REKLAMA

Strzelectwo

Cztery medale w Baltic Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatni weekend w Łebie odbyły się zawody strzeleckie "Baltic Cup", w których startowali zawodnicy Legii. Legioniści zdobyli łącznie cztery medale. Tomasz Bartnik wywalczył srebro w konkurencji karabinu pneumatycznego oraz brąz w Kpn60 Mix, wraz z Agnieszką Nagay. Srebrny medal wywalczyły również Katarzyna Klepacz (Ppn) i wśród młodziczek - Martyna Krzesaj (Kpn40).

Medale legionistów w zawodach Baltic Cup:
10m karabin pneumatyczny 60: 2. Tomasz Bartnik
10m karabin pneumatyczny 40 (młodziczki): 2. Martyna Krzesaj
10m pistolet pneumatyczny: 2. Katarzyna Klepacz
10m karabin pneumatyczny mix: 3. Agnieszka Nagay (Społem Łódź), Tomasz Bartnik (Legia)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.