Michał Knajdrowski - fot. Legia Futsal
REKLAMA

Futsal

Knajdrowski nowym zawodnikiem Legii

źródło: Legia Futsal - Wiadomość archiwalna

Nowym zawodnikiem futsalowej Legii został 29-letni skrzydłowy, Michał Knajdrowski. Wychowanek grup młodzieżowych Legii Warszawa, w ostatnim sezonie występował w IV-ligowym zespole KS Warka. Wcześniej grał również w Gromie Warszawa oraz stołecznym Drukarzu, z którym dotarł do finału barażów o awans do III ligi w piłce jedenastoosobowej. Sezon 2021/22 będzie dla Michała pierwszym w rozgrywkach futsalowych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.