fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W czwartek sparing z juniorami

Woytek, źródło: Legionisci.com

Końcówka październikowej przerwy na mecze reprezentacji ułożyła się dla sztabu szkoleniowego o wiele lepiej, niż wrześniowa. Wówczas ostatni kadrowicze wracali do Warszawy w czwartkowe południe, a mecz ligowy ze Śląskiem zaplanowany był na sobotę, co powodowało ograniczoną możliwość trenowania. Tym razem wszyscy reprezentanci zameldowali się w Legia Training Center już w środę. Mecz z Lechem odbędzie się dopiero w niedzielę, więc przez cztery dni treningowe cała drużyna jest pełnej dyspozycji Czesława Michniewicza.

Dlatego też sztab szkoleniowy znalazł czas, by w ramach treningu rozegrać mecz sparingowy. Ten odbędzie się w czwartek o godzinie 17 a rywalem będzie zespół młodzieżowy na co dzień występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Podobne spotkanie legioniści rozegrali w kwietniu tego roku, także przed starciem z poznaniakami.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
cuLt - 13.10.2021 / 23:42, *.02.net

To dobry czas dla młodych, napewnko kilku pokaże swoje umiejétności i podbije serce Czesia, kto wie może odkryjemy talenty?napewno nie jeden z młodych marzy zagrać przeciw Łachowi, i strzelić zwyciéská ✨⚽️✨

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.