Lindsay Rose i Mattias Johansson - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy gol Rose dla Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu ze Świtem Skolwin zwycięstwo Legii dał Lindsay Rose, który tego dnia zdobył swojego pierwszego gola dla stołecznej drużyny. Francuz zadebiutował w zespole mistrza Polski w lipcowym spotkaniu o Superpuchar Polski. Potem miał spore kłopoty z regularną grą - przez następne trzy miesiące pojawił się na murawie zaledwie sześć razy. Niewykluczone, że pod wodzą nowego szkoleniowca zacznie odgrywać istotniejszą rolę w drużynie, jednak to zależeć będzie już tylko od jego aktualnej dyspozycji.

Bramka Rose

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Ding - 29.10.2021 / 17:31, *.chello.pl

Chyba jednak "Rose'a" powinno być...

odpowiedz
Shotgun blues - 29.10.2021 / 06:59, *.tpnet.pl

Brawo Lindsej , dobry strzał !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.