REKLAMA

Strzelectwo

Dwa złote medale Bartnika w finale Pucharu Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Bartnik z sekcji strzeleckiej Legii zdobył dwa złote medale w finale Pucharu Europy w strzelaniach na 300m. Zawody 300m LAPUA European Cup Final 2021 odbyły się w Winterthur w Szwajcarii. Legionista wyrównał rekord Europy (i zdobywając złoto) w konkurencji Karabin standard 300m, uzyskując 591 punktów.

Drugie złoto Bartnik wywalczył w konkurencji karabin 3x40 strzałów 300m, uzyskując w niej 1180 pkt. Gratulujemy!
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 30.09.2021 / 11:58, *.187.2

gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.