REKLAMA

Squash

Medale legionistów na Mistrzostwach Śląska Juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnicy sekcji squasha Legii udanie rozpoczęli nowy sezon - legioniści zdobyli kilka medali podczas Indywidualnych Mistrzostw Śląska Juniorów, które odbyły się w Świerklańcu. W kat. U-13, srebrny medal zdobyła Ewa Kozłowska. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców, triumfował Mateusz Lohmann, a srebrny medal zdobył Tymon Pawluk.

W kategorii do lat 15 zwyciężył Szymon Lohmann, który dzień wcześniej stanął na podium (zdobywając brązowy medal) ogólnopolskiego seniorskiego turnieju B+. Brąz w kat. U-15 wywalczył Mateusz Lohmann. Siódme miejsce w tej kategorii wiekowej zajął Tymon Pawluk. Srebrny medal w rywalizacji do lat 17 zdobył Michał Sienkiewicz. Z kolei Igor Anisiewicz, wracający po dłuższej przerwie, w tej samej kategorii wiekowej był dziewiąty.

Miejsce czwarte w U-13 zajął Dawid Święch, a siódme - Filip Zasadzki. Antoni Kozłowski był siódmy w kat. U-11.

W turnieju B+ w Anoya Squash, Jan Szcześniak zajął drugie miejsce, a Antoni Jakubiec był czwarty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.