fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia 0-3 IBB Polonia Londyn

Hugollek, źródło: Legionisci.com


W rozegranym we wtorkowy wieczór sparingowym spotkaniu siatkarze Legii Warszawa ulegli zespołowi IBB Polonii Londyn 0-3 (20-25, 19-25, 22-25).

W najbliższy piątek o godzinie 19:00 zawodnicy „Wojskowych” zmierzą się we własnej hali z drużyną SPS Chrobry Głogów. Będzie to pojedynek dwóch beniaminków pierwszej ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.