Igor Radomyski - fot. pentathlon.org.pl

Pięciobój

Radomyski 24. na MEJ

Igor Radomyski zajął 24. miejsce w swoim debiucie podczas Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych w trójboju, które odbyły się w Portugalii. Legionista bardzo dobrze zaprezentował się w kwalifikacjach i wywalczył miejsce w środowym finale. Igor rozpoczął od poprawienia swojego wyniku w pływaniu - czas 2:06,55 min. dał mu 16. miejsce w tej konkurencji.

Radomyski podczas biegu ze strzelaniem zaliczył dwie bardzo szybkie serie strzeleckie na dwóch pierwszych 800-metrowych pętlach. Niestety, podczas ostatniej wizyty na strzelnicy nie uniknął błędów, a stracone sekundy nie pozwoliły mu na utrzymanie pozycji przed tą konkurencją. Ostatecznie zawody zakończył na miejscu 24.