fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Treningi dla dzieci w futsalowej akademii Legii

Woytek - Wiadomość archiwalna

Akademia Legia Futsal zaprasza dzieci na treningi uzupełniające, które nie będą kolidowały z klubowym harmonogramem. Pierwsze zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, odbyły się w minioną sobotę. Kolejny trening odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 października o godzinie 9:30 w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.

Wszelkie dodatkowe pytania można zadawać pod numerem tel. +48 609 030 715 lub za pośrednictwem maila akademia@legiafutsal.com.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.