Futsal

Legia Warszawa 2-3 Futsal Brzeg

W meczu 8. kolejki Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała 2-3 u siebie z Futsalem Brzeg. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1. Po zmianie stron w 29. minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Olczak, a cztery minuty później Łukasz Krupnik dał Legii prowadzenie. Niestety rywale szybko doprowadzili do remisu za sprawą Kacpra Kędry, a 33 sekundy przed końcem ten sam zawodnik przechylił szalę zwycięstwa na stronę gości. Nieco wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał Mariusz Milewski.

Legia zagrała bez swojego podstawowego bramkarza - Tomasza Warszawskiego, który przebywa na testach w Ciampino Aniene z Serie A.

Kolejny mecz podopieczni Pawła Juchniewicza rozegrają w przyszłą sobotę, 6 listopada o godzinie 19:00 w Pniewach z Red Dragons.

Ekstraklasa: Legia Warszawa 2-3 (0-1) Futsal Brzeg
0-1 18:18 Jan Rojek
1-1 28:10 Mateusz Olczak
2-1 32:32 Łukasz Krupnik
2-2 34:25 Kacper Kędra
2-3 39:27 Kacper Kędra

Legia: 88. Adam Świątkowski, 13. Juan Casillas, 1. Mateusz Taradejna, 19. Adam Grzyb, 77. Filip Turkowyd, 21. Grzegorz Och, 14. Krzysztof Jarosz, 7. Łukasz Krupnik, 81. Mariusz Milewski, 23. Mateusz Olczak, 97. Mateusz Szafrański, 20. Michał Knajdrowski, 49. Michał Szymczak, 9. Paweł Tarnowski

Futsal Brzeg: 41. Andrii Zaites, 22. Jakub Budych, 25. Damian Makowski, 8. Darius Nastai, 9. Dawid Witek, 71. Kacper Kędra, 15. Kacper Sykulski, 27. Kamil Kucharski, 17. Michał Grochowski, 23. Paweł Boczarski, 7. Paweł Synowiec, 14. V. Kozhemiaka