej pobiegaliście i też niewiele się zmieniło - nie umieliście na własnym stadionie jako mistrz Polski zdominować Rakowa...

Ta drużyna jest słaba. To na czym ona bazuje to jakieś błysku jednostek typu Luquinhas czy Emreli. Tam nie ma gry zaspołowej na dobrym poziomie.

Jakim krasnalem mentalnym trzeba być żeby po 1 bramce straconem mieć podcięte skrzydła? może pograj w warcaby - tam mniejsza presja.

odpowiedz
oLaf - 18.07.2021 / 12:08, *.vectranet.pl

@atmosferić: konkretny wpis. To prawda, co innego bramka w 90 minucie - ciężko nadrobić, al e na początku meczu???

Ja jako piłkarz Legii bym powiedział raczej: "dostaliśmy trochę przypadkową bramkę, ale mając cały mecz przed sobą powinniśmy spoko strzelić 2 bramki" !!!!

odpowiedz
Kibic - 18.07.2021 / 19:03, *.plus.pl

@oLaf: żenujący jesteś było zostać piłkarzem i potem się wypowiadać w czasie rzeczywistym a nie marzeniowym chłopak spełnia marzenia grając dla Legii a ty gdzie spełniasz swoje marzenia?

odpowiedz
Rytm - 18.07.2021 / 09:17, *.centertel.pl

To może po straconej bramce oddawajcie walkowera?
Śmiech na sali.

odpowiedz
Pawciu - 18.07.2021 / 09:12, *.play-internet.pl

Jezeli bramka w 10 minucie podciela skrzydla na reszte meczu to znaczy ze ktos tu nie wytrzymuje presji albo nie maja koncepcji gry... o zgrozo

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2021 / 08:53, *.telnaptelecom.pl

Ciekawy zawodnik.

odpowiedz