Marek Kania - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Pięć medali legionistów na MMP

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Panczeniści Legii wzięli udział w mistrzostwach Polski w łyżwiarstwie szybkim, które rozegrane zostały w Tomaszowie Mazowieckim. Najlepiej wśród naszych zawodników zaprezentował się Marek Kania, który na dystansie 1000 metrów zdobył srebrny medal wśród młodzieżowców i miał piąty wynik w klasyfikacji seniorów (1:11.63 min.). Drugi srebrny medal wśród młodzieżowców Marek Kania wywalczył w wyścigu na dystansie 1500 metrów (9. wynik wśród seniorów), gdzie uzyskał czas 1:53.13 min.

Dwa medale MMP zdobyła Joanna Hajduk - srebro na 3000 metrów i brąz na 5000 metrów, a jeden - złoty - Karol Karczewski na 5000 metrów. Mateusz Kania reprezentował Legię w biegu sprinterskim, zajmując 10. miejsce. Mateusz stanął przed trudnym zadaniem, ponieważ ze względu na jego udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata w jeździe szybkiej na rolkach w Kolumbii musi przeplatać treningi wrotkarskie i łyżwiarskie co wiąże się z ciągłą zmianą sprzętu i techniki jazdy.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.