Świt Skolwin Szczecin - Legia Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Świt 0-1 Legia

Plan minimum wykonany

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 1/16 finału Pucharu Polski Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z trzecioligowym Świtem Skolwin 1-0. Bramkę dla Legii zdobył w pierwszej połowie Lindsay Rose.

Spotkanie rozpoczęli gospodarze. Już w 2. minucie przed szansą na zdobycie bramki stanął Paweł Krawiec, jednak Lindsay Rose był na posterunku. W 4. minucie Muci przejął piłkę, przedarł się w pole karne, jednak zamiast oddać strzał, stracił futbolówkę. Ostatecznie napastnik Legii był na spalonym. Chwilę później Mahir Emreli starł się z bramkarzem, jednak golkiper wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

Kolejne minuty nie przyniosły ciekawych sytuacji. Dopiero w 15. minucie Yuri Ribeiro otrzymał prostopadłą piłkę, jednak niedokładnie dośrodkował i nikt nie zamknął tej akcji. Kilka minut później przed szansą stanęli gospodarze, ale w tej sytuacji dobrze zachował się Cezary Miszta. W 26. minucie jeden z zawodników gospodarzy ominął Mateusza Wieteskę, legionista odbił jeszcze piłkę, która zmierzała za linię końcową. Stałemu fragmentowi zapobiegł jednak Artur Jędrzejczyk, który skierował piłkę na aut.

W 35. minucie padła bramka dla Legii. Najpierw Ernest Muci minął kilku zawodników i oddał strzał, który został zablokowany przez rywali. Legioniści wykonywali rzut rożny, z lewej strony akcję zamykał Lindsay Rose, który skierował piłkę do siatki. Chwilę później bardzo wysoko nad bramką uderzył z dystansu Muci. W 37. minucie Rose zablokował wychodzącego na dobrą pozycję Krawca. Minęła minuta, a Jędrzejczyk mógł podwyższyć prowadzenie uderzeniem z bliskiej odległości. Sędzia doliczył jedną minutę, nic ciekawego jednak już się przed przerwą nie wydarzyło. Legioniści prowadzili więc 1-0, jednak trzeba przyznać, że nie byli stroną przeważającą w tej części gry.

Po przerwie na murawie pojawili się Rafael Lopes i Luquinhas. W 48. Minucie doszło do starcia Emreligo z przeciwnikiem. Legionista był przytrzymywany, przewrócił się i jeszcze leżąc, kopnął rywala. Na szczęście sędzia nie sięgnął po czerwony kartonik.

W 53. minucie w dużym zamieszaniu piłkę zmierzającą do bramki wybił Mateusz Wieteska. 3 minuty później niezłą piłkę od Luquinhasa otrzymał Ribeiro, dośrodkował, a Emreli posłał piłkę głową nad poprzeczką.

W 66. minucie boisko musiał opuścić Lindsay Rose, który nabawił się urazu mięśnia. Kilkanaście minut później legioniści wykonywali rzut wolny. Długo się naradzali, chcieli rozegrać ten stały fragment sprytnie, ale kompletnie im się to nie udało. W efekcie Emreli posłał piłkę wysoko i daleko od bramki. Kilka minut później na strzał z dystansu zdecydował się Bartosz Slisz, jednak uderzenie zupełnie mu nie wyszło.

Jeszcze w 87. minucie Luquinhas uderzał niecelnie głową po dośrodkowaniu Jurgena Celhaki. Chwilę później doszło do spięcia pomiędzy zawodnikami obydwu zespołów. Sędzia pokazał kolejne dwie żółte kartki i doliczył jeszcze 5 minut. Na ostatnie minuty na boisku pojawił się Szymon Włodarczyk. Wynik spotkania nie uległ już zmianie. Po nieciekawym i stojącym na niskim poziomie spotkaniu Legia wygrała 1-0 i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek.

Puchar Polski
1/16 finału
#ŚWILEG
986
Szczecin, Skolwin
28.10.2021
14:00
Świt Skolwin Szczecin
Legia Warszawa
Świt Skolwin Szczecin
0-1
Legia Warszawa
(0-1)
Rose 35'
1 Przemysław Matłoka
19 Dawid Kisły
4 Jakub Kuzko
22 Patryk Baranowski
2 Patryk Bil 85'
8 Jakub Białczyk
7 Adam Ładziak 64'
15 Kacper Wojdak 75'
16 Paweł Krawiec 46'
13 Szymon Kapelusz
14 Piotr Wojtasiak
11 Przemysław Żukowski 85'
27 Oskar Potoczny 75'
10 Adam Nagórski 46'
5 Adrian Mach 64'
6 Adrian Bajkiewicz
96 Marek Szulc
12 Konrad Żulpo
20 Damian Michułka
21 Filip Prostak
Cezary Miszta 31
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
66' Lindsay Rose 29
Mattias Johansson 6
84' Bartłomiej Ciepiela 92
Bartosz Slisz 99
Yuri Ribeiro 5
46' Lirim Kastrati 7
91' Mahir Emreli 11
46' Ernest Muci 20
Kacper Tobiasz 59
84' Jurgen Celhaka 16
46' Rafael Lopes 21
Kacper Skibicki 22
91' Szymon Włodarczyk 28
46' Luquinhas 82
66' Jakub Kisiel 63
Trener: Andrzej Tychowski
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemyslaw Wielebski
Sędziowie
Główny: Dominik Sulikowski
Asystent: Bartosz Heinig
Asystent: Rafał Brieger
Techniczny: Artur Aluszyk
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (183)

+dodaj komentarz
grzesiek - 29.10.2021 / 14:40, *.centertel.pl

Wojtek kowalczyk aejaeja oooo aejaejaeja ooo

odpowiedz
VUKO!NA!SPORTOWEGO!DYREKTORA! - 29.10.2021 / 13:38, *.133.73

CZEKAMY!NA!ZWOLNIENIE!DYREKtorka sportowego,CZY DARIUSZ MIODUSKI MA JAJA!?aby ZWOLNIĆ koLege od vódki.....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.10.2021 / 12:18, *.orange.pl

Tak jest, wszystko wina Kowala, Michniewicza, Vukovicia. To wszystko odracanie kota ogonem.

odpowiedz
biały - 29.10.2021 / 11:39, *.centertel.pl

Kowal strasznie pajacuje. Śmieszny pacjent, aż żal go. Tylko że publicznie pluje, hejtuje, obraża,kłamie na Naszą Legi dla jakiegoś poklasku i zaistnienia. A to już niedopuszczale nie charakterne i karalne. To jakbyś na brata na rodzinę jakieś fałszywki czy pomyje wylewał. Jesli byłaby jakaś prawda to w trosce odobro rodzinyLegii) niech to w rodzinie zaĺatwi. A on chore lub spreparowane ploty roznosi szkodząc a nie pomagając. Jaki z niego legionista? Żaden. Chory pacjent.

odpowiedz
czarny - 29.10.2021 / 13:33, *.inetia.pl

@biały: Panie Mioduski weź pan nie przeginaj OK?

odpowiedz
Dario - 29.10.2021 / 11:13, *.163.156

Pijaczyna Kowalczyk znów pluje na nasz klub, dlaczego nie ma reakcji decyzyjnych?

odpowiedz
lolo - 29.10.2021 / 11:22, *.Gawex.PL

@Dario: Bo mówi prawdę ć...ku!!!

odpowiedz
Bartek - 29.10.2021 / 10:42, *.chello.pl

Po pucharze polski to ja raczej stanu klubu bym nie oceniał bo historycznie patrząc to już nie jeden się wyłożył. Z resztą wystarczy popatrzeć sobie na drużyny jakie grały w poprzednich sezonach na takim etapie dajmy na to 1/8 lub 1/4 finału. Dla słabego klubu to jest to po prostu jeden mecz w sezonie w którym mają szansę zaistnieć w świecie futbolu. Mecz ogromnej szansy, gdzie umysł wkręca się w wyższy poziom a lepszy mimo wszystko ma pod górkę. Brzmi absurdalnie ale tak po prostu jest.

odpowiedz
p10 - 29.10.2021 / 11:07, *.orange.pl

@Bartek: Tak samo Legia się spina na całego na mecze w LE, bo to szansa dla piłkarzy na lepszy kontrakt i pokazanie się. W Polsce na mecze z Legią, nie ważne czy to liga, czy PP każdy gra na maksa możliwości. Tak było od zawsze. To my powinniśmy wyjśc profesjonalnie, może nie pierwszym składem nawet -ale z rezerwowymi by pokazali swoje umiętności. I nawet rezerwy taki mecz powinny w pełni kontrolować.

odpowiedz
Bartek - 29.10.2021 / 13:14, *.chello.pl

@p10: Nie rozgrzeszam ich :) mówię tylko, że jeden mecz to zbyt mało żeby oceniać grę za kadencji nowego trenera i to jeszcze gdy ten mecz jest w Pucharze Polski, który rządzi się swoimi prawami. Natomiast zgadzam się z Tobą, że ogólnie w logicznym świecie to drużyna taka jak Legia powinna mieszanym składem (6-7 graczy z podstawowej jedenastki + rezerwy) rozjechać taką drużynę jak Świt Skolwin Szczecin :) różnica powinna być widoczna gołym okiem a właściwie różnicy nie było widać w ogóle hehe za co szacunek dla zawodników ze Szczecina.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.10.2021 / 10:38, *.centertel.pl

Wbrew pozorom, które czasem mylą, tytuł świetnie oddaje sytuację klubu i nastawienie części jego kibiców. MINIMALIZM. Tak długo byliśmy do tego przyzwyczajani, że niektórzy nie są już w stanie wejść mentalnie na choćby trochę wyższy poziom. Ale najgorsze jest to, że dotyczy to tzw. ,,góry,,. Ktoś wali głową w sufit (dość niski), odbija się od niego i leczy rany, aż do następnego uderzenia. I tak bez przerwy, i ciągle, i cyklicznie. A rozwiązania problemu są na wyciągnięcie ręki. Pisaliśmy tutaj o nich wielokrotnie, powtarza się kilka takich samych pomysłów. Ale nie, moja musi być najmojsza, i choćby miał łeb rozwalić o sufit, to nie wejdzie poziom wyżej, bo schody które są obok, wskazał ktoś inny. I jeżeli taki człowiek twierdzi, że klub i kibiców ma w sercu, to kłamie. Przykre i tragiczne.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.10.2021 / 09:37, *.play-internet.pl

Można różne rzeczy mówić o Michniewiczu,ale o to,że nie nauczył tych chlorów grać w piłkę,pretensji mieć nie można.Oglądałem ten mecz,ale i na podstawie kilkunastu innych spotkań,stwierdzam,że oni nie mają podstawowych umiejętności piłkarskich.Pomijam fakt,że strzały,podania i przyjęcia piłki to jakiś koszmar,a pod presją,to zadanie awykonalne,ale.....pozbywanie się piłki na zasadzie wyyebańa do przodu,gdzie absolutnie nikogo z Legionistów nie ma,świadczy albo o celowym graniu na szkodę trenera,czy kogoś innego,z kim są skonfliktowani (sic),albo o boiskowym......debiliźmie.Przecież tylu strat niwymuszonych przez rywala jest qrva multum.Zarzucanie trenerowi,że "grał ultradefensywnie",też jest nie na miejscu,bo......kim ma grać do przodu????.I tak jak już wcześniej pisałem,żadne zmiany na stanowisku trenera nic nie zmienią,bo jeśli nawet przez kilka spotkań piłkarze będą "jeździć na dupach",to zaraz potem wrócą do ustawień fabrycznych,a Mioduski "spełniając wolę tłumu",rzuci kolejnego trenera na pożarcie i patrząc z radością,jak bezmyślna tłuszcza rozszarpuje kolejną ofiarę,dalej będzie robił swoje biznesiki.I tak w kółko od 5 lat to działa i dopóki my-kibice nie weźmiemy sprawy w swoje ręce,to na tej metodzie huba Mioduski będzie pasożytował na klubie przez najbliższe kilka lat,t zn.dotąd,dopóki Legia jako żywiciel pasożyta,będzie dychała.A na zakończenie taka moja dygresja-mówicie że "Mioduski jest dzban,bo nie wyciąga od 5 lat żadnych wniosków,że nie uczy się na błedach".A Wy jakieś wnioski wyciągnęliście kim jest,po co jest i komu jest tak naprawdę Mioduski w Legii???.Bo obawiam się,że od 5 lat swojego pobytu w Legii Mioduski robi was,jak chce.Oczywiście udział w tym mają też niektórzy z NaS,ale człowieka myślacego moźna oszukać.....tylko raz.Każde kolejne oszustwo i to non stop tymi samymi metodami,świadczy o "głębokim zaćmieniu umysłowym".Dobra-zdrówka.......

odpowiedz
Jimi70 - 30.10.2021 / 23:44, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA : 100% zgoda

odpowiedz
Yoł - 29.10.2021 / 08:58, *.com.pl

A moze tak WESPRZEĆ nasz klub w ciężkich chwilach?! A nie kopać leżącego...odbudujemy się! Do boju Legioooooo ma...!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.10.2021 / 09:40, *.play-internet.pl

@Yoł: Na serio uważasz,że te chlory okupują strefę spadkową w eksraklasie,bo mają za mało dopingu?????

odpowiedz
Walerek - 29.10.2021 / 08:43, *.netfala.pl

Brawo! O to chodziło! Zwycięstwo po ciężkim boju na trudnym terenie z wymagającym przeciwnikiem. Uffff! Teraz oby udało się zregenerować w 3 dni na kolejny ciężki bój.

odpowiedz
Tygrys z Warszawy - 29.10.2021 / 07:13, *.55.79

Zahejtujecie i zaszczujecie własny klub

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.10.2021 / 10:42, *.centertel.pl

@Tygrys z Warszawy: Załóż ,,okulary,, albo zdejmij ,,różowe okulary,, w każdym razie przestań zrzucać odpowiedzialność na kibiców, za szambo w klubie, które niektórzy nazywają perfumerią. Czas spojrzeć prawdzie w oczy i przestać zakłamywać rzeczywistość.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.10.2021 / 07:02, *.aster.pl

Michniewicz zostawił zgliszcza. Bronić nie nauczył, ofensywną grę wytępił. Piłkarzy skłócił. Klub opluł. Na odchodne próbował podłożył minę. Kij mu na plecy.

odpowiedz
Legionista80 - 29.10.2021 / 02:07, *.play-internet.pl

Niech im pozwolą dalej pić bo biegali lepiej na gazie;)))))
A tak serio to Legia Mistrz-w niedzielę odbijemy się w górę od Pogoni

odpowiedz
Martinez - 29.10.2021 / 00:17, *.146.74

Wiecie co?
To takie polskie. Jak zaczyna być dobrze - (Liga MIstrzów!) to trzeba się pożreć o kasę. Porównać ego i długość prącia. Zamiast dwóch rannych jest jeden (prawie) martwy. Zamiast umocnienia pozycji w Europie mamy biedę i żenadę co rok, a jak już się wreszcie na farcie i z trudem ugrać cokolwiek w Lidze Europy - to piłkarzyki po kolejnej podmiance 1:1 i liczeniu na cud, że jakoś to będzie, cóż. jednak jakoś nie jest i szambo wylało. Z III ligą się męczyć? Nie zadbali o Boruca, to ten się wypiął i pojechał się leczyć na plażę, i ma rację. PO kij mu stresy w tym bajzlu, swoje zrobił, wielokrotnie dawał do zrozumienia, że nie jest OK w klubie. Na koniec roku sytuacja niestety może wyglądać tak - Legia odpada z pucharów (choć Moskwa ma swoje problemy!), w lidze uwaga! bronimy się przed spadkiem, w kasie długi... To może być koniec marzeń o mistrzostwie na lata. O ile pudel się nie ogarnie i nie przyzna, że się nie zna. Mało tego - w Europie i na świecie jest w pytę projektów, które wystarczy skopiować i zakładając 2 - 3 letni okres w zasadzie musi się udać - to nie. Musimy od nowa wymyślać koło. Jak w sporcie tak i w polityce. Jak się za stery biorą dyletanci to na efekty trzeba czekać bardzo krótko... Obawiam się, że dupa blada i to na lata.

odpowiedz
ALL LEGIA ALL - 28.10.2021 / 23:52, *.102.52

................oglądaLem Legie i tak myśLe gdziE moja LEGIA bo to co zobaczyLem to parodia LEGII MOJEJ LEGII !WAARSZAAAWAAA! TU KIBICE! NATYCHMIAST!RAZEM!PROTEST!POD!DOMAMI!ZARZĄDU!BO MIODUSKI NAPEWNO NIE ODEJDZIE ALE SPRZEDA ,,,KUCHARSKIEGO KOLEGE...aLE K,,, CZASY!CZASY W LEGII ....ALE KAPUSI WIECEJ A NIE SUKCESÓW....LEGIA` TO MY PROTEST!

odpowiedz
olew - 28.10.2021 / 23:47, *.vectranet.pl

Brawo Legia !!! teraz kaleczymy Pogoń i napinka na makarony ! Brawo !

odpowiedz
mickk - 28.10.2021 / 23:46, *.orange.pl

"Plan minumum wykonany" - możnaby tytuł lekko zedytować

odpowiedz
Yeti - 28.10.2021 / 23:29, *.vectranet.pl

Mioduski won z Legii! Już wystarczy tych kompromitacji na każdym kroku.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 22:43, *.centertel.pl

Może niech to wszystko już pierdnie totalnie. Ile jeszcze tych upokorzeń, żeby niektórzy zrozumieli, że jesteśmy upokarzani na każdym kroku. A teraz jeszcze ,,polowanie na czarownice,,. Kowal winien, wszyscy winni, tylko nie ten, który daje ciała bez przerwy. Z ogromnym bólem serca to napiszę, ale może spadnijmy piętro niżej, może wtedy wszystkim otworzą się oczy...I może wtedy ktoś z sercem i umiejętnościami przejmie klub. Przepraszam za to, co napisałem, ale normalny człowiek, który ma Legię w sercu od dzieciństwa, tych rzygów już ma dość.

odpowiedz
BYŁA GRUPKA , JEST GRUPKA ? CZY TO PLOTKI ? - 28.10.2021 / 22:40, *.com.pl

DLACZEGO NIE ZAMIEŚCILIŚCIE NA STRONIE OŚWIADZENIA LEGII DO ZARZUTÓW WOJTKA KOWALCZYKA O " GRUPIE PIJACKIEJ "

odpowiedz
Biała Siła - 28.10.2021 / 21:48, *.t-mobile.pl

Z drugiej strony jak by były wyniki przy piciu nikt by się nie czepiał ,Jak mawiał ,Janusz Wójcik,lepszy Kowal z pod budki z piwem niż ta reszta abstynentów ,

odpowiedz
Antek - 28.10.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

Dyzma parkietów Boruc znam twojego brata muwie o zeszycie dajcie spokój bonie w .kkkkkkk

odpowiedz
Z Wielkopolski - 28.10.2021 / 21:41, *.icpnet.pl

Po występie w Skolwinie ewidentnie widać, że największy problem zespołu z Warszawy to psychika zawodników. Jeśli nie nastąpi jakiś przełom do weekendu, to potyczka z inną drużyna z portowego Szczecina nie musi zakończyć się pomyślnie, pomimo atutu własnego obiektu.

odpowiedz
Matt - 28.10.2021 / 21:25, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że do PP się w tym roku przyłożą. Może to być jedyna szansa na grę w Europie. Chociaż, gdyby się tak głębiej zastanowić, to nie wiadomo czy ta Europa nie jest rzeczywiście pocałunkiem śmierci.

odpowiedz
Opoor - 28.10.2021 / 23:29, *.centertel.pl

@Matt: Niekoniecznie przez PP. Kolejek jeszcze sporo więc nadrobią. Może nie na mistrza ale pudło będzie. Co do Europy to też niekoniecznie. Po 3 kolejkach jednak można być liderem ;)

odpowiedz
77/82 - 29.10.2021 / 00:00, *.chello.pl

@Matt: dzisiaj miałeś próbkę tego jak się przyłożą. Kiedyś po zmianie trenera to jeździli na dupach aby się pokazać/udowodnić, że co złego to nie oni. Teraz zwolnili trenera i już szykują się aby zwolnić kolejnego. Nawet biegać im się nie chciało. Co za kompromitacja z III ligowcem.

odpowiedz
AAA - 28.10.2021 / 21:21, *.play-internet.pl

Do Zbysiu:nie pij tyle albo mniej polewaj tym obibokom typu Emereli,Rose czy Johansson.
A Sliszu Ty zacznij pić bo na trzeźwo to Ty jesteś cienki jak kupa węża.

odpowiedz
Olomanolo - 28.10.2021 / 21:18, *.207.231

Teraz losowanie nowego rywala liczę na Motor Lublin i ......do widzenia pseudo gracze tutaj nawet Koeman nie pomoże z Czerczesowem razem wzięci -dzusiaj to był wstyd wstyd i 3 metry mułu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 21:17, *.orange.pl

My jesteśmy młodzi, nam wódka nie zaszkodzi. Tra la la la

odpowiedz
Farme(L) - 28.10.2021 / 21:52, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: uważaj Dziadek, uważaj, bo Miodek już się zbliża, już puka do twych drzwi, a w jego ręku pozew za szkalowanie zawodników tkwi...
:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 22:31, *.centertel.pl

@Farme(L): :))

odpowiedz
mietowy - 28.10.2021 / 21:16, *.aster.pl

hmm zobaczymy co nam pokaza nasi milusinscy w niedziele z paprykarzem szczecinskim

odpowiedz
R1958 - 28.10.2021 / 21:15, *.t-mobile.pl

Sukces że zero z tyłu, w końcu, a rywal nie był latwy

odpowiedz
c u L t ! C. W. K. S ! - 28.10.2021 / 21:11, *.102.52

SZKODA,..... ŻE DYREKTOR ANTYSPORTOWY NIE ZABRAŁ NA MECZ PAMIĄTEK DLA DZIECIAKÓW, RODZIN, CO byLi BY SZCZĘŚLIWI w tym HISTORYCZNYM MECZU ICH DRUŻYNY!TO BYŁ DOBRY MOMĘNT NA POPULARYZOWANIE LEGII W SZCZECINIE!

odpowiedz
zbysiu - 28.10.2021 / 21:10, *.master.pl

Nieźle marudzicie. O czym może świadczyć ten mecz? O beznadziejnej murawie? O zajechaniu piłkarzy przez Michniewicza? Sporo niewiadomych, Gołębiewski miał dwa treningi, Świt zmotywowany na całego. Cieszmy się z awansu i tylko jednej kontuzji. Dopiero od niedzielnego meczu można cokolwiek oceniać czy zmiana trenera miała sens.

odpowiedz
cziko - 28.10.2021 / 21:27, *.jmdi.pl

@zbysiu: o czym Ty mówisz to tak jakbyś porównywał koszykarza 170 cm z ligi polskiej z koszykarzem z ligi NBA.trener jest wf-eistą i nie ma doświadczenia jak Czesiu ( nie jestem zwolennikiem Czesława) z Napoli z tym trenerem będzie 0-6

odpowiedz
Mar - 28.10.2021 / 21:07, *.t-mobile.pl

Nie widziałem meczu. Znam tylko wynik, a teraz przygotujcie się na Pogoñ Szczecin:)

odpowiedz
Łuki - 28.10.2021 / 20:54, *.tpnet.pl

Nic dziwnego że wygrali. Widać że od początku sezonu skupili się na Lidze Europy i Pucharze Polski.

odpowiedz
C. W .K. S c u L t - 28.10.2021 / 20:47, *.102.52

TU JEDNAK CZERESOW PLUS TRENER OD W-F Z JEDNOSTKI POLSKICH KOMANDOSÓW WOJSKOWYCH NAPEWNO generaL OBECNY NIE ODMÓWI LEGII WARSZAWY!

odpowiedz
Ewelina - 28.10.2021 / 20:39, *.vectranet.pl

Poziom gry dramatyczny. Myślałam, że zawodnicy będą chcieli pokazać się przed nowym trenerem ale jak było widać - nie. Jak dla mnie Legia dostosowała się poziomem do przeciwnika. Trudno było to oglądać. Żenada.

odpowiedz
antek - 28.10.2021 / 20:38, *.play-internet.pl

Nowy Dyzma pokazał dalej kib.............................el

odpowiedz
Hiszpan - 28.10.2021 / 21:50, *.telnaptelecom.pl

@antek: A stary Dyzma pseudo 711 idąc tym tropem zostawił asranego toy Toya. Zespół bez przygotowania metodycznego taktyki i ofensywy. Nigdy Ci tego Czesiu nie zapomnę.

odpowiedz
Semper Fi - 28.10.2021 / 20:34, *.146.232

A na zdjęciu to cieszą sie jak po wygraniu CL.
Normalny człowiek to z pokora by to przyjął w ciszy i pelnym skupieniu.
J_bane p_zdy.

odpowiedz
zxm, - 28.10.2021 / 20:20, *.vectranet.pl

z taką grą to my możemy myśleć o utrzymywaniu się w lidze

odpowiedz
skrzat - 28.10.2021 / 20:12, *.centertel.pl

Kusiło mnie w hendicapie postawić na świt 1000zl +2.5 bramki,ale mówię pewnie efekt nowej miotły będzie i wygrają z 3.0.a tu takie dno.no cóż na pogoń trzeba przełożyć...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 28.10.2021 / 20:09, *.orange.pl

Ciężko napisać cokolwiek pozytywnego o tym meczu, chyba tylko to ze awansowaliśmy do następnej rundy.
Nasza gra na tle drużyny trzecioligowej wyglądała bardzo mizernie.
Tak słabej Legii już dawno nie było...

odpowiedz
maf20 - 28.10.2021 / 20:06, *.play-internet.pl

IKEA dzisiaj słabiutki. Może zapomniał odpocząć nad Zalewem po ciężkiej odprawie w rezerwach.

odpowiedz
ehmehme - 28.10.2021 / 20:01, *.hosted-by-worldstream.net

Ciepiela, motyka, piłka, Kastrati,
w ekstraklasie same straty,
Ciepiela, motyka, piłka, Muci,
dzisiaj Legię każdy młóci,
Ciepiela, motyka, piłka, Rose,
Dariusz Mioduski to nas boss!

odpowiedz
oLaf - 28.10.2021 / 20:13, *.vectranet.pl

@ehmehme: końcówka powinna być chyba taka:

"Ciepiela, motyka, piłka, Rose,
Mioduski, uchowaj nas Boże!"

odpowiedz
Porównanko - 28.10.2021 / 20:57, *.tpnet.pl

@ehmehme: Ciepiela , motyka , piłka, Rose- czy on przypomina Dossę ?

odpowiedz
dino - 28.10.2021 / 21:05, *.plus.pl

@ehmehme:
Końcówka
Ten nasz prezes to jest zołz

odpowiedz
Olaf lipsztyk - 29.10.2021 / 07:19, *.kompex.pl

@oLaf: ale lipę napisałeś. W ogóle nie pasuje i jest nie śmieszne.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.10.2021 / 11:05, *.play-internet.pl

@ehmehme: Ciepiela,motyka i Emreli,
Mistrza Polski już przerżnęli.
Kastrati,Wieteska,Mladenovič
Nasza Legia to....spadkowicz???

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.10.2021 / 11:17, *.play-internet.pl

@ehmehme: Jozue,Martins,oraz Slisz
Legia tonie,Mioduski-śpisz?.
Pekhart,Muči oraz "Jędza"
Poziom Legii toż to nędza.
Włodarczyk,Ribeiro i Celhaka
Poziom Legii to padaka..........

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 19:57, *.centertel.pl

Ratatuj się kto może...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 19:54, *.centertel.pl

Darius Neronus Łaskawus. Ale czasów dożyłem...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 19:52, *.centertel.pl

Cieszmy się i chwalmy łaskawego Pana D.....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 19:51, *.centertel.pl

Już za chwilę trzeba będzie pisać szyfrem, jak za komuny.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 19:49, *.centertel.pl

Uwaga panowie, klub szuka pieniędzy i będzie wytaczał procesy za szkalowanie dobrego imienia. Pierwszy pod sąd trafi Wojciech K. Także jakby co, to nikt nigdy nie urządzał żadnych imprez a piłkarze są jak dziewice.

odpowiedz
spasiony - 28.10.2021 / 22:19, *.44.202

@Leśny Dziadek: To oswiadczenie klubu jest haniebne i swiadczy o tym, ze idziemy na dno. W Legii zapanowal mioduskizm, jak kazdy rezim oparty na ludziach bez kregoslupa, figurantow i klakierow wodza, milosnika konfitur i BMW. Nie mam juz zludzen, ze z naszym batia, Aleksandrem Dariuszewiczem Mioduszenka bedzie jeszcze normalnie. I oby nie w pierwszej lidze.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 22:34, *.centertel.pl

@spasiony: Gdy wydawało się, że niżej już to wszystko nie może upaść, że to dno, to zostało przebite i spadamy jeszcze niżej...

odpowiedz
Wilanow - 28.10.2021 / 19:45, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że za chwilę Legia znowu będzie wieLka

odpowiedz
Farme(L) - 28.10.2021 / 19:33, *.virginm.net

Minimaliści qurva!!!

odpowiedz
FiroZS - 28.10.2021 / 19:16, *.as13285.net

Groteska

odpowiedz
Kieł - 28.10.2021 / 19:15, *.centertel.pl

Co ten Michniewicz robił przez rok na treningach? Przecież to jest jakaś parodia drużyny. Szok.

odpowiedz
Hiszpan - 28.10.2021 / 22:23, *.telnaptelecom.pl

@Kieł: Uważaj bo Cię Qubus opiszę. Michniewicz to super trener przez rok ćwiczyli autobus w polu karnym.

odpowiedz
floyd - 28.10.2021 / 19:14, *.aster.pl

W meczu dwóch potęg futbolowych Legia miażdży Świt 1:0.

odpowiedz
Lupus - 28.10.2021 / 18:46, *.centertel.pl

Oby trener ich wyprostował na mecz w niedzielę, bo takich pogiętych to zarówno Kuchy-King jak i Grosik zmielą na miazgę.

odpowiedz
gazza - 28.10.2021 / 18:17, *.inetia.pl

Cieszy wynik , smuci forma.
Ale przynajmniej jest nadzieja która nigdy nie upada !
Nowy trener zrobi porządek z tymi laleczkami nazywanymi piłkarzami - Tylko ostre mocne ich szarpnięcie może poprawić sytuacje w klubie i na boisku...

odpowiedz
Zły Krasnolud - 28.10.2021 / 18:10, *.centertel.pl

dobrze że var ślepy bo emreli i slisz po czerwonej powinni dostać. No i dla świtu też jedna powinna być.

odpowiedz
NIE DO WIARY ?!MIODUSKI I KUCHARSKI WON!Z!LEEGIII! - 28.10.2021 / 18:09, *.102.52

NIE !CELNIE!NIECELNIE!GRA TO DRAMAT CO ZROBIŁ CZESIEK Z EKIPĄ, CZY POZNAŃ MU POSMAROWAŁ?

odpowiedz
Legion63 - 28.10.2021 / 19:17, *.centertel.pl

@NIE DO WIARY ?!MIODUSKI I KUCHARSKI WON!Z!LEEGIII!: TO nie Czesiek to WÒDKA

odpowiedz
tomiacab - 28.10.2021 / 18:05, *.centertel.pl

serio taki był plan minimum? ja pi!#$%^e

odpowiedz
stara szkoła - 28.10.2021 / 18:04, *.chello.pl

Dlaczego narzekacie? ;-)
Dziś był finał Ligi Europejskiej,tak mówił Gołębiewski przed meczem ze Skolwinem,a w niedziele z Pogonią mamy... finał Ligi Mistrzów heh.

Ekstraklaso drżyj,nadchodzi tiki-taka i futbol na swiatowym poziomie.

odpowiedz
Dedi - 28.10.2021 / 18:31, *.plus.pl

@stara szkoła:
Z Napoli finał super cup

odpowiedz
Mar - 28.10.2021 / 21:12, *.t-mobile.pl

@Dedi: teraz każdy mecz to finał

odpowiedz
artic - 28.10.2021 / 17:57, *.t-mobile.pl

Klub wydal oswiadczenie w sprawie " ekipy pijącej" i podejmie kroki prawne w stosunku do W.Kowalczyka czemu nie ma info. O tym u was redakcjo spicie????

odpowiedz
maciek - 28.10.2021 / 17:55, *.chello.pl

@Sprzątaczka: i to taki z lekko wystającym brzuszkiem.

odpowiedz
alkowirus - 28.10.2021 / 17:53, *.chello.pl

Macie jeszcze numer do Cześka? Może warto zadzwonić i przeprosić?

odpowiedz
oLaf - 28.10.2021 / 20:14, *.vectranet.pl

@alkowirus: taaa, 711 się jakoś tak zaczynało... ; )

odpowiedz
Slavo67 - 28.10.2021 / 17:46, *.plus.pl

Nie oglądałem więc nie oceniam.

odpowiedz
Adams - 28.10.2021 / 17:43, *.plus.pl

Co by nie napisać to będzie banał. Gra dramatyczna, statystyki - tragedia.
Graja jak by im prąd odłączyli, bez ładu i składu.

odpowiedz
kosachicago - 28.10.2021 / 17:36, *..

tu tylko akcja pusty stadion a nie wchodzimy i nie spiewamy dopoki nie dostana po Kieszeni nic sie nie zmieni

odpowiedz
Dedi - 28.10.2021 / 18:34, *.plus.pl

@kosachicago: Takie akcje to może sobie robić amica a żyleta musi być pełna aby czuli respekt i grali tylko trzeba zmienić pieśń nie poddawaj się na Legia grać k... Mac . Ikea musi wiedzieć że tu się gra pracuje na boisku a nie odbebnić mecze i na balety pozdro L

odpowiedz
Kiki - 28.10.2021 / 17:27, *.plus.pl

Świt zmiażdżony!!! Dawać Napoli!!!!! Jesteśmy potęgą !!!!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 28.10.2021 / 17:26, *.chello.pl

Puchar jest nasz,mioduski ch..... na piłce się znasz.

odpowiedz
Sprzątaczka - 28.10.2021 / 17:19, *.tpnet.pl

Pasterz ze Skowlina objechał Jędrzejczyka jak kelner pusty stolik w lokalu na Mińskiej...

odpowiedz
WO(L)A - 29.10.2021 / 12:54, *.gov.pl

@Sprzątaczka:Jędrzejczyk się konkretnie skompromitował w tej sytuacji...

odpowiedz
Dedi - 28.10.2021 / 17:15, *.plus.pl

Nie wiem jak to będzie z Pogonią, Grosik i Kozłowski rozmontują nas z taką grą.....
A mecz z Pogonią to już będzie jakiś mały zalążek tego jak będziemy grać, jeśli to będą tylko od obrońców do skrzydła i wrzutka to nic się nie zmieni...

odpowiedz
Kibic - 28.10.2021 / 17:13, *.net.pl

No no ???? piłkarze Legii przeszli znowu samych siebie, nie wierzyłem że można grać jeszcze gorzej niż w lidze .......... A jednak...... W ogóle nie było widać różnicy w grze Legii MP i chyba czwarto ligowego Świtu........ No no chylę czoła

odpowiedz
Arturius1916 - 28.10.2021 / 17:09, *.play-internet.pl

Mówię to z ciężkim sercem, ale z taką grą to... Oby to było tylko "ciężkie" przetarcie nowego trenejro.

odpowiedz
AAA - 28.10.2021 / 17:06, *.chello.pl

Tragedia.
Teraz nie na żarty widać że będziemy się bronić przed spadkiem.
Ogień w niedzielę na cześć skörokopöw.

odpowiedz
lucho_83 - 28.10.2021 / 16:58, *.chello.pl

Obraz nędzy i rozpaczy. Niech podsumowaniem będzie sposób "wykonania" rzutu wolnego w 2 połowie...

odpowiedz
chrisSiekierki - 28.10.2021 / 17:20, *.vectranet.pl

@lucho_83: Jak dla mnie to była akcja meczu...

odpowiedz
Siłka - 28.10.2021 / 16:57, *.plus.pl

Straszny syf i padaka
Nie ma drużyny

odpowiedz
j24 - 28.10.2021 / 16:52, *.chello.pl

W sumie oglądaliśmy spotkanie jakiego można się było spodziewać po starciu 15 drużyny e-klapy z czołowym trzecioligowcem. Jak na razie Legia w pełni zasługuje na swoje miejsce w lidze.

odpowiedz
Michał Anioł - 28.10.2021 / 16:47, *.jmdi.pl

Oczy bolały od oglądania. Mistrz Polski nie mógł skonstruować żadnej składnej akcji przez środek boiska z trzecioligowcem, wszystko grane na skrzydło i wrzutka. Jak oni mają kogokolwiek zaskoczyć i wygrać jak każda akcja ofensywna wygląda identycznie. Do tego strzałów z dystansu jak na lekarstwo, a celnych to chyba nawet nie było.

odpowiedz
Kocur - 28.10.2021 / 16:46, *.telkab.pl

A teraz pomyslcie co bedzie z Pogonią i Napoli...ja typuje 0-3 i 0-6 .....

odpowiedz
Semper Fi - 28.10.2021 / 16:45, *.play-internet.pl

O matko bosko!
Po samym artykule, ja pi_rdole, jak mozna byc tak kompletnie nie profesjonalnym na kazdym poziomie.
Legia Klub to j_bana porazka...
Wspolczuje kur_a sam sobie...
Wspolczuje Wam Bracia, wspolczuje redakcji.
Wspolczuje Historii i tradycji pilkarzy, ktorzy tworzyli ten klub walczac na wojnach o niepodleglosc.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 28.10.2021 / 17:13, *.play-internet.pl

@Semper Fi:

Ale.przetlumacz proszę swoj bełkot i czytaj się PRZED wysłaniem opinii.

Boli cię relacja redakcji, reakcja kibiców, poziom kopaczy czy co bo ni chuchu nie idzie tego.zrozumiec.

odpowiedz
Dedi - 28.10.2021 / 16:43, *.plus.pl

Nie oglądałem bo praca niestety ale myślałem że wejdę na legionistów i przeczytam coś w stylu " Wysoka wygrana nad IIIligowcem ..Emreli nie potrafi strzelić Nawet ogórkom już. Co się stało z tym chłopem

odpowiedz
Uff - 28.10.2021 / 16:41, *.t-mobile.pl

Udało się wygrać.

odpowiedz
xyz - 28.10.2021 / 16:39, *.aster.pl

Przecież trener powiedział że ten mecz do dla niego jak finał LE. No i zagrali jak w finale LE... Super taktyka, dowieźli 1-0. Tylko się cieszyć :)

odpowiedz
Kujawiak - 28.10.2021 / 16:37, *.pio-net.pl

Żenada!

odpowiedz
Jurek - 28.10.2021 / 16:37, *.tropolys.de

Właśnie przekonaliśmy się o tym że nikt nie balował a trener Michniewicz sobie wszystko wymyślił.

odpowiedz
Hiszpan - 28.10.2021 / 16:46, *.play-internet.pl

@Jurek: Michniewicz zabił ich motorykę i grę do przodu. Powinien mieć dożywotni zakaz wstępu na Ł3.

odpowiedz
K(L)AKIER - 28.10.2021 / 17:12, *.cyfrowypolsat.pl

@Hiszpan: wracając do meczy za Michniewicza to faktycznie , jechali z akcja, hamulec i nawrót do stopera....

odpowiedz
Raf. - 28.10.2021 / 16:34, *.vectranet.pl

Moje oczy krwawiły jak to oglądałem. Poziom 3 ligi. Świt miał kilka niezłych okazji i gdyby wpadło to było by sprawiedliwie. Mój kochany klub jest na poziomie dna oceanu. I chyba tyle w temacie. Ostatni gasi światło i drzwi zamyka. To już jest koniec, nie ma już nic.

odpowiedz
DanieLo - 28.10.2021 / 16:29, *.comcast.net

Przecież boisko nierówne.

odpowiedz
:) - 28.10.2021 / 16:35, *.plus.pl

@DanieLo: buty nieodpowiednie za małe wkręty, na tablicy inaczej to wygląda rozpisanie niż było na laptopie pokazane przed meczem.

odpowiedz
Kolega po szalu - 28.10.2021 / 16:26, *.plus.pl

Trener 3 liga to poziom gry 3 ligowy a co wy się spodziewacie?

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 28.10.2021 / 16:38, *.plus.pl

@Kolega po szalu: no panie trenerze byłeś jak Tommy Lee Jones w Ściganym, a gra drużyna zagrała jak Laguna Bolo i Grom w blaszana pilke

odpowiedz
Elwuo - 28.10.2021 / 16:58, *.exatel.pl

@Kolega po szalu: W sumie niezłe sformułowanie

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 28.10.2021 / 17:33, *.centertel.pl

@Kolega po szalu: wiecie kolego najważniejsze, że wygrali. Na szczęście bo wyniki Pana Trenera w III lidze wcale na to nie wskazywały.
A poza tym kogo dziwi ich forma jeśli non stop odpoczywali?
Powinno być jak Premiership od ran do późnego popołudnia w LTC, a nie 2 godzinki i melanż

odpowiedz
Matti - 28.10.2021 / 16:21, *.plus.pl

W tym klubie począwszy od prezesa do piłkarzy wszystko jest zle. Pajacu prezesie wyjdz teraz i coś powiedz a nie tylko jak są sukcesy to wypinasz pierś do gratulacjii

odpowiedz
głomb - 28.10.2021 / 16:21, *.inetia.pl

Michniewicz wróć!!!

odpowiedz
Maciex - 28.10.2021 / 16:21, *.120.45

To pokazuje tylko jaką silną mamy piłkę nożną w Polsce żeby 3 ligowa drużyna grała jak równy z równym z Mistrzem Polski ahhhh a ludzie płaczą że między ekstraklasa a 1 ligą jest przepaść no jak widać NIE. Lechia odpadła, a co by nie mówić do Świtu Skolwin to jednak mieli szansę również wygrać. W końcu mamy wyrównany poziom piłkarski w Polsce. Brawo !!!

odpowiedz
Fan - 28.10.2021 / 16:29, *.plus.pl

@Maciex: Polska piłka silna? A na czym jej siła polega?

odpowiedz
Ed - 28.10.2021 / 16:18, *.play-internet.pl

3 ligowa taktyka, kołków stojących w miejscu. Kilku zawodników prezentuje poziom adekwatny do taktyki.

odpowiedz
Do piłkarzy Legii : - 28.10.2021 / 16:17, *.play-internet.pl

Z kim z zewnątrz jesteście ugadani na obniżenie wartości klubu? Czy sprzedaż za bezcen nastąpi po spadku do 1 ligi?

odpowiedz
PLBBOY - 28.10.2021 / 16:13, *.inetia.pl

To było dno.

odpowiedz
... - 28.10.2021 / 16:13, *.t-mobile.pl

najbardziej żenującym widowiskiem była uchachana od ucha do ucha buziuchna pana trenera po meczu wygranym 0-1 z drużyną z III ligi. on sie cieszył jak mały chłopczyk wymęczonym 0-1 zwycięstwem z trzecioligowcem...

odpowiedz
Xyz - 28.10.2021 / 16:19, *.orange.pl

@...: cieszył się to się cieszył, jego sprawa. Co on mógł zrobić przez 2 dni. Dużo gorsze jest to, że oni wyglądają jakby I-wszy raz spotkali się na szkolnym boisku pokopać na orliku. Jakaś makabra. Nie wiem, co się z tą drużyną stało.

odpowiedz
Ja - 28.10.2021 / 16:32, *.plus.pl

@Xyz: No co zdobył LE to się cieszył z 1 sukcesu w karierze trenerskiej a serio to świadczy o niskim poczuciu wartości który wpaja drużynie.

odpowiedz
Siwy - 28.10.2021 / 16:13, *.sky.com

Grupa bankietowa najsłabsza na boisku

odpowiedz
zdzicho - 28.10.2021 / 16:12, *.tpnet.pl

Miodek jak żeś ty mi zaimponował.... ty to wiesz jak wskrzesić klub

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 28.10.2021 / 16:17, *.plus.pl

@zdzicho: LE ? mają rozmach sku....ny

odpowiedz
Kibic z instagrama - 28.10.2021 / 16:12, *.plus.pl

Dobrze że awansowali ale będzie dalej wymówka o 3 frontach. Z taką grą to za rok PP będzie jedynymi rozgrywkami pucharowymi dla nas które zakończymy na 1 rundzie od razu.

odpowiedz
art - 28.10.2021 / 16:12, *.chello.pl

"Proszę Państwa, to był trudny mecz. Drużyna Świtu była niezwykle zdeterminowana. Wiadomo, jak zawsze kiedy przyjeżdża tak utytułowana drużyna jak Legia Warszawa, 3-ligowiec wystawia bramkarza i 10 obrońców, przez co nie mogliśmy konstruować skutecznych akcji ofensywnych. Pytacie Państwo o różnicę w oddanych strzałach na korzyść Świtu. No cóż, nie od dziś wiadomo że gospodarzom pomagają "ściany". Tymczasem cieszymy się z zasłużonego zwycięstwa a myślami jesteśmy już przy kolejnym meczu. Chcemy i wierzymy że uda nam się skutecznie walczyć w rozgrywkach europejskich. Jesteśmy przekonani że dzisiejszy zasłużony wynik doda skrzydeł całej drużynie." ;-) ;-) ;-) hahaha

odpowiedz
Trampek - 28.10.2021 / 16:12, *.125.29

Co tu komentować ? Nowy trener ma pełne ręce roboty aby stworzyć ZESPÓŁ z posiadanych zawodników. Należy tylko życzyć , aby udało się to trenerowi . Tyle w temacie.

odpowiedz
155 - 28.10.2021 / 16:11, *.orange.pl

Piłkarze: jesteście świetni.
Żartowałem.

A teraz do szczecińskich klubów, świętować sukces. Na warszawskie jest ban, więc trzeba korzystać z sytuacji....

odpowiedz
jarekk - 28.10.2021 / 16:09, *.metrointernet.pl

Gratulacje. W Napoli panika po rozbiciu slynnego Skolwidu.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 28.10.2021 / 16:16, *.plus.pl

@jarekk: Napoli podobno tak się przestraszyło że na rewanż wystawia najsilniejszy skład z Zielińskim wlacznie.

odpowiedz
Reader - 28.10.2021 / 17:10, *.chello.pl

@jarekk:
Spalettiego ponoć odwieźli z zawałem do szpitala
jak zobaczył wynik i grę

odpowiedz
Hiszpan - 28.10.2021 / 16:08, *.play-internet.pl

LE zdobyta brawo Panowie.

odpowiedz
Hehe - 28.10.2021 / 16:08, *.centertel.pl

O kurde, ale treneiro z rezerw i od razu puchar ligi Europy, Miodus sięgaj głębiej do sakiewki bo zaraz Barcelona nam szkoleniowca zabierze, i znów płacz będzie

odpowiedz
:) - 28.10.2021 / 16:14, *.plus.pl

@Hehe: napewno tańszy od Koemana w utrzymaniu hehe

odpowiedz
Kibic a może i już nie kibic... - 28.10.2021 / 16:07, *.orange.pl

W skrócie wiecie jak ten mecz podsumować ? Był taki rzut wolny wykonany przez Legię w drugiej połowie w którym brało udział trzech zawodników i żaden nie wiedział jak go wykonać czyli w tej drużynie ani ładu ani składu. Proponował bym zwolnić teraz piłkarzy

odpowiedz
Obcy - 28.10.2021 / 16:06, *.t-mobile.pl

Na grę wypada spuścić zasłonę milczenia. Co się dzieje z tym zespołem? Czy do takiej gry przyczyniło się złe przygotowanie fizyczne? Takiej padaki to dawno nie było. Strach co będzie dalej.

odpowiedz
wkz - 28.10.2021 / 16:06, *.169.72

W niedzielę będzie .... Jesteśmy z Wami oraz Legia to my. Psy szczekają karawana....

odpowiedz
Majki - 28.10.2021 / 16:06, *.telnaptelecom.pl

dno :(

odpowiedz
IceMan - 28.10.2021 / 16:05, *.chello.pl

Nie widzę tego z Pogonią.
Widać, że jest problem.
Widać było brak rozgrywających. Szarpaliśmy przez skrzydła.

odpowiedz
IKEA - 28.10.2021 / 16:04, *.play-internet.pl

Koledzy dawajcie w bal teraz!

odpowiedz
Mladen - 28.10.2021 / 16:05, *.play-internet.pl

@IKEA: HEHE TY WARIACIE, noclegi nad zalewem ogarnąłeś? xDDD

odpowiedz
Wykastrowany - 28.10.2021 / 16:07, *.play-internet.pl

@Mladen: Panowie nie wiem, czy wiecie, ale już za miesiąc andrzejki! Bajlandooooo!

odpowiedz
Zbuntowany Albańczyk - 28.10.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

@Dobrej Niedzieli - Mahir Emreli!: Ten Andrzej to teraz trener rezerw?! Nigdzie nie idę!

odpowiedz
Marek G. - 28.10.2021 / 16:16, *.vectranet.pl

@IKEA: Matthias, jak już musisz, to chociaż nie przy ludziach...

odpowiedz
IKEA - 28.10.2021 / 16:23, *.play-internet.pl

@Marek G.: Ziomek, a Ty to kto? Służbowo, na statek?
Jurgen ten Marek to jakiś Twój koleżka z rezerw? xDDD

odpowiedz
Mladen - 28.10.2021 / 16:25, *.play-internet.pl

@IKEA: Matthias Ty szwedzki taborecie, Marek teraz za Czecha jest xD
Kitraj flaszki!

odpowiedz
Radek Kuchy - 28.10.2021 / 16:30, *.vectranet.pl

@IKEA: Ja tu jestem tylko po to, żeby poprosić dziennikarzy o pomoc, jeśli mają jakieś informacje. Póki co, nic nie wiem.

odpowiedz
Wiaczeslaw Michnikiewicz - 28.10.2021 / 16:36, *.123.82

@Radek Kuchy: chcialem z tego miejsca wszystkich przeprosic...

odpowiedz
Kacper S. - 28.10.2021 / 17:01, *.inetia.pl

@IKEA: Poszedłbym z Wami ale jestem zbyt zmęczony graniem co 3 dni...

odpowiedz
Darek Mioduski - 28.10.2021 / 17:28, *.play-internet.pl

@Kacper S. : A ja nie mam pieniędzy :-(

odpowiedz
Przemek Małecki - 28.10.2021 / 17:43, *.inetia.pl

@Darek Mioduski: Jak Prezes chce to mogę zajechać mu jakieś ecie pecie. Aha i z tego co wiem Panie Prezesie to ten Szwed coś tam ostatnio wierzgał, że za dużo Pan wymaga. Jak coś :)

odpowiedz
Matthias J - 28.10.2021 / 18:06, *.plus.pl

@Przemek Małecki:
W niedzielę po meczu impreza słyszałem że 1 listopada wolne w Polsce

odpowiedz
Krwawiący Nos - 28.10.2021 / 22:18, *.virginm.net

@IKEA: ktoś mnie dziś pozbiera z podłogi i obudzi na odprawę?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 28.10.2021 / 16:04, *.plus.pl

Panie prezesie brawo!!! Nowy trener pokazał że pod jego wodzą drużyna może zagrać jeszcze gorzej niż wcześniej. A czy dla pana dyrektora sportowego ta sytuacja jest do zaakceptowania?

odpowiedz
Cyniek - 28.10.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : radzio jest w siódmym niebie trafił w dziesiątkę z wyborem trenera przecież wygrali nie sądziłem że to kiedyś powiem czy napisze ale jestem szczęśliwy że nie oglądałem tego szacun dla tych co oglądali od dechy do dechy to się ciężko czytało relacje a co dopiero oglądać

odpowiedz
SEBO(L) - 28.10.2021 / 16:04, *.centertel.pl

CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!!

odpowiedz
Yeti - 28.10.2021 / 16:02, *.netfala.pl

Ch..., d.... i kamieni kupa. Graliśmy jak równy z równym z trzecioligowcem. Żenada!

odpowiedz
Kkk - 28.10.2021 / 16:01, *.net.pl

Poprostu wszyscy wypie... ć!!!!! Ps. Weście ze sobą kapoki GAMONIE z Ł3????????????????

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 28.10.2021 / 16:01, *.plus.pl

LE wygrana ;)

odpowiedz
Plaskacz - 28.10.2021 / 16:01, *.chello.pl

Ta zbieranina to była Legia? Grupa bankietowa w składzie, Kontuzjowany Nawrocki i Rose dziś kontuzja. Pogoń nas rozjedzie.

odpowiedz
Witek - 28.10.2021 / 16:00, *.244.26

NIgdy nie krytykowłem zespołu po wygranych meczach, ale dzisiaj to co zobaczyłem..
DNO DNO DNO.. Ten sezon jest stracony.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 28.10.2021 / 16:00, *.plus.pl

Ciężki mecz na trudnym terenie awans najważniejszy rywal wysoko zawiesił poprzeczkę widać było zaangażowanie całej drużyny itd. itd.

odpowiedz
Darek - 28.10.2021 / 15:58, *.chello.pl

Zmiażdżylismy ich.2 celne strzały.

odpowiedz
teofil - 28.10.2021 / 16:03, *.64.90

@Darek : Dobrze jest Polacy dobrze grają w piłkę nieważne, która liga 2,3 czy jakaś tam!!!

odpowiedz
eN - 28.10.2021 / 15:58, *.as13285.net

Ludzie jaki zjazd..... Dwa celene strzały to świt mial 3! Zero pomysłu celność podań to jakiś dramat większość pojedynków 1 na 1 przegrywamy to są przecież 3 ligowi piłkarze! Taki jest właśnie nasz obecny poziom niestety 3 liga :/

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 28.10.2021 / 16:17, *.centertel.pl

@eN: a czego się kolega spodziewał? Trener z 3 ligi to i gra na tym pozi9mie. Ważne, że wygraliśmy bo nie było to wcale pewne biorąc pod uwagę wyniki Pana Trenera w 3 lidze właśnie

odpowiedz
Kkk - 28.10.2021 / 15:58, *.net.pl

Śmiech na sali wygrać 1-0!!!Dzisiaj imprezka nad Jeziorem Zegrzyńskim, zapraszamy!!!

odpowiedz
Łukasz 87 - 28.10.2021 / 15:57, *.t-mobile.pl

No Policjant..... udało Ci się........ ledwo

odpowiedz
Cutter - 28.10.2021 / 15:57, *.chello.pl

i co sądzicie o takiej grze na Pogoń i Napoli

odpowiedz
Janek - 28.10.2021 / 15:57, *.net.pl

Legia dwa celne strzały Świt 3. Cały komentarz.

odpowiedz
APGAP - 28.10.2021 / 15:56, *.t-mobile.pl

Wynik na miarę Wielkiego CWKSu.

odpowiedz
Nick - 28.10.2021 / 15:56, *.186.20

Wygrali na zero z tyłu...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.10.2021 / 15:55, *.centertel.pl

..........

odpowiedz