Świt Skolwin Szczecin - Legia Warszawa, Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kastrati: Najważniejsze, że wygraliśmy

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Lirim Kastrati: Nasi rywale dali z siebie wszystko i chcieli dobrze zaprezentować się w meczu z Legią. Boisko było jednakowe dla obu zespołów. Wygraliśmy i musimy spoglądać w przyszłość. W niedzielę czeka nas kolejny mecz, który musimy wygrać. Oczywiście bylibyśmy szczęśliwsi, gdybyśmy strzelili więcej goli. Najważniejsze, że wygraliśmy to spotkanie i jesteśmy w kolejnej rundzie. Zszedłem w przerwie, ponieważ taki był plan. W niedzielę czeka nas kolejny mecz, trener chciał mi dać odpocząć i to zaakceptowałem. Czuję się dobrze fizycznie. Jeśli będę grał więcej, będę wyglądał jeszcze lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Zidane 82 - 29.10.2021 / 13:22, *.centertel.pl

Chyba chciałeś powiedzieć że "najważniejsze że nie miałem kaca " ;)

odpowiedz
Marcinos - 29.10.2021 / 10:12, *.orange.pl

"Nasi rywale dali z siebie wszystko i chcieli dobrze zaprezentować się w meczu z Legią."

No tak a Wy jak zwykle zagraliście tak, żeby się przypadkiem nie zmęczyć za bardzo :D niesamowici

odpowiedz
SEBO(L) - 29.10.2021 / 08:28, *.chello.pl

Tydzień temu z Napoli zagrał 20 minut plus kilka doliczonych, w niedzielę wolne miał, teraz zagrał 45 minut z zespołem z 4. poziomu rozgrywek, i "trener dał mu odpocząć". W ciągu 7 dni trochę ponad godzinkę pograł,i musi odpocząć, bo za trzy dni kolejny mecz... To jest, proszę Państwa, PIŁKARZ ZAWODOWY!
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!

odpowiedz
ja 1916 - 29.10.2021 / 14:00, *.googleusercontent.com

@SEBO(L): Ale jak sam powiedział, będzie wyglądał JESZCZE LEPIEJ

odpowiedz
SEBO(L) - 29.10.2021 / 17:27, *.chello.pl

@ja 1916: czyli już teraz jest dobrze... ;)

odpowiedz
hajdukL - 29.10.2021 / 06:29, *.77.242

Uff jak dobrze, że zaakceptowałeś decyzję trenera...

odpowiedz
FWK - 29.10.2021 / 05:17, *.play-internet.pl

Ciekawe jak długo będą świętować awans do kolejnej rundy pp

odpowiedz
Arek - 28.10.2021 / 23:16, *.tpnet.pl

No bez jaj.

odpowiedz
jarekk - 28.10.2021 / 21:42, *.116.4

Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?

odpowiedz
TomTom1916 - 28.10.2021 / 21:33, *.plus.pl

Luuuudziee proszę trzymajta mnie...co on pie.....i????won z Legii najemniku!!!

odpowiedz
Mar - 28.10.2021 / 21:32, *.t-mobile.pl

No teraz inny zespół ze Szczecina. Nie chcę być złośliwy, ale wygrać na stojaka to się nie da. Walczyć i trenować, Warszawa musi panować!

odpowiedz
Legion - 28.10.2021 / 21:39, *.t-mobile.pl

@Mar: na jego miejscu w tym meczu nawet nie myślałbym o porażce..

odpowiedz
Alex Bielany - 28.10.2021 / 20:58, *.aster.pl

Co chcecie musi biedulka odpocząć wszak życie na kacu nie jest fajne

odpowiedz
pajacyku - 28.10.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

chluśnij sobie ze szczęścia!

odpowiedz
Obcy - 28.10.2021 / 20:39, *.t-mobile.pl

Kolejny grajek co inteligencją nie błyszczy.

odpowiedz
FiroZS - 28.10.2021 / 20:35, *.as13285.net

"... I zaakceptowałem to".
Szok, ten pieprzony szrot najemników robi sobie co chce i myślą że są gwiazdami w Warszawie. Poczekajcie na odwiedziny w autobusie wracając z wyjazdu. Szybko przypomnicie sobie gdzie przyjechaliście i co znaczy koszulka która nosicie.

odpowiedz
Www - 28.10.2021 / 22:13, *.125.29

@FiroZS: To niestety wkłady do koszulek
Nic więcej.

odpowiedz
:) - 28.10.2021 / 20:24, *.plus.pl

Trener swoje zawodnik swoje nie ma porozumienia każdy chyba ciągnie swój wózek sam w tym klubie?

odpowiedz
Dan - 28.10.2021 / 20:08, *.centertel.pl

„ W niedzielę czeka nas kolejny mecz, trener chciał mi dać odpocząć i to zaakceptowałem. Czuję się dobrze fizycznie. Jeśli będę grał więcej, będę wyglądał jeszcze lepiej.”

Czyli zdjął go w przerwie żeby przypadkiem nie odpalił za bardzo czy o co chodzi? Skoro czuje się dobrze fizycznie a jak będzie więcej grał to będzie wyglądał lepiej

odpowiedz
Real deal - 28.10.2021 / 20:15, *.virginm.net

@Dan: tez to wyczailes,chlopaki Sobie juz w kolana strzelaja.Trener daje mu odpoczac ,a ten ze jak wiecej bedzie gral to lepiej.To jest kabaret,nastepnym razem niech ustala w szatni co gadaja na wywiadach zeby idiotow z Siebie nie zrobic.

odpowiedz
Gravesen - 28.10.2021 / 19:55, *.tpnet.pl

Kurffaaaa. Odpocząć musi. Odpocząć to może pracownik produkcji po 5 dniach z nadgodzinami a nie pseudo kopacz.

odpowiedz
Cyniek - 28.10.2021 / 21:07, *.play-internet.pl

@Gravesen: a poczym niby ma odpocząć w niedzielę nie grał dziś 45 minut no ku...wa fakt lekcja wf meczy poprostu w klubie już komedia się robi

odpowiedz
lucho_83 - 28.10.2021 / 19:54, *.chello.pl

Z taką gra to śmierdzi 8 porażką w lidze...

odpowiedz