fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Świt 0-1 Legia (KONIEC)

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Bezpośrednią transmisję z meczu Świt Skolwin - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (113)

+dodaj komentarz
Pl - 28.10.2021 / 17:13, *.play-internet.pl

super.... swietny wynik z 3-ligowcem.

odpowiedz
Real deal - 28.10.2021 / 16:09, *.virginm.net

Obejrzalem 10 min,po tym stwierdzilem ze czas w moim zyciu jest wazny I nie moge go tak marnowac.Gratuluje wygranej,zawsze bede z Legia ,ale poczekam az zaczna naprawde grac.

odpowiedz
Antek - 28.10.2021 / 16:07, *.play-internet.pl

Ale z Pogonią wpier,,,.......
.

odpowiedz
grzesiek - 28.10.2021 / 16:06, *.centertel.pl

Wypi**** lechisci i polonisci z tego forum !

BRAWO GOLEBIEWSKI MASZ BILANS 1-0-0 JEDZIESZ DALEJ !!!

odpowiedz
xyze - 28.10.2021 / 17:44, *.autocom.pl

@Damian P-ń: pomarzyć sobie zawsze możesz posranioku hahahahaha

odpowiedz
xyze - 28.10.2021 / 17:50, *.autocom.pl

jeszcze będzie beka jak i tak przegracie mistrzostwo i tradycyjnie skończycie bez trofeum
no ale co tam, ważne że Legię w końcu wyprzedzicie xD

odpowiedz
JohnZ - 28.10.2021 / 16:05, *.t-mobile.pl

Dziadostwo

odpowiedz
Hehe - 28.10.2021 / 16:03, *.centertel.pl

Je mamy puchar Europy, teraz to już z górki, rywale trzesta portkami !

odpowiedz
Darek - 28.10.2021 / 15:57, *.chello.pl

46.Miszta wykopuje w aut.
47.Rose strzela do własnej bramki.Dobrze że Miszta obronił.
48.Emreli bez piłki kopie gracza Świtu.Za ten chamski faul mógł dostać nawet czerwoną kartkę.
52.Trzy podania i strata Lopeza w środku pola.
53.Fauluje Wieteska.
54.Mamy wiecej szczęścia niż rozumu.Wieteska wybija piłkę z pustej bramki.
56.Szwecki turysta podaje do nikogo.
57.Lopes z 5 metrów strzela metr nad bramką.
60.W końcu celny strzał Emreliegi prosto w bramkarza.
61.Rose już gra na czas.Leży w polu karnym rywala.
63.Wrzutka w pole karne Emreliego do nikogo.
66.Kontuzja Rosa.Będzie miał teraz więcej czasu na balety.
67.Strata Lopesa w środku pola.
68.Ciepela wrzuca w pole karne do nikogo.
69.Indywidualna akcja Ribeiro i strata.
70.Jedrzejczyk ograny jak dziecko.
71.Strata Slisza.
72.Slisz podaje do rywala.
74.Emreli się zamotał i strata piłki.
77.Szwecki turysta fauluje.
79.Emreli z wolnego 10 metrów nad bramką.
80.Spóźniony Slisz fauluje i dostaje żółtą kartkę.
81.Kisiel podaje do nikogo i strata.
82.Slisz strzela za pola karnego 10 metrów od bramki.Widać że to fachowiec jakich mało.
85. Jedrzejczyk strzela 2 metry obok bramki.
86.Kolejny faul szwedzkiego turysty.
87.Strzał Luquinhasa obok bramki.
88.Lopes przegrywa pojedynek i dostaje żółtą kartkę.
89.Znowu fauluje szwedzki turysta.
93.Gramy w poprzek i do tyłu.
95.Przegrany pojedynek Włodarczyka.
95.Podanie do Luquinhasa 3 metry nad jego głową.
Podsumowujac.
Zmiażdżylismy ich.Mielismy aż 2 celne strzały. Brawo.Widać że w drużynie sami fachowcy.




odpowiedz
KowaL - 28.10.2021 / 15:56, *.206.167

No i co nam dała zmiana trenera??? Wuefista będzie teraz szkolił te panienki??? Wiecie co z nimi zrobi Pogoń w niedzielę?

odpowiedz
Siekiera - 28.10.2021 / 15:55, *.comcast.net

Pięknie. Finał LE nasz!! ????

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 28.10.2021 / 15:55, *.plus.pl

Teraz wszystko się zgadza (młody)nędza na boisku to i nędzną gra

odpowiedz
:) - 28.10.2021 / 15:51, *.plus.pl

Najważniejsze że wygrywamy LE a styl nieistotny.

odpowiedz
Cala Legia śpiewa razem ! - 28.10.2021 / 15:45, *.t-mobile.pl

Na najbliższym meczy z Pogonią caly stadion śpiewa razem. Mioduski - WYPIER….AJ !!!!!!!

odpowiedz
Xxc - 28.10.2021 / 15:54, *.master.pl

@Cala Legia śpiewa razem !: I kto w jego miejsce? Wykup udziały!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 15:56, *.centertel.pl

@Xxc: Kiedy, gdzie, o której?

odpowiedz
Bilu z grillu - 28.10.2021 / 15:45, *.tele2.se

Kogo oni wpowadzaja za Ciepiela? Cielaka??? Oqerva ;-))

odpowiedz
Hehe - 28.10.2021 / 15:44, *.centertel.pl

Panowie spokojnie toż to finał ligi Europy, nie dziwne że chłopakom się nogi plączą, ale jeszcze chwila i puchar jest nasz!

odpowiedz
Biała Siła - 28.10.2021 / 15:42, *.t-mobile.pl

Do pana Slisza ,odejdź sam i nigdy nie wracaj

odpowiedz
Plaskacz - 28.10.2021 / 15:41, *.chello.pl

Co jeszcze Slisz robi w pierwszej drużynie to nie wiem.

odpowiedz
DanieLo - 28.10.2021 / 15:57, *.comcast.net

@Plaskacz: przecież to 3 liga. Pasuje w sam raz

odpowiedz
kibic(L) - 28.10.2021 / 15:40, *.com.pl

Dajcie spokój z tymi negatywnymi komentarzami... Przecież widzicie na jakim kartoflisku graja...

PS Gdyby ktoś nie zrozumiał to ironia.

odpowiedz
Plaskacz - 28.10.2021 / 15:38, *.chello.pl

Piękne wykonanie stałego fragmentu gry xD. Boże, widzisz i nie grzmisz.

odpowiedz
Biała Siła - 28.10.2021 / 15:46, *.t-mobile.pl

@Plaskacz: Leszek Pisz ,patrzy i nie wierzy !??

odpowiedz
Plaskacz - 28.10.2021 / 15:52, *.chello.pl

@Biała Siła: Weź. Tamta Legia choć też było wesoło, to wciąga obecną zbieraninę na śniadanie.

odpowiedz
Biała Siła - 28.10.2021 / 15:59, *.t-mobile.pl

@Plaskacz: Upadek naszego zespołu jest spektakularny ,pod każdym względem ,

odpowiedz
Prezes - 28.10.2021 / 15:36, *.kompex.pl

Ty wiesz po co jest ten Lopes? Wlasnie po co?! Otóż to, nikt nie wie po co ,więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten Lopes? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest Lopes na skale naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym Lopesem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!

odpowiedz
Gocław - 28.10.2021 / 16:09, *.163.178

@Prezes:
Zapamiętaj! Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.

odpowiedz
Plaskacz - 28.10.2021 / 15:32, *.chello.pl

Masakrycznie ten polsat ustawił kamery, wszystko pod słońce. Niech ten Świt w końcu coś wciśnie.

odpowiedz
SEBO(L) - 28.10.2021 / 15:32, *.chello.pl

Pewnym utrudnieniem może być ta brudna piłka...

odpowiedz
WigryF - 29.10.2021 / 07:50, *.centertel.pl

@SEBO(L): tekst: hit ????!

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 15:31, *.vectranet.pl

Przyczyną słabej postawy jest zbyt wczesna godzina rozegrania meczu. Gdyby grali około 20:00 to by było więcej czasu na odparowanie alkoholu z organizmu.

odpowiedz
Beka - 28.10.2021 / 15:25, *.t-mobile.pl

Piją wodę jak konie!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 15:24, *.centertel.pl

Dzisiaj są laptopy, a trener Legii, wyciąga tablicę z magnesami. No jaja, warcaby:)))))

odpowiedz
atmosferic - 28.10.2021 / 15:24, *.orange.pl

Do tych co być może zechcą powiedzieć że to przez zwolnienie michniewicza Legia gra tak słąbo - przypominam że rok temu ten sam michniewicz męczył podobnie bułe z 3 ligowym widzewem o dowiezienie 1-0 trzeba było drżeć do ostatnich sekund.

Michniewicz zniszczył Legie. Kryzys się zaczął od 2 połowy meczu Legia pogoń 4-2. OD tamtej pory Legia w lidze nie rozegrała ani jednego dobrego meczu- mimo że kilka wygrała.

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 28.10.2021 / 15:28, *.centertel.pl

@atmosferic: To duże uproszczenie tematu. Ktoś Czesława zatrudnił a może przechodził przypadkowo, o 4, w pobliżu Łazienkowskiej? Tragarzy nie było, będą niedługo, razem z komornikiem...

odpowiedz
TYLKO LEGIA - 28.10.2021 / 18:05, *.plus.pl

@atmosferic: Popieram Cie bracie, gość zostawił nas w takiej w totalnej... . nędzy a jeszcze ma dalej chór fanów którzy na jeden ton; nie jego wina, Czesiek wracaj, najlepszy trener. Ze piłkarze średni to jedno,wzmocnienia słabe to drugie, Zarząd nieporadny to kolejne ale to nie znaczy ze CM jest bez winy, pomysłu, koncepcji. On jest od zarządzania drużyną a to że nie dał rady to by nawet się nie przyznawał bo się kompromituje. Kolejne głupie gadanie : klub powinien mu pomóc, chyba poi to żeby miał na kogo później zwalić swoją nieudolność. Każdy wie jak jest, masz wyniki ok, brak wyników wypad, czy to w Legi, czy w każdej innej pracy.
Gorzej być nie mogło.

A Swit czy każda inna drużyna 3,2,1 ligowa napina się na Legię jak i na każdego innego ekstraklasowicza tak jak my w LE na angoli. Dysproporcje podobne.

odpowiedz
piotr_zabki - 28.10.2021 / 15:21, *.centertel.pl

Dramat!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.10.2021 / 15:20, *.aster.pl

Przygotowanie fizyczne legionistów na poziomie czwartego poziomu rozgrywek. Czesiek się tu nie narobił.

odpowiedz
kibic(L) - 28.10.2021 / 15:37, *.com.pl

@Po(L)ubiony:
To nie Czesiek, to pan profesor...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.10.2021 / 15:50, *.aster.pl

@kibic(L): Faktycznie, to prof. Jastrzębski.

odpowiedz
Cyniek - 28.10.2021 / 15:17, *.play-internet.pl

Nie wierzę 3,ligowiec gra z Mistrzem.Poldki jak równy z równym

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 15:16, *.centertel.pl

To jest niemożliwe, żeby oni grali w ten sposób na trzezwo...

odpowiedz
WR - 28.10.2021 / 15:14, *.it4polska.com

Odliczamy do końca finału! autobus i dowieziemy!:)

odpowiedz
SEBO(L) - 28.10.2021 / 15:13, *.chello.pl

Już było blisko remisu...

odpowiedz
SEBO(L) - 28.10.2021 / 15:11, *.chello.pl

Trzeba bronić wyniku,na więcej naszych goli nie bardzo można liczyć... oby nie było nerwów...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 15:08, *.centertel.pl

Darku, Dariuszu, wez pan już idz z naszego, ukochanego klubu...

odpowiedz
L - 28.10.2021 / 15:19, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Na następnym meczu na Żylecie (a może nawet na trybunie Deyny) powinien zawisnąć transparent o treści "Mioduski wypie...dalaj!!!"

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 15:21, *.centertel.pl

@L: A może, jak w filmie ,,Ciało,, Dariuszu, idz przypudruj krasnalowi nosek...

odpowiedz
Miki55 - 28.10.2021 / 15:06, *.chello.pl

Trzy elementy do poprawy.
1. Brak bramkostrzelnego napastnika
2. Brak kreatywnych pomocników
3. Brak rozsądnych, opanowanych obrońców (Nawrocki kontuzjowany więc nie gra)
Czym te nasze drewniaki różnią się od tych chłopaków ze Szczecina ?
Należałoby poobrywać im z koszulek oznakowania legijne bo nie są godni grać w naszych barwach. Przynoszą nam tylko wstyd. Od 60 lat chodzę na Legię ale takich beztaleci jeszcze u nas nie było. To jest po prostu tragedia.

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 15:13, *.vectranet.pl

@Miki55: Nie zawsze byli wirtuozi patrz taki Rysiu Staniek, ale zawsze grali na maksa i nogi nie odstawiali. A i jak pili to na drugi dzień wygrywali :) no bo pić trzeba umieć :)

odpowiedz
Xxc - 28.10.2021 / 15:43, *.master.pl

@Raf.: Via Kowalczyk ;)

odpowiedz
Syn trenera - 28.10.2021 / 15:06, *.vectranet.pl

Hahaha nowy trener to wybitny taktyknzdejmuje dwóch najlepszych zawodników.. i wpuszcza drewnianego Lopesa i Lukiego bez formy..

odpowiedz
Chooyabongo - 28.10.2021 / 15:05, *.datapacket.com

Cipela i Ślisz to jakiś dramat

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 15:05, *.vectranet.pl

Jak to wygrają a mecz się jeszcze nie skończył, więc rożnie może być, to znów będą chlać 3 dni i świętować wielki sukces :)

odpowiedz
Sędzia VAR - 28.10.2021 / 15:04, *.play-internet.pl

Ale padake grają aż ciężko to oglądać. Gdzie oni do Europy ta zmiana trenera nic nie da. DRAMAT

odpowiedz
Jasio Urban - 28.10.2021 / 15:04, *.216.4

To ciężki mecz.

odpowiedz
STOP STRZELANIU Z UCHA - 28.10.2021 / 15:02, *.211.149

A asystencina konfitura, król strzelania z ucha na ławce?

odpowiedz
DanieLo - 28.10.2021 / 15:01, *.comcast.net

Tu nic innego nie zostaje tylko strajkować.
Koniec rządów Mioduskiego. Czas aby odszedł. Co ten człowiek z moim ukochanym klubem zrobił…. Typ pluje kibicom w twarz. Ile mieć do tego wszystkiego cierpliwości….

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 15:00, *.vectranet.pl

Napisałem wcześnie że to poziom 3 metrów poniżej mułu. Przepraszam pomyliłem się. to jest poziom dna je..go oceanu.

odpowiedz
atmosferic - 28.10.2021 / 14:59, *.orange.pl

potężny świt - 3 strzały 2 celne
Legia obecny jeszcze mistrz Polski - 4 strzały 2 celne

na murawie wielkiej różnicy nie widać - widać natomiast że zawodnikom świtu chce się bardziej.

odpowiedz
WR - 28.10.2021 / 14:59, *.it4polska.com

Rose - tajny agent ucha - popsuł - bo miał się przewracać a on trafił ! ajajaj

odpowiedz
Pawełek - 28.10.2021 / 14:51, *.netfala.pl

Pięknie, do przerwy wygrywamy ze Świtem Skolwin. Już widać postępy, bo wygrywamy. Pomijając drobny szczegół, że gramy z trzecioligowcem jak równy z równym...

odpowiedz
atmosferic - 28.10.2021 / 14:50, *.orange.pl

Problem Legii to ten sam problem co problem Reprezentacji Polski - BRAK KLASOWYCH OFENSYENYCH KREATYWNYCH POMOCNIKÓW.

Bez tego nie da sie akcji kreować środkiem. W środku jest potężny krater. Wystawianie Ciepieli i Slisza jako kreatorów to żart. W ogóle sam fakt że wystawiasz defensywnego pomocnika na świt kolwin już się kwalifikuje na wypie...olenie z klubu.

odpowiedz
Darek - 28.10.2021 / 14:49, *.chello.pl

Tak gra mistrz Polski na tle 3-cio ligowca.
9 minuta.Johansson wyprowadza piłkę prosto pod nogi gracza Świtu.
12.Kastrati się zamotał w polu karnym.
13.Slisz w ataku podaje do nikogo.
13.Ciepela podaje prosto pod nogi gracza Świtu.
14.Johansson w ataku zablokowany przewraca się o własne nogi.
15.Emreli traci piłkę w środku pola.
16.Muci w polu karnym podaje do nikogo.
21.Wrzutka Kastratiego w pole karne do nikogo.
25.Kastrati zamotał się w polu karnym piłkę przejmuje Emreli jego strzał zablokowany.
29.Strzał Muciego zablokowany.
32.Kastrati podaje bardzo niecelnie wprost pod nogi gracza Świtu.
34.Strzał Muciego zablokowany.
35 gol dla Legii.
37.Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne do nikogo.
38.Niepilnowany Muci z 14 metrów 8 metrów nad bramką.
42.Dwie beznadziejne wrzutki Ciepeli w pole karne.Jedna zablokowana,druga do nikogo.
45.Emreli w polu karnym podaje do nikogo.
46.Ciepela strzela w polu karnym ale strzał zablokowany.
Strzały celne w pierwszej połowie jeden.

odpowiedz
quad74 - 28.10.2021 / 15:11, *.chello.pl

@Darek : Niestety, nic dodać, nic ująć...

odpowiedz
Obiektywny znawca - 28.10.2021 / 14:46, *.icpnet.pl

czym się dzisiaj Legia różni od Świtu?
odp: niczym

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 15:00, *.centertel.pl

@Obiektywny znawca: Tym, że piłkarze Świtu idą po treningu spać, a grajki Legii po odpoczynku, zamiast treningu, piją do świtu sok z żuka....

odpowiedz
Xxc - 28.10.2021 / 15:50, *.master.pl

@Obiektywny znawca: Piłkarze świtu chodzą jeszcze do pracy...

odpowiedz
Syn trenera - 28.10.2021 / 14:44, *.vectranet.pl

Ciepiela i Slisz to są na boisku.. Dramat..

odpowiedz
Obiektywny znawca - 28.10.2021 / 14:44, *.icpnet.pl

tu jest transmisja
https://www.youtube.com/watch?v=gkySYujzejc

Świt ciśnie

odpowiedz
Najwyższy czas - 28.10.2021 / 14:40, *.t-mobile.pl

Najwyższy czas aby kibice na powaznie porozmawiali z piłkarzami

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 14:39, *.centertel.pl

Drugi gooool....A nie, to powtórka. O rzesz z tym moim wzrokiem...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 14:37, *.centertel.pl

Goooool. Legia - Napoli 1-0

odpowiedz
xxc - 28.10.2021 / 14:40, *.126.81

@Leśny Dziadek: chyba Na_polu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 14:56, *.centertel.pl

@xxc: To oglądamy inne spotkania?

odpowiedz
Dyzio Legia 100%!!! - 28.10.2021 / 14:34, *.211.173

Na plus że nadal na zero w obronie!

odpowiedz
Kielonek - 28.10.2021 / 14:33, *.centertel.pl

Ło mamo moje biedne oczy:(

odpowiedz
PLBBOY - 28.10.2021 / 14:33, *.inetia.pl

Żałosne jest to co prezentują nasze wkłady do koszulek w tym meczu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 14:33, *.centertel.pl

Z taką grą, wyobrażam sobie spadek z e - klapy...

odpowiedz
xxc - 28.10.2021 / 14:32, *.126.81

dość wyrównane spotkanie. i na zero z tyłu. brawo L

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 14:31, *.vectranet.pl

Oglądam i nie wierzę w to co widzę. Kocham ten klub ale oni poziomem nie odstają od poziomu 3 ligi. Z okna obserwuję małolatów grających na orliku i oni prezentuję się zdecydowanie lepiej. To jest totalne dno a nawet 3 metry poniżej mułu.

odpowiedz
WR - 28.10.2021 / 14:30, *.it4polska.com

O MATKO i CÓRKO! Co oni odpr.?? A nieeee , bo Legioniści grają z dwoma drużynami przecież - raz Skolwin raz Szczecin ;) to dlatego ! no 11 na 22, to jak tak to Kapelusz z głów!:)
Siwokudły pewnie grilla za budką odpala z gumowym uchem - jak piknik to piknik!

odpowiedz
AS - 28.10.2021 / 14:30, *.chello.pl

Po co była zmiana trenera? Skoro to nie trener gra!!!

odpowiedz
bum - 28.10.2021 / 14:29, *.236.237

Antyfutbol

odpowiedz
AS - 28.10.2021 / 14:28, *.chello.pl

Kiedy Slisz zacznie grać na poziomie (L) ?
Ciężko się to ogląda już 28 min.

odpowiedz
Bilu z odpyeerdilu - 28.10.2021 / 14:26, *.tele2.se

Trzeba pochwalic naszych dzielnych legionistow pod wodza nowego swietnego trenera, bo 25 minut a oni graja jak rowny z rownym! A nie, czekaj... to nie final LE...

odpowiedz
Biała Siła - 28.10.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

Bez różnicy ,która to drużyna ,

odpowiedz
xxc - 28.10.2021 / 14:20, *.126.81

wszyscy na atak... gra jak na orliku, z tym ze tu nie ma komu strzelac... wiec ani ataku ani obrony... a i miszta jakis taki elektryczny

odpowiedz
Felek - 28.10.2021 / 14:17, *.netfala.pl

Ładnie. Już 20. minuta a Legia dalej remisuje z trzecioligowcem. Żenada!

odpowiedz
Olo - 28.10.2021 / 14:16, *.plus.pl

Dajcie jakiś link

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 14:17, *.vectranet.pl

@Olo: Jest na Polsat Sport

odpowiedz
(L) - 28.10.2021 / 14:22, *.t-mobile.pl

@Olo: Pawizon kanał ma Yt

odpowiedz
Olo - 28.10.2021 / 14:22, *.plus.pl

@Raf.: Jestem w pracy i mogę tylko na telefonie

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 14:29, *.vectranet.pl

Oglądam i nie wierzę w to co widzę. Kocham ten klub ale oni poziomem nie odstają od poziomu 3 ligi. Z okna obserwuję małolatów grających na orliku i oni prezentuję się zdecydowanie lepiej. To jest totalne dno a nawet 3 metry poniżej mułu.

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 14:13, *.vectranet.pl

Tego się nie da oglądać. Świt już w 2 minucie miał zajebistą okazję.

odpowiedz
PendzeL - 28.10.2021 / 14:04, *.206.167

Będzie łomot, jaki kurs u buka?

odpowiedz
ja - 28.10.2021 / 13:45, *.orange.pl

podrzuci ktoś jakiegoś streama?

odpowiedz
quad74 - 28.10.2021 / 13:55, *.chello.pl

@ja: Na razie ten działa:
http://strumyk.tv/SwitSkolwinLegiaWarszawa.php?source=3

odpowiedz
Pawełek - 28.10.2021 / 13:44, *.netfala.pl

Ciekawy jestem jak zagramy na tak głębokiej wsi, gdzie wrony zawracają machając ogonem.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 28.10.2021 / 14:00, *.55.238

@Pawełek: Szczecin to dla ciebie wieś ? Radzę zapoznać się z geografią Polski.

odpowiedz
Ja1916 - 28.10.2021 / 14:09, *.vectranet.pl

@Pawełek: mam nadzieję że to żart i nie jesteś w rzeczywistości tak głupi i pogardliwy.

odpowiedz
Pawełek - 28.10.2021 / 14:29, *.netfala.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Tak, Szczecin to wioska gdzieś w lewym górnym rogu Polski, gdzie mało kto zagląda. Głęboki teren gdzieś na północno-zachodnich rubieżach Polski.

odpowiedz
Syn trenera - 28.10.2021 / 13:23, *.vectranet.pl

Następny zakochany w paralityku Sliszu, mecz zaczynamy w 10...Dobrze ze chociaż nie ma Lopesa i Skibickiego...

odpowiedz
Łukasz 87 - 28.10.2021 / 14:02, *.play-internet.pl

@Syn trenera: Jak ja się z Tobą zgadzam!!!!! Takie samo zdanie mam nic dodać nic ująć.

odpowiedz
Pab(L)o - 28.10.2021 / 13:20, *.t-mobile.pl

Patrząc na skład, do tego na nieobecnych m.in Andre, Mladen, Josue, Maik, Charatin, Tomas plus nieobecny którego najbardziej mi brakuje tj Bartek Kapustka to jakby trafić z formą i bdb trenerem to powinniśmy przewyższać tą ligę o parę lat świetlnych, no i jeszcze czekam na powrót do formy Luqiego, dziś wynik spokojny, na luzie, ale chyba nikt nie myśli inaczej i nie przypisze zasługi "nowej miotły"

odpowiedz
On - 28.10.2021 / 14:30, *.128.50

@Pab(L)o: już nie przesadzaj z tymi latami świetlnymi. Żaden nie jest wielkim wirtuozem

odpowiedz
FWK - 28.10.2021 / 13:09, *.play-internet.pl

Tylko zwycięstwo!!!

odpowiedz
Darek - 28.10.2021 / 13:02, *.chello.pl

Trener mowił,że zagra najsilniejszy skład bo ten mecz traktuje jak finał ligi europy.To gdzie jest Josue,Mladenovic,Martins,Charatin?
Już oszczędza ich na niedzielę?
A przemęczony Skibicki pojechał?
To jak to jest?

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 28.10.2021 / 13:08, *.55.238

@Darek : Wymienionych przez ciebie zawodników nie ma właśnie dlatego że chce zagrać najmocniejszym na daną chwile składem, a wymienieni przez ciebie zawodnicy raczej w najlepszej formie pewnie nie są.

odpowiedz
Skowron - 28.10.2021 / 13:10, *.play-internet.pl

@Darek : brak Mladenovica to raczej wzmocnienie w jego obecnej formie

odpowiedz
P(L)EBAN - 28.10.2021 / 13:21, *.t-mobile.pl

@Darek : Josue i Mladen to wg Ciebie na ten moment pierwszy skład? Dobre żarty

odpowiedz
Darek - 28.10.2021 / 13:54, *.chello.pl

@P(L)EBAN: Dla mnie obecnie to wszyscy są sprzedawczyki,pijacy,gamonie i wkłady do koszulek.

odpowiedz